Шишета,залъгалки за новородено

  • 5 420
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 767
Томи Типи, бяхме поръчали целият комплект, с нагревател, стерилизатор, голям и малък, термоси, шишета за до 6м и и след това. Всичко използвахме на максимум.

# 16
  • Мнения: 5 563
И моите нагревател, електрически стерилизатор, термос и термочантички ми бяха на Томи Типи. Както и в началото на захранването ползвахме техните прибори. Много съм доволна от всичко, използваха се до последно.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 420
Ние взехме на Авент AntiCollic с Air Free клапи. Като може да се ползват и без клапите. Чудих се дали да не вземем стъклени, но реших, че са тежички и затова тези. Взели сме 0+ и 1+ месеца. Най-голямото шише от тези не сме купували засега, не знам дали ще го ползваме въобще.
Залъгалки гледахме да са ортодонтски (Avent и Dr. Brown's), че уж бебето по-правилно ги захапва.

# 18
  • Мнения: 10
Моята дъщеря е изцяло вече на АМ. Пробвахме шишета Авент Антиколик но нещо не и паснаха и се давеше, с Нук беше същата работа. Накрая купих шишета МАМ Антиколик с клапа и нещата се нормализираха, много спокойно се храни с тях и има понобрение - коликите намаляха.
Залъгалките ми са Нип, тип череша, многа съм доволна. Препоръчвам! Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 13 486
Аз съм в очакване на бебе.
Купих едно шише на Мидела Calma, да видим ще влезе ли в употреба или не. Вижда ми се огромен отвора на биберона на мен.
Ще чета за залъгалките, не ми се иска да ползва, но трябва поне една да има.

# 20
  • Мнения: 15 356
Калмата е страхотно шише,имитира гърдата като поведение и си струва парите.

# 21
  • София
  • Мнения: 79
Аз също съм за Philips Avent, много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 6 960
Ние сме с НУК стъклено шише.Сега след 6м. само смених бибите.(М размер,  first choise +, силиконов)

# 23
  • Мнения: 1 106
Ползвахме Авент (антиколик и обикновени) първоначално и после преминахме на Dr Brown's с вентилиращата система. Разликата беше огромна, аз препоръчвам вторите, много сме доволни! Само дето е голяма играчка миенето им, особено ако сте само на ам, но си струват.

# 24
  • Мнения: 131
Някой ползвал Медела или Томи Типа? Може ли мнения

# 25
  • Мнения: 685
С първото дете ползвах Авент. Не ги харесвам. Много се давеше, захабиха се бързо. След това минах на MAM Антиколик и бяха чудесни. Сега отново чакам бебе и съм купила само комплект от две шишета MAM, защото се надявам кърменето да тръгне по-добре. Плюс това са самостерилизиращи се и не съм купувала въобще стерилизатор.
Моята дъщеря е изцяло вече на АМ. Пробвахме шишета Авент Антиколик но нещо не и паснаха и се давеше, с Нук беше същата работа. Накрая купих шишета МАМ Антиколик с клапа и нещата се нормализираха, много спокойно се храни с тях и има понобрение - коликите намаляха.
Залъгалките ми са Нип, тип череша, многа съм доволна. Препоръчвам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт