Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 6

  • 35 911
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 82
Здравейте,приеха ни в фотографското за компютърна графика и сме на второ място от чакащтите за анимация там.Трябва ли да подадем молба за да чакаме евентуално влизане в абимацията ,пази ли ни се мястото от първото класиране или е рисковано да чакаме?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 265
Веси, благодаря за темата.
И ние сме приети по 1 желание - ПГД Елисавета Вазова!
Утре ще се запишем.
Голям зор видях аз, като ми заяви, че ще запише само едно желание...

# 62
  • Мнения: 4 205
Честито на всички приети деца. Ние ще чакаме следващото класиране във фотографското. Сайта им е доста неорганизиран за училище, в което се учат компютърни специалности. Няма информация за датите за прием.

# 63
  • Мнения: 1 321
Атти и ние сме приети комп.анимация-ще са в един клас с моя син.
Честито на всички приети дечица -да са живи и здрави и много слънчеви усмивки им желая,бъдещи успехи и нови приятелства.
Stryper на сайта им пише:Записване на приетите ученици на първо класиране: от 14.07.2020 г. до 17.07.2020 г., от 09.00 ч. до 16.00 ч.Но информация за 2-ро класиране ...не виждам.Обади се по телефона да питаш,много са любезни.
На тези, които чакат желая попътен вятър и късмет.

# 64
  • Мнения: 82
Сега им звънях да питам за второ класиране .Казаха ,че понеделник или вторник ще кажат свободните места ако има такива.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 658
Атти и ние сме приети комп.анимация-ще са в един клас с моя син.
Чудесно!
Току-що ми се обадиха по телефона от Изящното да кажат, че дъщеря ми е класирана там и я канят да се запише. Отказах им с доза съжаление, смятам, че изборът на детето е по-важен, а тя си държи много на анимацията.
Успех на всички деца и хубаво лято!

# 66
  • Мнения: 32
Сега им звънях да питам за второ класиране .Казаха ,че понеделник или вторник ще кажат свободните места ако има такива.
А отделно заявление подава ли се?

# 67
  • софия
  • Мнения: 4 996
Атти и ние сме приети комп.анимация-ще са в един клас с моя син.
Чудесно!
Току-що ми се обадиха по телефона от Изящното да кажат, че дъщеря ми е класирана там и я канят да се запише. Отказах им с доза съжаление, смятам, че изборът на детето е по-важен, а тя си държи много на анимацията.
Успех на всички деца и хубаво лято!
Атти, а колко имаше тя в изящното? Помня, че беше висока оценка...

# 68
  • София
  • Мнения: 5 658
В Изящното оценката й е доста ниска - 3,55, защото каза, че не се е чувствала комфортно и си излезе по средата на времето.
Най-висока е оценката й в Полиграфията - 5,41, там седя и рисува до дупка.

# 69
  • Мнения: 5
В Изящното оценката й е доста ниска - 3,55, защото каза, че не се е чувствала комфортно и си излезе по средата на времето.
Най-висока е оценката й в Полиграфията - 5,41, там седя и рисува до дупка.
В Изящното оценката й е доста ниска - 3,55, защото каза, че не се е чувствала комфортно и си излезе по средата на времето.
Най-висока е оценката й в Полиграфията - 5,41, там седя и рисува до дупка.

Здравейте, и моето дете е с такава оценка, ще умре от щастие, ако й се обадят, но никой не ни е потърсил все още... много се развълнувах, като прочетох вашия коментар, мислехме, че няма шансове с тази оценка

# 70
  • София
  • Мнения: 258
Да се запиша да не ви изпусна. Успех на чакащите за класиране!
Някой знае ли дали приди започване на учебната година в НУИИ се прави родителско среща. Кога става ясно какви материали трябва да се копуват и т.н. 

# 71
  • Мнения: 5
Приети сме в НУИИ! Ура! Освобождаваме място в Приложното, Играчки - късмет на очакващите класиране деца!

# 72
  • Мнения: 82
Сега им звънях да питам за второ класиране .Казаха ,че понеделник или вторник ще кажат свободните места ако има такива.
А отделно заявление подава ли се?
Не,автоматично слизат на долу според свободните места.Незнам дали ще се доредим ние

# 73
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Приети сме в НУИИ! Ура! Освобождаваме място в Приложното, Играчки - късмет на очакващите класиране деца!
Честито, щом това е желанието ви. Ако не е тайна може ли да споделиш в играчките с каква оценка беше?

П.П.  Бързо преброяване сочи поне 25 деца отказали се, записани в други училища.

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 22:05 от Кукумявка под прикритие

# 74
  • Мнения: 5
Здравейте, в Приложното имаше 4,67 и влезе по първо желание - от вчера вече мястото е свободно. Там ми казаха, че ще пуснат информация за трето класиране, понеже има останали места по различните специалности, така че ще има още пренареждане.

Общи условия

Активация на акаунт