Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Информационни системи или Комп. Науки във ФМИ??

• 438
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, приета съм на първо класиране в информационни системи, но за второ ще ми стигне за компютърни науки. Но всички казват, че кн е най-тежкото следване и 90% се отказват , а като учебен план са почти еднакви и накрая се излиза с еднаква професионална реализация. Може ли мнения за информационните системи, защото не открих никъде. Искам да уча, но не да е невъзможно следването. Също и ми казаха, че кн е най-тежкото следване във фми. Моля Ви отговорете ми бързо, защото утре трябва да се запиша!

# 1
Дано не е прекалено късен отговорът ми, специалността Информационни системи наистина е по-лесна и по-лека от Компютърни науки, все пак си е трудно, но от компютърните специалности е най-леката.
В Компютърни науки е значително по-трудно, дори и по-трудно от Софтуерно инженерство. Преценката е твоя.

# 2
ultraviolet blue, благодаря за отговора! Записах ИС. Надявам се да съм взела правилното решение.

Общи условия

Активация на акаунт