Мами, помогнете за избор на хладилник!

  • 1 948
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
  Препоръчвам ти втория!  Peace
Защо? Може ли конкретни аргументи! Мерси!
Заради марката и показателите!  Peace Имам такъв фризер и е перфектен!  bowuu
Разбирам. Мерси! А от колко време го ползваш фризера?

# 16
  • Мнения: 2 116
  Препоръчвам ти втория!  Peace
Защо? Може ли конкретни аргументи! Мерси!
Заради марката и показателите!  Peace Имам такъв фризер и е перфектен!  bowuu
Разбирам. Мерси! А от колко време го ползваш фризера?
Има-няма 10год. и е в движение!  newsm10

# 17
  • Мнения: 479
  Препоръчвам ти втория!  Peace
Защо? Може ли конкретни аргументи! Мерси!
Заради марката и показателите!  Peace Имам такъв фризер и е перфектен!  bowuu
Разбирам. Мерси! А от колко време го ползваш фризера?
Има-няма 10год. и е в движение!  newsm10

Уха-а, страхотно! Е това вече е супер! И аз нещо такова исках да чуя - "имам ей такъв хладилник от 7-8-9г. и е перфектен"  , но досега всеки ми казва "Отскоро сме с такъв, или от година сме с такъв...
Мерси пак.

# 18
  • Мнения: 982
Аз съм за Либхер,доволни сме от нашия.Наш приятел,който работи в магазин за бяла техника ни препоръча тази марка.

# 19
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Liebher-Защото имат 36м. гаранция и резервни части, защото ги правят в Пловдив! newsm78

# 20
  • Мнения: 200
Liebher-Защото имат 36м. гаранция и резервни части, защото ги правят в Пловдив! newsm78

 smile3521

# 21
От днес сме щастливи собственици на  Goenje RK 6356E-според мен е най-доброто. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 836
Liebherr - много по-качествен и знаеш къде е направен. Имам приятел, който работи в технополис и той ми препоръча LG с NO FROST система или Liebherr. Каза, че другите много по-бързо се разваляли!
Успех!

# 23
  • Мнения: 357
Нашият е Горене и е с такъв обем, работи 6 година без проблем и ми се струва , че е малко по-широк. 60 литровата камера събира напълно достатъчно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 443
Ние имаме Горение от 6 години! Не мога да кажа точно модела какъв е, а и не ми се рови да го търся из интернет, но сме много доволни!!! Единственото, което не ми харесва е, че нашия е с малка камера(фризерна част), а аз си замразявам за зимата доста зеленчуци и ми трябва. Затова сега като се местим ще си вземем пак Горение, но с голям фризер Simple Smile В интерес на истината в момента и готварската ми печка е Горение, и пералнята. Всички са купени наведнъж (т.е. преди около 6 години) и си работят перфектно! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 479
Благодаря ви, момичета! Ние още си се чудим. Аз клоня повече към Горене, защото ми допада повече отвътре, в сравнение с Либхера. А ние докато си се чудим от днес май са въвели екотаксата и вероятно цените са се променили...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Процентното увеличение на цените не е кой знай си колко. Мисля, че около 20лв., ако правилно съм чула вчера по новините. От опит те съветвам да избягваш Снайге, за другите ще си замълча.

Успех в избора!!!

# 27
  • Мнения: 2 125
И нашият е Горение и досега не сме имали проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт