Аман от хапливи забележки!!!

  • 4 984
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
и от КУРузо също ..мноо ме нерви

# 16
  • Мнения: 4 806
ами щом пишем и в тази тема, значи форумът много е зле...
ами нищо свежо не се появява...
е, има едно добро нещо. Бу е Бу. Така май е най-добре и дано повлече крак за замразяване на никовете, че много объркващо действа.
нямам кого и за какво да захапя Simple Smile

тъй че... давайте идеи за добри теми и няма да има "аман от това", "аман от онова". Аз в момента нямам, а се чувствам някак ангажирана...

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

е, има едно добро нещо. Бу е Бу.

The original Бу is back Mr. Green
Само сега сигурно сума ти време ще се цъкли народа, а аз ще трябва да обяснявам, че аз съм Бу Grinning

# 18
  • Мнения: 4 806
Нека да е Бу, а ние ще помагаме в обясненията.
Мисля, че най-много това ти отива - някак се получава цялостен вируален образ Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 447

The original Бу is back Mr. Green
Само сега сигурно сума ти време ще се цъкли народа, а аз ще трябва да обяснявам, че аз съм Бу Grinning

Ама ние не ти вярвамеее Twisted Evil

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ама ние не ти вярвамеее Twisted Evil
Ти ся... хвърляш дискретен поглед наляво, виждаш Голямата Щука (която те наблюдава), виждаш безумния брояч, който отчита  Публикации: 12035 и веднага разбираш, че аз съм аз.

# 21
  • Мнения: 9 903
най-хубавото на хапливите забележки е, че в последните дни, дори седмица? не е имало нови теми за стрии и имена.
Сега ако под въздействие на хапливи забележки народът спре да пише контракций, стрий и лекций, ще е супер Simple Smile

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисля, че най-много това ти отива - някак се получава цялостен вируален образ Simple Smile
Е, аз си бях Бу и като Голяма Щука... Ама то да го дострашее човек да си смени екранното име вече!
А как тържествено звучи, като прочетеш Здравей, Голяма Щука! знаеш ли? Grinning

# 23
  • Мнения: 27 524
А, тити, моля ти се, за имена все така под път и над път теми  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 806
е, тити, ако можеше и аман-а да се икорени... всъщност тогава форумът ще вземе да изпадне в летаргия.
Май много саморефлексия се събра на форума напоследък. Все се самооглеждаме. Едни модерни Вирту-фройдисти Simple Smile Както и да е, май трябва да прескоча до темата Споделете и да си кажа мъката, та може и да не пиша повече глупости Simple Smile

# 25
  • Мнения: 677
аман от блонди,която не каза нищо за слави...

# 26
  • Мнения: 4 806
по повод Блонди - всичко е казано в темата Звездни компромати 2

# 27
  • Мнения: 2 550
Няма ли някой модератор да забърше тази безумна тема?

# 28
  • Мнения: 4 806
Произнасяш тържествено "Здравей, Бу"... и всичко е казано, кратко и ясно, наситено емоционално... а представи си коктейла - откога Щуките са рижави? Или не са... или са повече прекрасни, отколкото рижави, особено, когато са Доня... изобщо не е добре за пишещия. После да се чудиш защо се получават неадекватни мнения Simple Smile

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Какво и е на темата?!?!?!
То посланието с нея беше " да си начешем езиците"
Всичко е в кръга на шегата Joy
Явно и шеговити теми не се харесват newsm78 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт