ДарК ... The Origin

  • 5 332
  • 94
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 604
Хареса ли ти финала? На мен да, въпреки че се разминаваше с очакванията ми, но в нета има и доста негативни реакции.

# 76
  • софия
  • Мнения: 111
Хареса ли ти финала? На мен да, въпреки че се разминаваше с очакванията ми, но в нета има и доста негативни реакции.
О да. Цялата тая каша се избистри до нещо просто и ясно. И най-хубавото е, че ме изненада това развитие на нещата в края. Бях се отчаял, че ще си останем удавени в тоя блатист сюжет.

# 77
  • Мнения: 48 007
Само тунела беше леко в повече, според мен

# 78
  • Мнения: 11 321
Само тунела беше леко в повече, според мен
Имаш предвид тунела, в който попаднаха преди да влязат в първичния свят?

# 79
# 80
  • софия
  • Мнения: 111
От трети сезон си спомням само Лиза Викари голичка и хубавия финал.
С извинение.

# 81
  • Мнения: 8 957
Изгледах сериала още през лятото.
Не беше лош, но като цяло ми се видя доста объркан. Много неща трудно ми се изясниха.
Последният сезон вече ми дойде досаден с това постоянно преминаване в различни светове.

# 82
  • Мнения: 143
Привет банда, от два дни го почнахме с мъжа ми и ми е супер интересен. Снощи изгледахме 6та серия на първи сезон и нямам търпение днес да се прибера от работа и да продължавам Simple Smile

# 83
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
Създалите Да,Як! забъркали нов ~шейк~ 1899: сезон №1, епизоди ∞

# 84
  • Мнения: 36 604
Сезонът го има в Замунда; изтеглих го, но тези дни съм заета и нямах възможност да гледам.

# 85
  • Мнения: 9 225
И аз.Толкова дълго го чаках и сега ме затрупаха с неща.
Малко си пуснах от първи епизод,но наистина искам да имам свободно време,за да го видя наведнъж.Добре,че идват празници.

# 86
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Те вчера или онзи ден го пуснаха, ще се гледа ест. Даже май е на английски или поне чух малко английски в трейлъра.

Допълвам с нещо по темата 😂

Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 10:21 от abs

# 87
  • Вестерос
  • Мнения: 38 288
Свалих го, но се надявах да е на немски... Немският в Дарк ми носеше и допълнителна мистика Grinning

# 88
  • Мнения: 9 225
Френски също се чува,защото пътниците на кораба са от различни народнисти.

# 89
  • София
  • Мнения: 27 275
Не е ли по-добре някой фен тук да направо тема за новия сериал?
Или да пишете на модератор да смени името на тази.
Например: Dark Universe
Ако изобщо този сериал има нещо общо с 'Дарк' Аз не знам, знаех за проекта, но нарочно не съм чел нищо, за да е пълна изненадата.

Общи условия

Активация на акаунт