ДарК ... The Origin

  • 5 267
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 992
Свърших първи сезон, ако имаше малко хумор и повече химия между героите  щеше много да ми хареса. Продължавам да го гледам заради идеята.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 11:34 от Dania1

# 46
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Марек?

# 47
  • Мнения: 9
Събитията не биха се случили отново по същия начин, но е възможно да се повторят. Радвам се, че няма да го разводнят с още сезони и тн. Вътрешно се надявам да адаптират сценария в книга или комикс- да остане нещо за спомен от цялото преживяване наречено Dark-

# 48
  • Мнения: 36 421
Според мен, няма как да се повторят, защото няма АЕЦ. За да се получи тази реакция преди Апокалипсиса, трябва да има радиоактивни отпадъци.
Краят беше окончателен, не е отворен.

# 49
  • Мнения: 11 307
Все още гледам бавно и с повишено внимание 3 сезон, та открих, че в двата свята баща на Клаудия се води Тронте, явно само в оригиналния свят баща ѝ е Бернд Доплер. Прилагам кадър от 5 епизод.
Скрит текст:
Освен това забелязах, че в 4 епизод се срещат Силия и Агнес, но преди Силия да ѝ стане майка и да умре при раждането. Сега зацепих и всъщност къде я прати Адам - тя отиде да даде на брат си дневника и да даде на възрастната Клаудия статията за нейната смърт в 54 г.
Обсъждахме и дневника - дали е създаден от Неназования не знам, но той  пишеше в него, а в 5 епизод Клаудия2 го даде на Клаудия 1 и оттам вече ние го знаем преди Адам да го иска.
Хванах кадър с текста, който пише Неназования. Като продължение на легендата за Ариадна е текста
   - Както влязох в лабиринта, така и излизам. Всички умираме еднакво. Без значение в какъв дом сме родени. Без значение с какви дрехи сме облечени. Без значение дали сме били за кратко или дълго на земята. Аз сам плета своята нишка , дори да подам ръка или да ударя, всички стигаме до края. Тези там горе са ни забравили отдавна. Те не ни съдят. Когато умирам съм сам и сам съдя себе си.
Началото е края и края е началото.
Скрит текст:

# 50
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Баща на Регина, не на Клаудия. Води се Тронте, защото не са знаели, тя сама му разкри, че не е той и той си е мислил, че е бащата даже. Затова тя казва, че Регина не е свързана с тях и затова няма да изчезне и ще живее.

# 51
  • Мнения: 11 307
Баща на Регина, не на Клаудия. Води се Тронте, защото не са знаели, тя сама му разкри, че не е той и той си е мислил, че е бащата даже. Затова тя казва, че Регина не е свързана с тях и затова няма да изчезне и ще живее.
Да, бе, Регина имах предвид. Ама защо го има тогава в света на Ева в родословното дърво?

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Защо да го няма и там, като те са огледални светове? Само Йонас липсва.

# 53
  • Мнения: 9 180
Тази се оказа любимата ми от саудтрака

# 54
  • София
  • Мнения: 3 255
Дойде и моят ред да гледам Wink Момичета, от де сваляте 3-ти сезон? Има ли читави субс? Не смея да чета нагоре, за да не си разваля сериала със спойлери Simple Smile

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
От замунда, аз с английски гледах.

# 56
  • Мнения: 14 966
Аз си свалих целия трети сезон , от Замунда или Зелка.Със субс на бг.
Започвам ги пак от първи сезон.
Важното е, че ги имам. Blush
Ще се насладя отново.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 38
Мале, хора, в момента съм на 3ти сезон, изгледах 1ви и 2ри за няколко дни и все още не разбирам супер много неща.. Имам чувството, че съм тъпа и нищо не мога да схвана Joy Толкова забъркан сериал никога не бях гледала, но е и толкова добре измислен, че просто съм в шок. Ще трябва да го прегледам няколко пъти, със сигурност, за да схвана всичко. Евала на хората, които са го измислили. Препоръчвам го на всеки, който се чуди дали да го почне!

# 58
  • Мнения: 1 992
Мале, хора, в момента съм на 3ти сезон, изгледах 1ви и 2ри за няколко дни и все още не разбирам супер много неща.. Имам чувството, че съм тъпа и нищо не мога да схвана Joy Толкова забъркан сериал никога не бях гледала, но е и толкова добре измислен, че просто съм в шок. Ще трябва да го прегледам няколко пъти, със сигурност, за да схвана всичко. Евала на хората, които са го измислили. Препоръчвам го на всеки, който се чуди дали да го почне!
При мен проблем е, че не мога да ги гледам сериите плътно една след друга и забравям за какво става дума.

# 59
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Здравейте, виждам, че отдавна не е писано в темата и се надявам да не е проблем, че я повдигам. Аз чак сега изгледах трети сезон (след повторно гледане на сезони 1 и 2 за припомняне) и имам въпросче за нещо, което не видях да е коментирано. Дребно детайлче, което ми убягва. Марта/Ева пращаше хората си по задачи, наредени в редица, сред които и Егон. Каква беше неговата роля изобщо в свят 2? Появи се при бременната Хана точно преди апокалипсиса мисля и това беше.

Общи условия

Активация на акаунт