На море в Гърция 2020 - V

  • 58 784
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 125
Desitka,значи по маршрута който съм показала или за друг говориш
С това затваряне на маказа, голямо обикаляне пада
Натоварен ли е пътя много, мислим през нощта да пътуваме

# 31
  • Мнения: 193
Desitka,значи по маршрута който съм показала или за друг говориш
С това затваряне на маказа, голямо обикаляне пада
Натоварен ли е пътя много, мислим през нощта да пътуваме
Да,по този маршрут.Пътя не е натоварен и е много добър.

# 32
  • Мнения: 1 780
Параход, страхотна тема! Ние все още храним надежда да преместим резервация от началото на август за септември. Има си време, ще видим. За почивка в БГ дори и на планина, не мисля при тази заболеваемост.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Гърците сами ще си съсипят и един от силните месеци - юли и до седмица очаквам туристическия бизнес да види, че фалита чука на вратата и спешно ще облекчат режима - дано само да не е прекалено късно.

# 34
  • София
  • Мнения: 14 663
Гърците сами ще си съсипят и един от силните месеци - юли и до седмица очаквам туристическия бизнес да види, че фалита чука на вратата и спешно ще облекчат режима - дано само да не е прекалено късно.
Сега чета, че тези мерки са от 15 до 29 юли. Дано след това смекчат мерките като видят колко хора се отказват.

# 35
  • Мнения: 890
Ще разхлабят, ако броя на новите случаи у нас намалее. Ама при тия протести и прочее събирания на много хора, едва ли.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Ще разхлабят, ако броя на новите случаи у нас намалее. Ама при тия протести и прочее събирания на много хора, едва ли.

Аз съм сигурна, че правителството ще направи всичко възможно да не намаляват. От самото начало има призиви да ходим на нашето море, сега им се получи идеално.

# 37
  • Мнения: 18 428
Не ги мислете гърците. За разлика от нашите бизнесмени с хотели на кредит, за които вече определени кръгове потриват ръчички, гърците няма да фалират с един по-слаб сезон. И помощи знаят как да искат, и много от тях могат да си позволят нулев сезон. Собствениците на къмпинга, в който ходим, са си правили сметка през май, че за пръв път от 42 години ще почиват през лятото и ще ходят за риба. Sunglasses

По-скоро е притеснително, че тези 30-ина случая на ден, които са хващали на Промахон, сега ще се насочат към нашето море, където всички са добре дошли.

# 38
  • SF
  • Мнения: 21 164
Гърците фалираха преди 5-6 години и щяха да им затворят държавата. Избутаха с кредитите от ЕС някак. Потриват ръчички, че ще ходят на риба. Ако им се ходи повече на риба, отколкото им се печели, защо не си ходят на риба и да ядат риба.
Всяко семейство може да се откаже от таверната си за един сезон, за  10 или завинаги, но икономиката на страната се захранва основно от туризъм. Вложено е много в туризма и ако няма възвращаемост, ще го закъсат.

# 39
  • Мнения: 4 125
Може ли да ми кажете кой е най-добрия път от Кулата до Неа Перамос?

# 40
  • Мнения: 18 428
Ние като не сме фалирали, пак сме по-зле от тях. Не отиват на риба, защото не са тъпи. И са адски работливи.

# 41
  • SF
  • Мнения: 21 164
Grinning
Твоите познати или говориш за цялото гръцко население по принцип?

# 42
  • Мнения: 3 638
Благодаря за темата, аз съм си наумила живот и здраве тая година на Закинтос.
Изчотехо темата за Закинтос, доста информация намерих там, но със сигурност и тук ще питам, даже почвам Yum

Края на август-началото на септември или след 15 септември е по-добре да се посети островът?

Аз съм се насочила към първият период, притеснява ме да не ми е студена водата в средата на септември, купила съм си неопреново горнище ама още не съм плувана с него и не знам дали ще ми е удобно.
От 15-25 септември сме били на Корфу, малко студеничко ми беше тогава.
С кола ще сме, не съм решила къде да се настаним все още, няма да правя и резервации при сегашните условия, ще си набележа няколко места за настаняване и резервацията ще е след границата. Малкото няма да пътува с нас, умувам дали да се смиля над по-голямото Simple Smile

# 43
  • Мнения: 18 428
Конкретно за тези говорех. За целокупното гръцко население не мога да кажа, но заетите в туризма по мои наблюдения са такива, да.

# 44
  • Мнения: 369
Благодаря за темата! Ние бяхме с резервация от 19.07 в Сарти,но заради  тези тестове ще я отменим,че повечето от групата неискат да се тестват! Така ми се ходеше в Гърция...🙁 . Надявам се все пак да отпаднат ограниченията и да отидем за няколко дни!

Общи условия

Активация на акаунт