Какво кафе предпочитате?

  • 5 114
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Свикнала съм с Нова Бразилия и купувам само него.
Излъгахме се да си докараме от Италия една кутия Илли - е, така си и стои на рафта. Никой не го хареса, много е слабо, само ароматът му е хубав. Сега слагам по 1 лъжица от него, когато правя Новата Бразилия, колкото да свърши.
Ако има почитатели на Илли, заповядайте у нас на кафе Hug

# 16
  • Мнения: 4 473
Обожавам кафето! Heart Eyes В по-младите си години, пиех по 5-6 и повече на ден, задължително еспресо - без захар и сметана. Напоследък започвам деня с 3 в 1, следобед пия еспресо и мляко с нес.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
  Болна тема - обичам кафе(а не трябва да пия).

Обичам всякакво кафе стига да не е кисело, студено и да не е много сладко.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Харесвам ароматните кафета, вчера си купих някакво ливанско, което обаче е за джезве много е хубаво, мирише страхотно. За каферваката - "Лаваца" или на  "Арома" Якобс. И аз не обичам киселите кафета.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И на мен кафето ми е много любимо, добре 4е имам ниско кръвно.
Предпочитанията ми са: нескафе, когато ме мързи, дори и кафеварката да заредя. Пия и нескафе с мляко, ако имаме мляко или със сметана, ако има сметана.  Иначе ги сменям кафетата: Спетема, Монарха, дау егбъртс оранжев; нова бразилия 4ерната опаковка.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 481
Обичам грамадна чаша шварц- чисто  food010 Марката не е от особено значение, стига да има хубав аромат и да не е кисело.
Нескафе и други разтворими кафета не обичам  Naughty

# 21
  • Мнения: 765
 Зеленият "Якобс"  под формата на шварц  го пия  всяка сутрин , напоследък добавям и мляко . Ако имах хубава машина за еспресо бих пила само еспресо - късо , силно , почти на една глътка , като лекарство ...Обичам вкуса на кафето и обичам да ми мирише на хубаво кафе .

# 22
  • Мнения: 730
В къщи нес кафе,по барчетата Лаваца и фрапе много често,всъщност лятото само фрапета пия,сега по-рядко,че още се кърмим baby_neutral

# 23
  • Мнения: 2 897
Харесвам ароматните кафета, вчера си купих някакво ливанско, което обаче е за джезве много е хубаво, мирише страхотно. За каферваката - "Лаваца" или на  "Арома" Якобс. И аз не обичам киселите кафета.

Аз също не обичам киселите кафета и шварц не обичам,3 в 1 рядко ми се допива.Обожавам кафето от джезве,което сама си правя GrinningЗа марката,нямам кой знае какви предпочитания.
От няколко месеца,обаче,не пия,понякога много ми се пие,ама не мога...

# 24
  • Мнения: 157
Кафето е моята слабост.Пия само еспресо със сметана,без захар.Колкото до марката,най-вече SPETEMA(ревената)или бялата GIMOCA.

# 25
  • Мнения: 1 120
Нес кафе 3 в 1  Peace

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В къщи пия шварц на Якобс. Но по принцип пия всякакво, без захар и да не овлажнено, както се случва по кафенетата, когато го оставят отворено. Получава се много гаден вкус.

# 27
  • Мнения: 25 615
Неее, точно втора употреба! Някой друг го е употребявал преди това. Whistling Whistling Whistling

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гадост Sick

# 29
  • Мнения: 1 492
Обичам Якобс и Дау егбъртс.
Лилитa, не съм го опитвала, но щом е за сбирка, идвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт