Отзиви за безболезнената кола маска

  • 20 662
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
Благодаря ти  mama_dany. Непременно ще споделя мнение!

# 16
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Веселина
Някой може ли да ми препоръча добро място където една бъдеща мама да отиде на козметик в Пловдив?
Благодаря ви предварително.


Аз ако бях от Пд, щях да ходя при ренци, /модераторката ни/

# 17
  • Мнения: 2 332
Момичета, стискайте ми палци - записах си час за утре... Трябва да призная, че ми е за пръв път  Confused , и наистина се надявам да не боли толкова...

# 18
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И аз не съм опитвала още с кола маска на триъгълника, някой дали може да препоръча добър косметик във Варна?
Все си мисля, че ще ме боли много и за това не съм ходила до сега, но като ви слушам вас, май ще се престраша...

# 19
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Роси74
Момичета, стискайте ми палци - записах си час за утре... Трябва да призная, че ми е за пръв път  Confused , и наистина се надявам да не боли толкова...

Стискам ти палци. После да разкажеш как е минало, че аз още немога да се престраша Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, тази мацка ми каза, че ще и донесът машина за лазерна епилация. Май е голяма далавера, премахвала дълготрайно.
Не съм си правила такава епилация обаче, вие имате ли представа  Thinking

# 21
  • Мнения: 472
А какъв е новия адрес на въпросната " мадама -козметичка " , че нали казвате че се е преместила в нов салон !!

# 22
  • Мнения: 2 332
Цитат на: vanesa
Цитат на: Роси74
Момичета, стискайте ми палци - записах си час за утре... Трябва да призная, че ми е за пръв път  Confused , и наистина се надявам да не боли толкова...

Стискам ти палци. После да разкажеш как е минало, че аз още немога да се престраша Sad

Стискай, ама силно! Че съм голямо бъзе...  newsm17

# 23
  • Мнения: 2 332
Цитат на: nad_tab
Момичета, тази мацка ми каза, че ще и донесът машина за лазерна епилация. Май е голяма далавера, премахвала дълготрайно.
Не съм си правила такава епилация обаче, вие имате ли представа  Thinking

И аз съм чувала, че в тази област с лазерна или фото-епилация много бързо се разреждат. Аз си правя над горната устна, пробвала съм и двата типа и съм "за" фотото - много по-малко те пари. Обаче колко струва... нещо от сорта на 100-150 лв.

# 24
  • Мнения: 2 332
Цитат на: Petranka
А какъв е новия адрес на въпросната " мадама -козметичка " , че нали казвате че се е преместила в нов салон !!

Новият адрес е "Алабин" 33, салон "Естетика".

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Я каква хубава темичка. Пропуснала съм я преди.
Много интересно ми е какъв препарат е ползвала козметичката и повече инфо за лазерната епилация.
Аз имам доста за махане, но проблемът е, че от кола маските се изприщвам много. Същото става и от епилаторите. Някъде четох за моя проблем по списанията, не е често срещан, но не мога да ползвам методи които изтръгват косъмчето от кожата защото след това на това място получавам възпаление което минава много бавно и е много неестетично Sad

# 26
  • Мнения: 472
Мерси за информацията . тази мацка се е преместила по близо до мен  Grinning , че старото ми   беше дота далече !

Мисля да я посетя !

 Нещо ме е страх да си скубя триъгълника  когато съм накрая на бременноста , въпреки че преди нямах проблеми и се справях сама ! Но засега съм пас  Embarassed ! Но за другите части на тялото ммммммммммм , ще ги  махаме гадните космарлъци ! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 332
Мили майчета, бях при Таня. И... ми боли като за първи път, след н-брой бръснене... дано другия път не е така. А иначе какво точно пръска - каза, че е от типа на Лидокаина. Иначе от 01.03. ще има апарат за фотоепилация и ми каза, че пубиса ще струва 70 лв. Ако искате, може да я попитате за подробности.

# 28
  • Мнения: 2 142
Цитат на: Роси74
Мили майчета, бях при Таня. И... ми боли като за първи път, след н-брой бръснене... дано другия път не е така. А иначе какво точно пръска - каза, че е от типа на Лидокаина. Иначе от 01.03. ще има апарат за фотоепилация и ми каза, че пубиса ще струва 70 лв. Ако искате, може да я попитате за подробности.

Със сигурност постепено няма да ти боли толкова, ох, аз да не филосовствам че от няколко месеца се бръсна и не знам как че издържа! Въпроса ми е за фотото, знаете ли горе долу колко процедури са нужни и 70лв на процедура ли е или толкова горе-долу излиза като цяло?

# 29
  • Мнения: 2 332
Цитат на: michel
Цитат на: Роси74
Мили майчета, бях при Таня. И... ми боли като за първи път, след н-брой бръснене... дано другия път не е така. А иначе какво точно пръска - каза, че е от типа на Лидокаина. Иначе от 01.03. ще има апарат за фотоепилация и ми каза, че пубиса ще струва 70 лв. Ако искате, може да я попитате за подробности.

Със сигурност постепено няма да ти боли толкова, ох, аз да не филосовствам че от няколко месеца се бръсна и не знам как че издържа! Въпроса ми е за фотото, знаете ли горе долу колко процедури са нужни и 70лв на процедура ли е или толкова горе-долу излиза като цяло?

Не - на процедура.
А за това колко са нужни... много зависи. Но аз съм чувала, че от 2-3 процедури вече има резултати.

Общи условия

Активация на акаунт