Отзиви за безболезнената кола маска

  • 20 670
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 573
Цитат на: Роси74
Цитат на: michel
........ Въпроса ми е за фотото, знаете ли горе долу колко процедури са нужни и 70лв на процедура ли е или толкова горе-долу излиза като цяло?

Не - на процедура.
А за това колко са нужни... много зависи. Но аз съм чувала, че от 2-3 процедури вече има резултати.


Ако косъма е тъмен се повлиява, но ако е светъл почти няма ефект Sad  Аз се бях засилила, но съм с много руси и козметичката каза, че няма да ми взима парите, защото няма да има резултат  #Cussing out

# 31
  • Мнения: 2 142
Цитат на: nikol78
Цитат на: Роси74
Цитат на: michel
........ Въпроса ми е за фотото, знаете ли горе долу колко процедури са нужни и 70лв на процедура ли е или толкова горе-долу излиза като цяло?

Не - на процедура.
А за това колко са нужни... много зависи. Но аз съм чувала, че от 2-3 процедури вече има резултати.


Ако косъма е тъмен се повлиява, но ако е светъл почти няма ефект Sad  Аз се бях засилила, но съм с много руси и козметичката каза, че няма да ми взима парите, защото няма да има резултат  #Cussing out

Не ме отчайвай бе,жена!
Дано пък да не съм прекалено руса!

# 32
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Кажете козметик в Бургас за триъгалника, ама много ме е страх Embarassed

# 33
Някой ще сподели ли опит от фотоепилация?
Какво значи няколко процедури?
За толкова пари не се ли премахват завинаги тези гадост?

# 34
може ли  някой да ми препоръ4а добра козмети4ка в пловдив за триъгълника? по принцип се бръсна и доста се притеснявам колко ужасно много ще боли поне 1-вия път, а и да е хигейни4но, да работи с еднократна кола (4е всякви ги има) парите нямат зна4ение Thinking

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз пак ще препоръчам  http://www.charmant.bg/default.aspx  /препоръчвам Лили козметичка/ !Колата маска е испанска, специално за деликатните зони, тип дъвка, отлепва се с ръка, няма нищо общо със старите коли маски. Когато се нанася, се изчаква докато разтвори порите и след това ефектът е доста безболезнен!
Честно казано аз не търпя на болка, ама въобще и като се сетя за метода с лентите и обезкосмяване на цял триъгълник, ми прилошава!Да не говоим, че следствията бяха сини и лющене на кожата до новото поникване на космите  Sick. Тази кола маска на Sorisa е много хубава и за това, че не остава такива белези и  травми по тялото!ОСвен това на скоро четох, че въпросната зона, бидейки толкава деликатна, не бива да се травмира, поради наличието на много лимфни възели! С една дума е опасно!

Що се отнася до фотоепилацията и лазера, на мен лично козметичка ми е казвала, че ефектът въобще не е толкова траен и изкореняващ гадините! Поне фотоепилацията не е толкова скъпа ....... и може да се опита!

Общи условия

Активация на акаунт