За пореден път съм много разочарована!

  • 1 462
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Не е репчене, ако се репчех щях да го напиша по съвсем друг начин. Извинявам се ако е прозвучало така.

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 926
Въпросния модел телефон въобще не си заслужава кабела и снимките, качеството им е такова, че освен на дисплея на телефона да ги гледаш,
за друго не стават. Сигурно и заради това не му дават кабел.

Същия модел има дъщеря ми, така че знам как изглежда снимка правена с него.
Нейният е закупен от М-тел и също няма кабел, няма и инфра, няма и блутуут.
По -добре не се ядосвай, не си заслужава и търсенето на кабел.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
Според мен няма да си намериш кабел. Аз имам същия проблем, но със Е 630. Не намерих кабел. Купих го от... , там имаше комп, пробвахме фалшив кабел - от 18 лв., не стана; пробвахме и истински от 49 лв. - и той не стана. Питах за инфрареда / имам/ - и така не стана. Накрая едно много любезно девойче ми обясни, че с моя тел. мога само да пращам телефонни номера от указателя, на модели като моя Twisted Evil. Ама това не ми го каза, когато платих 500 лв. за този боклук, а след това, бяха минали няколко месеца докато търсех кабел, и вече нямаше как да върна телефона. А иначе прави разкошни снимки Sad.

# 18
  • Мнения: 819
Не е репчене, ако се репчех щях да го напиша по съвсем друг начин. Извинявам се ако е прозвучало така.

Мисля, че не го казва на теб?  Peace

# 19
  • Мнения: 2 978
Когато съм си купувала телефон от тук..никога не е имало всичките аксесоари. Явно за Бг внасят по- изчистени Close пакети...за да можем да се до набутваме с останалите атрибути Rolling Eyes

От Италия са ми носили телефон, вътре имаше всичко!!!

Общи условия

Активация на акаунт