СЕДМИ клас 2019/2020 - Първо класиране - (13.07. - 19.07)

  • 102 166
  • 2 759
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 47
Момче, 91НЕГ, 1 желание, бал 469

# 556
  • София
  • Мнения: 12 380
Въпроса ми е вероятно идиотски, но много коментари се натрупаха, а на работа е лудница и нямам никакво време да ги изчета. Дъщеря ми е приета в НТБГ, което за мен е ок, но тя не е много щастлива. Бал: 400,00. Тя иска да се пробва за НПМГ, но аз не знам до колко има шансове там. Та въпроса ми е, ако подадем за второ класиране и не се дореди до НПМГ (другите ни желания на челните места са езикови за които няма шансове) означава ли че губи мястото в НТБГ и може да изпадне до някое от по - долните в класацията ни училища с по-нисък бал? И още нещо, нали записването все пак е от утре до 16.07 включително до 18,00 часа. Благодаря предварително за отговорите!!!
Не, не може да изпадне на по-долно желание. Може само да се придвижи напред или да остане на същото място.

# 557
  • Мнения: 10
Относно СМГ

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Бисе, забелязвам, че Плевен и София обикновено дремят дружно.😁

Не са сами...Стара Загора също дреми и спи летен сън

# 559
  • Мнения: 10 730
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках
Не ти трябва, има ги в дипломата.

# 560
  • София
  • Мнения: 4 035
Бубче, когато я качат ще е видима в Новини някъде най-отгоре, а и в секция прием в VIII също трябва да я има.
Точно на тези места проверявам, но няма нищо, дори и като зареди...

# 561
  • Мнения: 9 050
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках
Трябва да са я дали от училището, заедно със свидетелството за завършено основно образование.

# 562
  • Мнения: 31
Въпроса ми е вероятно идиотски, но много коментари се натрупаха, а на работа е лудница и нямам никакво време да ги изчета. Дъщеря ми е приета в НТБГ, което за мен е ок, но тя не е много щастлива. Бал: 400,00. Тя иска да се пробва за НПМГ, но аз не знам до колко има шансове там. Та въпроса ми е, ако подадем за второ класиране и не се дореди до НПМГ (другите ни желания на челните места са езикови за които няма шансове) означава ли че губи мястото в НТБГ и може да изпадне до някое от по - долните в класацията ни училища с по-нисък бал? И още нещо, нали записването все пак е от утре до 16.07 включително до 18,00 часа. Благодаря предварително за отговорите!!!
Не, не може да изпадне на по-долно желание. Може само да се придвижи напред или да остане на същото място.
А не губи ли мястото си в това училище  (в което е приета сега) и паралелка ако подаде за второ класиране. Отново се извинявам, въпроса вероятно е доста глупав, но по някакъв начин до сега бях убедена, че ако не се запише на първо класиране там където е приета и рискува с второ класиране губи досегашните си позиции.

# 563
  • Мнения: 24 467
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках
Не ти трябва, има ги в дипломата.

Препоръчвам всеки да си пита в училището относно документите, които се искат за записване. Не за друго, а за де не са налага разхождане напред-назад.
Този предиобед вече писах, че в това, в което ще се записваме утре, изрично искат свидетелството и бележката с резултатите от НВО, например. Да, със свидетелството я е получил моят.

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 14:20 от Judy

# 564
  • Мнения: 5
За статистиката ,приети в ПГД Елисавета ВазоваГрафичен дизайн по първо желание с бал 392

# 565
  • софия
  • Мнения: 25 943
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках
На детето дадоха такава бележка от училище, заедно със свидетелството. Подписана е от директор и има мокър печат.

# 566
  • София
  • Мнения: 2 162
Звезда 1, губи само, ако е класиран по първо ЖЕЛАНИЕ. Иначе не рискува нищо при второ класиране.

# 567
  • Мнения: 390
Здравейте,задължително ли е и присъствието на ученика при записването или може само родителя?

# 568
  • Мнения: 9 050
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках
Не ти трябва, има ги в дипломата.
Въпреки това си я искат, като отделен документ.

# 569
  • Мнения: 2 124
Въпроса ми е вероятно идиотски, но много коментари се натрупаха, а на работа е лудница и нямам никакво време да ги изчета. Дъщеря ми е приета в НТБГ, което за мен е ок, но тя не е много щастлива. Бал: 400,00. Тя иска да се пробва за НПМГ, но аз не знам до колко има шансове там. Та въпроса ми е, ако подадем за второ класиране и не се дореди до НПМГ (другите ни желания на челните места са езикови за които няма шансове) означава ли че губи мястото в НТБГ и може да изпадне до някое от по - долните в класацията ни училища с по-нисък бал? И още нещо, нали записването все пак е от утре до 16.07 включително до 18,00 часа. Благодаря предварително за отговорите!!!
Не, не може да изпадне на по-долно желание. Може само да се придвижи напред или да остане на същото място.
А не губи ли мястото си в това училище  (в което е приета сега) и паралелка ако подаде за второ класиране. Отново се извинявам, въпроса вероятно е доста глупав, но по някакъв начин до сега бях убедена, че ако не се запише на първо класиране там където е приета и рискува с второ класиране губи досегашните си позиции.

Нищо не губите, ако не се придвижи напред, се прекласира на сегашното си място (паралелка и училище).

Общи условия

Активация на акаунт