Казвате ли на бебетата си:"Обичам те?"

  • 3 514
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
От както се е родил - по сто пъти на ден.  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 1 666
Разбира се, че му го казвам! Също така си го гушкам и целувам! Не се притеснявам от разни измишльотини, че ще го разглезя и т.н....

# 92
  • Мнения: 698
Постоянно откакто се е родил.  Hug

# 93
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
О, да - казвам му го често. И вярвам, че ме разбира!
Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 2 663
Казвам му го всеки ден по няколко пъти

# 95
  • София
  • Мнения: 676
Разбира се! По няколко пъти дневно на всичките си деца, не само на бебето и си мисля, че няма майки, които не го правят...

# 96
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Разбира се! Постоянно й повтарям, дори когато спи  Grinning С нетърпение чакам деня, в който и тя ще ми каже с думички, че ме обича  Heart Eyes

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 955
да!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 1 877
А скоро ми извадиха теория, че "Детето само на сън се целувало, иначе се разглезвало."  Thinking
Аз също съм чувала подобни безумици... Не знам как може да се разглези детето от факта, че се чувства обичано??? Ако родителите не му показват, че за тях то е най-безценното същество на света, никой друг не може да му компенсира това по-късно. Аз съм твърдо убедена, че деца, които са щастливи в къщи, които получават ласки и внимание от родителите (и роднините естествено) гледат много по-позитивно на живота в бъдеще и не развиват комплекс за малоценност!

# 99
  • Мнения: 2 697
Аз също съм чувала подобни безумици... Не знам как може да се разглези детето от факта, че се чувства обичано??? Ако родителите не му показват, че за тях то е най-безценното същество на света, никой друг не може да му компенсира това по-късно. Аз съм твърдо убедена, че деца, които са щастливи в къщи, които получават ласки и внимание от родителите (и роднините естествено) гледат много по-позитивно на живота в бъдеще и не развиват комплекс за малоценност!

Така е! newsm10

# 100
  • Мнения: 532
Да казвам й ,че я обичам като се гушкаме.

# 101
  • София
  • Мнения: 97
постоянно! и съм много щастлива от това!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 2 942
постоянно!!! достатъчно е само да го погледна и да му го кажа Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 286
Не съм спирала да му го казвам и показвам, и винаги ще го правя! newsm03

# 104
  • Мнения: 11 818
Всеки ден поне по 5-6 пъти! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт