Януарски мами 2021- тема 2

  • 33 992
  • 793
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
Пловдив, 31г. Термин 20.01
За пола... И аз ще изчакам Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 105
За списъка: на 32г., София, втора бременност. Първата приключи в 9-та седмица. Термин около 20.01, пол момиченце Simple Smile И аз съм с тромбофилия и на лечение от деня на положителния тест. Следя се при д-р Богданова.

# 17
  • Мнения: 12
Здравейте от Пловдив термин 30.01.2021г. Първа бременост на 30 години. За пол все още не знам.

# 18
  • Мнения: 178
Здравейте, да се включа и аз в списъка. Първа бременност, от София, на 29год ,термин 23.01.21, утре съм на фетална и се надявам да разберем и пола.

# 19
  • Мнения: 268
Благодаря на всички за активността,страхотни сте Heart и благодаря Еsito за времето и ентусиазма Gift Heart
А за списъка аз съм от София,31 години,първа бременност,термин 17ти януари,пол още не знам

# 20
  • Мнения: 16
За списъка.
Варна
На 33, г с две големи момичета на 14 и 12
Трета бременност.
Термин 15.01.2021.
Пол момче.

# 21
  • Мнения: 555
Аз съм на 18.01 🥰🥰🥰 много се радвам че има някой с толкова близък на моя термин. А за темичката поразрових се и вече знам как ще я доукрася и как ще направя списъчето, ще изчакам до утре за да се съберат повече данни, но мисля че и след това ще може да се дописва. Хайде дами включвайте се смело със своите данни. 💓
Благодаря на всички за активността,страхотни сте Heart и благодаря Еsito за времето и ентусиазма Gift Heart
А за списъка аз съм от София,31 години,първа бременност,термин 17ти януари,пол още не знам

# 22
  • Мнения: 324
Скрит текст:
Здравейте, момичета Blush Записвам се и аз при вас с термин 12.01, първа бременност ми е и съм на 27 г., с предположение за момче. Не съм пускала досега теми и не знам как се правят, но предполагам някъде трябва да има опция за редакция, за да се вмъкнат снимки и линкове (които могат да се "откраднат" от другите теми Grinning).
Иначе за феталните морфологии и аз много се чудих в началото, но стигнах до извода, че всеки медицински център или лечебно заведение си ги кръщават по различен начин. Така или иначе се гледат определени неща в съответната седмица, независимо дали са го кръстили ранна ФМ, скрининг или просто УЗ. Аз ходих в 12 г.с. и следващата мисля да е след 20 г.с. Сега обаче имам тежката задача да си избера проследяващ лекар, че вече влизам в 15 седмица и още се чудя къде да ходя, едно изследване нямам пуснато...
 
от къде си, имам същия проблем още не съм си избрала следящ лекар за ЖК и ми е напрегнато
[/quote]

От София съм, не е като да нямам избор. Досега съм била на 3 прегледа, но явно имах много високи очаквания и не останах доволна. А просто искам АГ, с когото да се чувствам спокойна да задавам въпроси и да не ме претупва за 2 минути. Наистина не знам накъде да се насоча... :/

# 23
  • Мнения: 4 999
Аз установих, че по касата почти на магия е да намериш някой, който да те следи изкъсо и подробно. Ако имаш нормална бременност пак ще се намери, но при проблемна тц. Аз май ще редувам при двама на частно.
Вече мислили ли сте за раждането къде да е? Аз идея си нямам, не знам защо всички около мен ме питат от толкова рано.. В Токуда има дни на отворените врати и мисля да ходим..

# 24
  • Мнения: 58
Здравейте, следя ви от доста време, включвах се в самото начало, скоро не съм.
За списъка: първа бременност, 27г., Стара Загора, термин 07.01.2020г., за сега момче, но в края на месеца ще разберем със сигурност.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 417
Аз установих, че по касата почти на магия е да намериш някой, който да те следи изкъсо и подробно. Ако имаш нормална бременност пак ще се намери, но при проблемна тц. Аз май ще редувам при двама на частно.
Вече мислили ли сте за раждането къде да е? Аз идея си нямам, не знам защо всички около мен ме питат от толкова рано.. В Токуда има дни на отворените врати и мисля да ходим..
Аз всичко ще правя в Надежда. Близо ми е, цялото ми досие е там и съм сигурна във всички лекари. Не мога да си представя да се разхождам и тук и там и да разнасям документи и да запознавам по отделно всеки с моя случай...  Вярно е, че сравнение със НЗОК, проследяването е много по-скъпо, но пък ми е спокойно. Раждането е 2200лв без значение дали е нормално или планово, ако се наложи децата да стоят в неонтологията е безплатно и тя е клас А+, което също ми е важно, защото не знам кога ще тръгнат да излизат моите разбойници..
Според мен е важно проследяващия и раждането да бъдат на едно място.

За списъка:
София, 29г - втора бременност с близнаци, първа приключила в 9гс.
Термин: 23 януари, но може да подраним и да сме около нова година или преди нея дори..

# 26
  • Мнения: 8
Здравейте 😊😊😊 .. Включвам се и за списъка:
София, 27 години, първа бременност, термин 17.01, очаквам момиченце ❤

# 27
  • Мнения: 382
За списъка: на 29 години съм, от София, втора бременност (имам момченце на 1г и 6м), термин 07.01.21
Някой попита за раждането- аз живот и здраве, мисля пак в Шейново да раждам. Без избор на екип,доктор или каквото и да било. Миналият път направих така и съм изключително доволна от отношението,вниманието, базата и всичко останало.

# 28
  • Мнения: 647
И аз се включвам в списъка. От Велико Търново. 2ра бременност, 25години. термин 18.01. С момиче 😊

# 29
  • Мнения: 23
Здравейте:), за списъка:
София, 35, термин 28.01, втора бременност, момчето ми е на 8. Сега май пак е момче.

Общи условия

Активация на акаунт