Януарски мами 2021- тема 2

  • 35 605
  • 793
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 270
Да, аз преглеждах пренаталните тестове и наистина са ендакви, разликата е в името и къде се тества самата кръв. За Даун е най-опростения пакет, който не е космически като цена и резултатите излизат за 7-10 дни. Ще ти дадат 99% точност и ще ти спестят безсънните нощи.

А момичета, аз исках да ви питам, че и аз почвам да откачам леко Rolling Eyes От вчера усещам някакво странно чувство като много леко стягане много ниско долу (под линията на бикините) а от време на време и над. Моя доки ми каза щом няма продължителна силна болка да не се притеснявам, ама нещо се панирах, а няма часове за да отида да ме види. Disappointed Днес ми е последен ден на 13та седмица.

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 15:05 от Armini

# 76
  • Мнения: 555
Благодаря ви момичета, ще направя една консултация с моя АГ и най-вероятно ще направя такъв тест, защото няма да спра да го мисля до края на месеца. А след един такъв тест останалите фетални морфологии правят ли се.

# 77
  • Мнения: 5 072
Да, правят си се редовните фетални, около 20г с и късната в 30 и някоя си седмица май беше. Те никъде не са задължителни де, но всеки ги прави.

Armini, аз всеки път като кажа че нещо ме наболява, АГто казва, че расте матката и това е от връзките, които се разтягат. Пия магнерот и нош па (само ако заболи, но аз не съм привърженик на каквито и да е медикаменти и досега 4,5 пъти съм пила)

# 78
  • Мнения: 612
Armini, аз съм така почти всеки ден. Един казва контракции, друг, че е разтягане.Пия нош па

# 79
  • Мнения: 232
от самото начало имах болки и от тогава съм на 3х2 утрогестан и 3х1 нош па , май често се случва

# 80
  • Мнения: 171
Здравейте, използвате ли нещо против стрии? Аз съм си взела нещо като олио на Био Ойл, но ми идва много мазно. Какво използвате Вие и какво бихте препоръчали?

# 81
  • Мнения: 612
Предната бременост се мазах с кокосово масло.. Чисто. Направо от буркана.
Но не бях редовна хич, стрии не се появиха. Започнах да мажа чак след 5ти месец, защото тогава качих и първия килограм. И сега май се очертава същото. Общо взето много мразя да се мажа с каквото и да било Imp

# 82
  • Мнения: 232
Здравейте, използвате ли нещо против стрии? Аз съм си взела нещо като олио на Био Ойл, но ми идва много мазно. Какво използвате Вие и какво бихте препоръчали?
на мен ми препоръчаха Елансил купих две опаковки и се оказа че е за след 4ти месец - аз вече съм качила 3 кг ( попринцип съм слаба и сега ми е много странно) до тогава и аз ще мажа кокосово масло 😀

# 83
  • Мнения: 130
Аз си взех олио и крем на Maternea за стрии, защото нямат миризма. Попринцип кожата ми  е предразположена към стрии и имам страх да не ми се появят от тези червените. Гледам да се мажа максимално - и сутрин и вечер.

# 84
  • Мнения: 171
Здравейте, използвате ли нещо против стрии? Аз съм си взела нещо като олио на Био Ойл, но ми идва много мазно. Какво използвате Вие и какво бихте препоръчали?
на мен ми препоръчаха Елансил купих две опаковки и се оказа че е за след 4ти месец - аз вече съм качила 3 кг ( попринцип съм слаба и сега ми е много странно) до тогава и аз ще мажа кокосово масло 😀


И аз съм слаба 45 кг бях като не качвах никакви. Сега съм вече 49 кг. Винаги съм искала да напълнея и ето сега е момента.

# 85
  • Мнения: 232
Здравейте, използвате ли нещо против стрии? Аз съм си взела нещо като олио на Био Ойл, но ми идва много мазно. Какво използвате Вие и какво бихте препоръчали?
на мен ми препоръчаха Елансил купих две опаковки и се оказа че е за след 4ти месец - аз вече съм качила 3 кг ( попринцип съм слаба и сега ми е много странно) до тогава и аз ще мажа кокосово масло 😀


И аз съм слаба 45 кг бях като не качвах никакви. Сега съм вече 49 кг. Винаги съм искала да напълнея и ето сега е момента.
аз не исках ама... 😀, голям апетит имам - казват , че с момиченца се качва повече и от самото начало - да видим 👼🏻

# 86
  • Мнения: 555
Момичета аз използвам това, незнам колко е ефикасно, пак е мазничко, но май всички от този тип са мазни. Иначе не съм качила нищо за момента 62-63 кг съм, бях свалила 2кг, когато ми се гадеше и повръщах, но после ги върнах. Иначе по моя въпрос за скрининга, записах се при друг специалист, само за ехографски измервания, защото ми казаха, че ако има Даун, трябва със сигурност да се види на ехографа, та в понеделник съм да видим. Иначе моята АГ ми каза ако правя пренатест, че ми препоръчва само този в Геника, за 1300лв. над 80 синдрома, който се изпраща в Германия или Хонконг, ако някой иска повече информация за него NiftyPro се казва. Та аз ще изчакам прегледа в понеделник и ако има нещо притеснително ще направя този вид. Доста зле се чувствам поревах си доста, но сега вече се поуспокоих, вкрайна сметка каквото е писано, дано всичко да е наред, че още един аборт незнам как ще преживея, но ще се борим и това е. 😔

# 87
  • София
  • Мнения: 302
esito стискам палци всичко да е наред- мисли позитивно! Все пак БХСто е само статистика- направи си и пренатестаза твое успокоение ако трябва - той поне е гаранция. С теб сме! Flowers Four Leaf Clover

# 88
  • Мнения: 103
Момичетааа...от две седмици имам болка в крака горе високо до дупетоо..от бременноста ли е от друго ли е не знам,през нощта ми се схваща а през деня ме болии...някоя мама има ли същия проблемм

# 89
  • Мнения: 529
Благодаря за новата тема ,много се радвам ,че я има. За списъка : Виена 36 г. 11.01 втора бременност ,предположения за момиче.
За стрии аз ползвам маслото на Weleda ,очарована съм от него!

Общи условия

Активация на акаунт