👒Нови придобивки в гардероба - 58

  • 102 883
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 353
Страхотни офицерки от обувки.бг

# 692
# 693
  • Мнения: 373
Страхотни офицерки от обувки.бг

На коя фирма са? Точно такива ми трябват Simple Smile

# 694
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 421
Сникърси:



Боти:

# 695
  • Мнения: 326
От магазин в гр. Хасково - Mistyc доколкото знам имат магазин и в Стара Загора. Имат и фейсбук страница, от там също може да се поръча. Ще Ви я изпратя на лично, за да не се сметне за реклама.

# 696
  • Мнения: 4 608

Ботите от къде са?

# 697
  • Мнения: 761
Две спортни горнища от мен





Добавям панталон и бяла бейсик блузка за него


Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 15:28 от MaRin4et0

# 698
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 421
stasha_s, от обувки.бг. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 6 930
Дойдоха ми червените ботички и съм влюбена 😍 Невероятно удобни и страхотна мека кожа. Може би ще им взема още едни връзки...


# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Дойдоха ми червените ботички и съм влюбена 😍 Невероятно удобни и страхотна мека кожа. Може би ще им взема още едни връзки...
Скрит текст:


Откъде са ботите?

# 701
  • Мнения: 3 640
Извинявам се за спама, но
Може ли да ви помоля като качвате нови придобивки да пишете поне от къде са и на коя марка са? Simple Smile)
Например, едни обувки от obuvki.bg не ми говорят нищо, защото там има 500 марки. Или "спортен екип".. е, ние как да знаем от къде е?

Това го пиша, защото редовно тук някой нещо си харесва и ще бъде удобно за всички пишещи.

Благодаря!!! Ако модератор прецени, да ми махне мнението. 😋

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Хубаво е да се посочва, за да няма излишен спам, но има хора, които умишлено не искат да споделят (сигурно не искат да ги копират). И аз бях попитала веднъж една дама в темата, но не ми отговори, а съм сигурна, че ми видя питането.

# 703
  • Мнения: 353
Страхотни офицерки от обувки.бг

На коя фирма са? Точно такива ми трябват Simple Smile

Фирмата е LASOCKI естествена кожа, супер мека и вътре са леко подплатени.


Anastasiya.glam - приемам молбата Ви, въпреки, че в конкретния случай на сайта има категория "офицерки" и  налични са не повече от 30 вида ботуши. Всеки, който има желание и нужда може да ги види и да си избере с 5 клика на мишката.

Последна редакция: ср, 07 окт 2020, 10:02 от Desislava A.

# 704
  • Мнения: 1 325
От намалението в обувки.бг. Имам на същата марка от миналата година и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт