Най-гадната зодия за мъж! - 3

  • 32 082
  • 761
  •   1
Отговори

Анкета

Избирате ли мъжа/партньора според зодията?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 13 окт 2020, 14:50
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 60
  • Мнения: 109
green_lizard  Разсмя ме, хахаххаха точно това не, аз съм човекът с мопа вкъщи, но пък прането е запазено за ММ. Той твърди, че само той знае най-добре кои дрехи на каква програма се перат оптимално и с грижа за конкретната материя. Вкъщи имаме 3 коша за различните видове дрехи за пране според цветове и материя...Това си е неговата мания. И с удоволствие му я отстъпвам - никога преди ММ не съм носила толкова ухаещи, меки и запазени дрехи Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 17 709
Не живея с дева, но на една девичка книгите му и всичко в къщата е подредено под конец и ти се цупондри, ако ги разместваш. И банята е като санитарно помещение.

# 62
  • Мнения: 15 619
Те че са манипулатори, спор няма. Обаче при жените скорпион особено съм забелязала, че с всичко могат сами да се справят и обикновено при тях е матриархат - командват цялата рода от мънички до големи.
Докато се появи такъв, когото да не успяват да манипулират.

# 63
  • Мнения: 7 172
Аз харесвам в мъжете други неща, не да ми чисти и пере и да ми казва как не ме бива за тези неща. Затова и съм нямала в живота си Дева. Имам наблюдения от колеги и мъже на приятелки. И дотук.

# 64
  • Мнения: 7 846
Не е така с моята Дева вкъщи. Затова той имаше домашна помощница, която аз освободих, когато се събрахме. Въобще не забелязва дали е чисто или мръсно и не подрежда по конец. Според него аз съм маниачката на тема ред и чистота. В домакинството се включва със старание, но не му се получава много. Обаче готви чудесно! Само дето изпада в паника от "печете до готовност", "подправки по ваш вкус" или "умерена фурна". Човекът иска точни грамажи, време, указано в минути и градуси. Ястията му са винаги еднакви с предишния път, а моите всеки път с различен вкус, понякога разочароващ.

# 65
  • Мнения: 6 131
От всичките ми познати Деви мъже един не съм видяла да чисти, никога. Обаче педантизма за чистота си им е вграден - да им е чисто, ама друг да чисти, и да му натякват, естествено. Където другите мъже са слепи, само те мога да видят прахта по хладилника.

# 66
  • Мнения: 140
Моята Дева пък чистеше до стерилност. Банята му винаги беше идеално чиста, прахосмукачка пускаше и на най-затънтените места всяка седмица, подреден също. Дори и готвеше хаха.

# 67
  • Мнения: 2 214
Cкорпионът е мaниaк по чиcтотa. Девaтa, caмо жените. Мъжете ca дребнaви и мрънкaщи , умеят много нещa, но мен ме дрaзнят. Водолей cъм, но cе рaзбирaм c жени Деви, те ca много коректни в отношениятa. Мъж Девa и нa мен ми е в клacaциятa зa кофти мъж. Бих ги нaредилa тaкa cпоред опитa ми c мъже :

1. Овен- cтиcнaти, егоиcти, женкaри
2. Рaк - многоcтрaдaлнa Геновевa
3. Риби- много ca cлaбохaрaктерни и депреcивни
4. Телец- тaрикaти, чревоугодници, нищо общо не нaмирaм c тях
5. Лъв - твърдоглaви, cебелюбиви, много горди, ревниви и обcебвaщи
6. Водолей- мъжете ca кaто нac жените: aдcки непоcтоянни в отношениятa, вятърничaви, избухливи зa дреболии, вcе дa е нa тяхното, лукaви и прикрити, нa моменти изврaтени
7. Cкорпион- омaйвaщи ca, могaт дa те оплетaт бързо в мрежaтa cи, но aко ги нaрaниш, или предизвикaш тежко ти. Нaй дългaтa ми връзкa е билa c този знaк, но cмея дa твърдя, че тaкa и не го рaзгaдaх. Имaт cи вътрешните борби, но отвън ca хлaднокръвни. Когaто имaт нуждa от теб, ca много мaзни.

Cтигa толковa, че изредих зодиaкa🤣🤣🤣

# 68
  • Мнения: 109
Вече започвам да се отчайвам от астрологията....Изглежда има само забавленческа стойност. Иначе дори и тези теми го показаха - нищо с нищо не се връзва. Един казва нещо - напр. Девата е чистофайник, след нея някой друг казва - да, обичат да им е чисто, но друг да чисти. Това е само пример. Иначе и трите теми изобилстват от такива противоречия. Изобщо никаква стойност спрямо истината май нямат зодиите. Само си чешем езиците. Нищо лично, аз съм в кюпа също, но просто не успявам да различа някъде в коментарите да има дори и относително единодушие.

# 69
  • Мнения: 15 619
Вече започвам да се отчайвам от астрологията....Изглежда има само забавленческа стойност. Иначе дори и тези теми го показаха - нищо с нищо не се връзва. Един казва нещо - напр. Девата е чистофайник, след нея някой друг казва - да, обичат да им е чисто, но друг да чисти. Това е само пример. Иначе и трите теми изобилстват от такива противоречия. Изобщо никаква стойност спрямо истината май нямат зодиите. Само си чешем езиците. Нищо лично, аз съм в кюпа също, но просто не успявам да различа някъде в коментарите да има дори и относително единодушие.
Едно слънце в определен знак не те прави еднакъв с другите със слънце в същия знак. Тези теми са само за чесане на езици и сводка коя с колко мъже е бил в досег... ако на някой му се занимава, оттук може доста да извлече.

# 70
  • Мнения: 18 227
Зодията е слънчевият знак, но в хороскопа има и Луна, Меркурий, Марс, Венера... и т.н. в различни знаци. Ето защо няма как да са еднакви представителите на един знак. Joy

# 71
  • Мнения: 2 214
Темaтa е зa зaбaвление, миcля. Не знaм, кaкво ви отчaйвa толковa. Дa- Девaтa обичa дa й е чиcто, но не и дa чиcти. Чиcтя домa нa cемейcтво: мъж Девa и женa Козирог. Тaкъв хaоc нямa😉 🤔😡Приятелкaтa ми е Девa, извикa cи онзи ден фирмa дa й изчиcти, зaщото не й cе зaнимaвaло.
Нaй- големите мaниaци нa темa чиcтотa ca жените : Рaк, Cкорпион и Телец. Aз кaто Водолей обичaм дa чиcтя, понякогa вcичко ме дрaзни, но не обичaм дa подреждaм. Гaрдероби, чекмеджетa , шкaфове , чиcтя, когaто cъм aдcки нервнa. Днеc cутринтa подредих едни дрехи, че купих гaрдероб нa мaлкия, чaкa ме още еднa грaмaдa, но вече ми минa музaтa🤣🤣🤣

# 72
  • Мнения: 109
камъчка, имаш право, за забавление си е темата. Аз просто понякога приемам нещата много насериозно и все искам да извлека или затвърдя някакво знание, а през последната година от Бг-мама научих не малко неща. Водя си записки на ноутс и съм достигнала до много полезни за живота истини, които са изразени тук от хора с повече опит. Форумът е прайслес по отношение на това, че много хора се изразяват по автентичен начин и така може да се събере някакво що-годе свястно поназнайване на това как да си живеем животите по-добре. Но с астрологията като ориентир е много трудно хахаахха, то като не пасне нещо - ама чакай, какъв е асцендента, ама луната, ама марс ... А пък за жена или мъж става въпрос...Ехеее, квантова физика стана...Не е за обикновени аматьори като мен.

# 73
  • Мнения: 9 988
Да, това е тема за забавление, и далеч я няма агресията на Змиярника ( форум Семейни Отношения).
Астрологията е невероятно дълбока наука, нямаме шанс да се докоснем до нея на база слънчев знак.

Дори близнаците са съвършено различни един от друг, въпреки съвпади на планетите, въпреки еднаква семейна среда, генетичен материал и възпитание.

Никога не съм виждала безпорядък при Деви, дори в дома на тийнове такива. В моята компания от ученическите ми години имахме две момчета Дева. Майката на единия замина с приятели за уикенда, а синът (Дева) заедно с останалите момчета и направиха изненадващ ремонт, и пребоядисаха 2 стаи, и то с удоволствие. Още го помня.

Освен БММ, и най-големия ми син е Дева- ами организирани са идеално. Аз не търпя безпорядък, и го оценявам.
И домашна помощница имахме докато породените бяха малки. Никога не е мрънкал в пасивно-агресивен стил. Ясна комуникация, без увъртане, но и той е чех, а не българин. Мен учтивата директност винаги в пъти повече ме е устройвала от заобикалките, от които се изривам.

Но това не са най-характерните им черти. Моят беше, а и още е, изключително способен човек. С каквото и да се захване, получава признание. Имам купища куриозни случки- от покана за парти в Американското посолство заради статия която написа в пресата, от блог, който започна да пише за удоволствие, а веднага го контактуваха и наеха за най-популярното издание в Чехия.
Паметта му е чудовищна, и не е нормална. Помни дълги кодове, и без да иска помни номерата на всички паркирани коли в улицата. Като ходещ скенер е. Това са само малки, незначителни куриози. По-големите ги пазя, защото са лични.

И не мисля, че той е типична Дева в никой случай.
Познавам Деви, които не могат да говорят нито един чужд език, синът ми е триезичен обаче, както и баща му.

Зависи и от личен опит с какви хора общуваме. Овните например са най-щедрите хора за мен, или поне тези от които съм се научила да правя подаръци и да посрещам гости, са били Овни. Може и чисто съвпадение да е било.
От Стрелците съм със същото впечатление.
Но по принцип мъжете и жените имат различен подход и виждане към финансите.

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 15:27 от Dez

# 74
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Вече започвам да се отчайвам от астрологията....Изглежда има само забавленческа стойност. Иначе дори и тези теми го показаха - нищо с нищо не се връзва. Един казва нещо - напр. Девата е чистофайник, след нея някой друг казва - да, обичат да им е чисто, но друг да чисти. Това е само пример. Иначе и трите теми изобилстват от такива противоречия. Изобщо никаква стойност спрямо истината май нямат зодиите. Само си чешем езиците. Нищо лично, аз съм в кюпа също, но просто не успявам да различа някъде в коментарите да има дори и относително единодушие.
Има нещо вярно в разсъжденията ти. Simple Smile
Ето и нещо по темата, прилично обяснено:


Това НЕ е точна наука. Дори не е и наука. Simple Smile

И нещо забавно:

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 16:52 от Phoenix Wright

Общи условия

Активация на акаунт