Най-гадната зодия за мъж! - 3

  • 32 221
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 363
Аз съм овен с асцендент овен.
Най-дългата ми връзка и съжителство е с водолей (5,5г.), даже бяхме сгодени и подготвяхме сватба - никога повече (водолей)! Щедър, забавен, успял в кариерата си, интелигентен, добър, амбициозен, креативен, НО свободолюбив до нямай къде, развей прах, абе айляк човек - проблемите във връзката винаги бяха мои, защото той проблеми нямаше. Откъм романтика - йок. "На ти квото искаш и не ме занимавай". Връзка за студентски години идеална - купони, партита, пътувания, приключения.. обаче като се карахме беше атомен взрив. Той-импулсивен, аз два пъти повече. Абе, добре, че се разделихме... иначе щяхме да влезем в криминалните емисии... Той най-много ми е дал като емоции, подкрепа, любов, приятелство, даже и материално. Беше ми онази първа любов, която не знам дали ще има аналог Simple Smile
5мес. със скорпион - това животно.. мъжествен, преуспял в кариерата си, ревнив до мозъка на костите си, с чувство за собственост, адреналин, адреналин, адреналин, обаче си търси кротко агне. Ами нямаше как двама да доминират.. Магистралата я нямахме за нищо, всеки ден летяхме един към друг. Предложи ми да живеем заедно. Аз имах перспективи в града, в който бях. Той пък си има кариера в София, която нямаше как да зареже. После той се уплаши, че моята книжка е по-жълта от неговата. Правила съм невероятно шантави неща за него, той за мен още повече. Пулсът ми с него беше редовно ускорен. Беше сюжет, достоен за филм. A от всичко, страстта беше топ. Ставаше за в леглото, но не бих си го взела вкъщи такова животно. Неговото мнение предполагам е същото за мен Grinning
3 месеца с овен - имам чувството, че бяха 30 години. Всичко започна толкова бурно, точно като на филм, толкова страст, импулсивност... така е приключи от раз и от инат. Запознахме се като се блъснахме в едно кръгово. Той ми отне предимството, аз не отстъпих. Правили сме за 3м. неща, които с водолея за 5 години не сме. Взаимно си влияяхме и всеки даваше все по-шантави идеи. Не знам как оцеляхме тези 3 месеца. Добре, че приключи. Щяха да ни дават в емисията с инцидентите. Сега ми е най-добрия приятел-мъж, но и двамата сме кротнати във връзки Grinning
1,5г. с рак (в момента) - всичко започна на майтап от моя страна. Крачка напред, две назад - събуди ми ловните инстинкти. Колкото съм импулсивна, той е толкова закотвен. Буквално огън и вода. Колкото съм независима, той е толкова превързан към семейството си. Уравновесява ме и ме балансира. Това е най-нормалната ми връзка като отношения. От година и половина коренно се промених с него. Или ще ме кротне, или след него ще скъсам синджира. Grinning
От лъв и козирог стоя далеч. Имала съм вземане - даване. Не е нещо, което си заслужава да опиша.

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 13:51 от *Deny*

# 706
  • Мнения: 10 993
Дени, ако си такава каквато се описваш, не знам как ще я караш с рака. Но не искам да съм лош пророк, може пък спокойствието да ти се отразява добре.

# 707
  • Мнения: 7 737
‘моята книжка е по- жълта от неговата’ Laughing
аз съм така с овена, вади най- големите диващини от мен, реакции, който мислех за приключили в късните 20

# 708
  • София
  • Мнения: 1 714
Ех, тези овни... как да ги забрави човек... Аз уж обърнах гръб на моята безнадеждна любов с един рогат, но, признавам, че още въздишам по него, още се надявам... Той наскоро ми обясни, че характерът ми го отблъснал... Не разбрах защо му трябваше още един пирон да ми забие, достатъчно ми причини. Но само ако ми даде знак, пак ще се върна...

# 709
  • Мнения: 1 106
Дени, ако си такава каквато се описваш, не знам как ще я караш с рака. Но не искам да съм лош пророк, може пък спокойствието да ти се отразява добре.
И аз така мисля, но и пожелавам дълга щастлива и успешна връзка. 😄😄😄
И аз съм овен, но с рака се запазих толкова дълго може би само защото асцемдентът ми е везни. От по-кротките и търпеливи Овни съм, гледам да балансирам.😉
Да живееш с рак е много изнервящо, скучно и самотно. Самотно, защото ти имаш желание за всичко, той за нищо и навсякъде си сам и в друга компания. Хората, които не ми бяха толкова близки, за да споделям, мислеха, че съм самотна майка. Баща не се появи на това дете никъде.
Плюс да има предвид дамата, че рака много се променя, той показва най-хубавото в началото, докато не хване. Кристина ще го потвърди. После става кисел и се опитва да премахне всички онези неща в другия, които са в противоречие на неговите норми на "нормален" живот. Пример мога да дам бившия рак - не иска да излиза, да спортува, да ходи на театър или преходи/разходки и твърди, че няма против ти да отидеш сама, НО след това има сръдни, подмятания, намеци - виж как той си стоял сам вкъщи, а ти в неговия почивен ден си предпочела чужда компания, как да няма две перални като ти първо гледаш да се разходиш и после да изпере и тъй нататък.

# 710
  • София
  • Мнения: 5 198
Удържах на скорпионския тест 2 пъти , без да избухна 😀
Не знам дали е от Девата ми или от Луната във водолей , но издържах
Чувствам се победител с собствената му игра.
Или поне така иска да мисля 😀

Намерих си нов приятел за разговори - Водолей. Страхотен събеседник и широкоскроен Simple Smile

Сестра ми има връзка с Водолей  ,ами горката. Тя е дева

# 711
  • Мнения: 13 082
Уиндче, я разкажи за тестовете, ако искаш разбира се Hug

# 712
  • Мнения: 2 749
Стига де, скорпионите сме такива съкровища, че когато и да ни заровиш, все ще е късно. 😂

# 713
  • София
  • Мнения: 35 098
Стига де, скорпионите сме такива съкровища, че когато и да ни заровиш, все ще е късно. 😂
Межете са отврат.
Най- верните приятели и най- скапаните партньори.

# 714
  • Мнения: 7 737
тц, не съм съгласна 😜
голямата любов и най- добрата ми връзка е със скорпион🤗

# 715
  • София
  • Мнения: 6 249

Сестра ми има връзка с Водолей  ,ами горката. Тя е дева
Аз сега излизам с Дева, а съм водолей.
На моменти настръхва от цялата ми хаотичност, разпиляност и непоследователност, ама не се оплаква, поне не пред мен. Joy

Кажете нещо за мъж с Венера в Скорпион, имате ли опит с такова животно?

# 716
  • Мнения: 10 993
Сорша, аз съм везни с асцедент везни и съм си свикнала с рака, но се чувствам самотна майка... Както и сама по принцип...нямам никакво желание за развод и промяна, нагодила съм се към живота и не искам драми и катаклизми, с и не мисля, че ще срещна нещо по -добро...но никога никой не ме е разбирал за какво говоря, а като те чета теб и все едно живееш моя живот. Пък после не вярвай на зодии...да бе да. Абсолютно вярвам на зодии...

# 717
  • Мнения: 363
Скорпионите мъже са много доминиращи, ревниви и мрачни даже бих казала (освен ако не е било професионално изкривяване при моя човек).  Grinning Но наистина това е най-мъжествения ми партньор, с който съм била. Не съм изпитвала такава страст с друг, вероятно защото винаги ме държеше на ръба.

# 718
  • Мнения: 1 106
Сорша, аз съм везни с асцедент везни и съм си свикнала с рака, но се чувствам самотна майка... Както и сама по принцип...нямам никакво желание за развод и промяна, нагодила съм се към живота и не искам драми и катаклизми, с и не мисля, че ще срещна нещо по -добро...но никога никой не ме е разбирал за какво говоря, а като те чета теб и все едно живееш моя живот. Пък после не вярвай на зодии...да бе да. Абсолютно вярвам на зодии...
Аз не те критикувам, нали е ясно. Всеки си има представа за живота. Аз също като теб исках, вярвах, че ще се нагодя. Но това усещане, че си сам и самотен винаги, мен лично ме обиждаше и започна да ме озлобява. Започнах да се усещам, че завиждам на другите семейства и много се дразнех на себе си. Завиждах на тези, които се разхождат в парка, на тези, които мъжете им имат амбиции за нещо, които ги дразни, че нещо не е наред вкъщи и искат да го поправят. За ремонтите, за отношението, за подкрепата, за упората, за това, че играят с децата си. И това беше началото на края. И колкото и да продължаваш да се опитваш, чувствата ги няма вече.
Тогава неминуемо, без да търсиш, срещаш друг човек, който е това, което искаш, защото дълго не си имал чувства и границата на търпението ти е опънато, и няма как вече да продължиш.
Най-лошия и сложния сценарий с дете и за всички. И виждаш, че си сгрешил и е трябвало по-рано да направиш тази крачка.

# 719
  • София
  • Мнения: 5 198
Скорпионските тестове са , много фини провокации в ситуации, които те са си набелязали.
Те може да са най-дребни , но не успееш ли да не избухнеш пропадаш в дълбоки и дълги разговори за една дума. Дума , имам предвид 1.
Един вид , ако научиш този урок от съдбата , ще имаш пълноценна хармонична връзка.

Аз много лесно паля и много лесно ми минава, скорпионът обаче , привидно е хладнокръвен и не му минава лесно, за това и винаги се чудя “как така се стигна до нова разправия”
На мен ми минава , но той иска да изясним ВСИЧКО.
По едно време се чудих , аз ли полудявам или той е луд , а аз търпелива?

Мъж дева , обичам водолейки , еми заслужава си ви.
Просто съм отвратена от Девата

Общи условия

Активация на акаунт