За лаптопите

  • 14 094
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 488
Fujitsu Siemens - избрахме най-доброто за най-добрата цена! Машината е перфектна и се справя добре със сериозни натоварвания. По повод изказванията по въпроса за прегряването и охлаждането мога да кажа, че нашият работи по 25 ч. 8 дена седмично и няма никакви забележки! Имаме го от 4 месеца и не е изключван ( това сериозно!)
Имам една идея към Буба, може да смениш анкетката като изброиш повечето марки лаптопи, за да разбереш поне кои най-масово се купуват (от форумките Wink )
И аз съм с такъв и съм доволна.А това с безжичния нет е просто супер.Разнасям си го из целия апартамент,а вечер ми е голям кеф да си легна на спалнята и да се ровя в нета
   И аз съм с такъв и съм доволна,въпреки,че не съм имала други за да сравнявам. Wink 
Бихте ли ми казали за този безжичен интернет ,някакви цени ако може? Мерси!

За да ползваш такъв интернет, първо трябва лап топа ти да има WiFi, и после да си сложиш WiFi устройство, различни са им цените - от 100 до 300лв, та така. А се плаща и месечна такса, на този, който ти доставя нета все пак.

# 91
  • Мнения: 1 072
Тошиба Сателит, обичам го.  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 5 622

 Кажете нещо за Sony Vaio  Thinking


Анкетата не мога да я сменя, защото темата е стара и вече не мога да редактирам  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 1 877

 Кажете нещо за Sony Vaio  Thinking


Анкетата не мога да я сменя, защото темата е стара и вече не мога да редактирам  Peace

the best,  изключителен!

аз съм с  dell, мн . здрав, няма грешка.

# 94
  • Мнения: 5 622
Вдигам си темата, барем събера още мнения за VAIO-то специално  Wink

Щото ми казаха, че не си струвало. Да, ама защо?! И все пак клоня към  Сони Вайо..кажете две думи  Praynig

# 95
  • Мнения: 6 417
Тошиба Сателит, обичам го.  Heart Eyes
И моя е такъв Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 93
според мен ACER.Много сме доволни от него.Преди имахме TOSHIBA.Но този е по-добър. Peace

# 97
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да,имаме-Fujitsu Siemens и Dell. Peace

# 98
  • Мнения: 2 242
от доста години Toshiba Sattelite предлагат добро качество за цената си Peace
Иначе аз съм фен на Dell Hug, имали сме и IBM, но нещо не случихме на конфигурация и  Sick

# 99
  • Мнения: 184
НИЕ ИМАМЕ DELL-LATITUDE И МНОГО СМЕ ДОВОЛНИ.ПРОИЗВЕДЕН Е В ИРЛАНДИЯ.

# 100
  • Мнения: 33
Имам Compaq nx9010 от 2004г. и вече трета година ми служи вярно и безотказно Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 5 289
Бубе ще се възползвам от темата ти да ме светнат и мене нещо Grinning.
Някой скоро да е взимал лаптоп на изплащане?Гледам искат само лична карта,ама хич не ми се верва.Какви са условията изобщо? Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 990
Бубе ще се възползвам от темата ти да ме светнат и мене нещо Grinning.
Някой скоро да е взимал лаптоп на изплащане?Гледам искат само лична карта,ама хич не ми се верва.Какви са условията изобщо? Rolling Eyes
Нашият беше така, взехме го от Технополис, само лична карта искат. Всъщност вземаш лаптопа на кредит, при нас беше TBI кредит, за около половин час ни одобриха, после внасяхме всеки месец по сметка вноските... Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 5 289
А знаеш ли какво одобряват точно,в смисъл осигуровки ли кво ли гледат,как решават че си одобрен или не си? newsm78

# 104
  • Мнения: 847
А знаеш ли какво одобряват точно,в смисъл осигуровки ли кво ли гледат,как решават че си одобрен или не си? newsm78
Звънят ти по телефона,питат къде работиш на каква заплата ,съпруга ти къде работи,с колко пари живеете на месец и разни такива,после проверяват и те одобряват..
А ина4е по Темата -аз съм с Тошиба и съм много доволна...но си мисля 4е ще го сменя при първа възможност със Сони Вайо- по малък,удобен за носене по самолетите с бебе,лек ,с по големи параметри от моя..
За мен най добрите марки са:Сони,Тошиба и Делл,но не искам да разсърдя никого  Hug

Общи условия

Активация на акаунт