За лаптопите

  • 14 082
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 937
Аз нямам, но и сигурно няма да си взема скоро. Приятелят ми обаче смята да се сдобие с лаптоп като отидем сега на почивка. Аз съм решила да си купя някой ден на Епъл. Само ще е хубаво да ги разпространят малко повече в България, за да мога да си го ползвам нормално.

# 76
  • Мнения: 422
Моят е ACER, ползвам го над година и половина. Почти не спира да работи, а до момента нямам нито една забележка. Ползвам безкабелен интернет и го влача с мен буквално навсякъде из целия апартамент. Най-обичам да се кача на вилата, да седна в двора и да се заровя в нета. В доста хотели, в които съм била има безжичен интернет и така пак мога да на воля да вилнея в мрежата. С две ръце подкрепям моделът, който използвам аз. Ако те интересува, ще ти дам допълнителни характеристики.
И аз така Simple Smile

# 77
  • Мнения: 990
Fujitsu Siemens - избрахме най-доброто за най-добрата цена! Машината е перфектна и се справя добре със сериозни натоварвания. По повод изказванията по въпроса за прегряването и охлаждането мога да кажа, че нашият работи по 25 ч. 8 дена седмично и няма никакви забележки! Имаме го от 4 месеца и не е изключван ( това сериозно!)
Имам една идея към Буба, може да смениш анкетката като изброиш повечето марки лаптопи, за да разбереш поне кои най-масово се купуват (от форумките Wink )

# 78
  • Мнения: 337
Аз съм фен на Acer,в момента съм с този http://notebook.bg/notebooks.php?nid=221 .Преди имах същата марка,изключително доволна съм.Другия ми фаворит са Dell Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 572
Fujitsu Siemens - избрахме най-доброто за най-добрата цена! Машината е перфектна и се справя добре със сериозни натоварвания. По повод изказванията по въпроса за прегряването и охлаждането мога да кажа, че нашият работи по 25 ч. 8 дена седмично и няма никакви забележки! Имаме го от 4 месеца и не е изключван ( това сериозно!)
Имам една идея към Буба, може да смениш анкетката като изброиш повечето марки лаптопи, за да разбереш поне кои най-масово се купуват (от форумките Wink )
И аз съм с такъв и съм доволна.А това с безжичния нет е просто супер.Разнасям си го из целия апартамент,а вечер ми е голям кеф да си легна на спалнята и да се ровя в нета

# 80
  • Мнения: 1 455
Fujitsu Siemens - избрахме най-доброто за най-добрата цена! Машината е перфектна и се справя добре със сериозни натоварвания. По повод изказванията по въпроса за прегряването и охлаждането мога да кажа, че нашият работи по 25 ч. 8 дена седмично и няма никакви забележки! Имаме го от 4 месеца и не е изключван ( това сериозно!)
Имам една идея към Буба, може да смениш анкетката като изброиш повечето марки лаптопи, за да разбереш поне кои най-масово се купуват (от форумките Wink )
И аз съм с такъв и съм доволна.А това с безжичния нет е просто супер.Разнасям си го из целия апартамент,а вечер ми е голям кеф да си легна на спалнята и да се ровя в нета
   И аз съм с такъв и съм доволна,въпреки,че не съм имала други за да сравнявам. Wink 
Бихте ли ми казали за този безжичен интернет ,някакви цени ако може? Мерси!

# 81
  • Мнения: 372
Да, hp. Страхотна работа ми върши

# 82
  • Мнения: 677
Powerbook G4 14" Apple
Делл не беше никак зле..
Сравнението със сегашния обаче ще го спестя..

# 83
  • Мнения: 13 512
Бихте ли ми казали за този безжичен интернет ,някакви цени ако може? Мерси![/center]
Ползваш си интернета,който си ползваш , само че не с кабел, а  с безжично устройство. Не се плаща допълнително  нищо.

# 84
  • Мнения: 1 063
Аз съм мн. доволна от моя вече 3 -та год.

# 85
  • Мнения: 1 000
ASUS L3800C ....няма равен.....като видеокарта също..старичък....на 2 години.....ама безгрижен

# 86
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Acer, супер удобен ми е, не заема много място, върши ми страхотна работа!  Peace

# 87
  • Мнения: 1 382
Toshiba Tecra, доволна

# 88
  • Мнения: 18 542
Аз съм с PRESTIGIO Nobile 157 направо е върха!  Heart Eyes

Параметрите
PRESTIGIO Nobile 1570 15" SXGA+, Pentium® M 750 1.866GHz/533MHz, 915PM, DVD±RW, LAN, F/M, /Wi-Fi, Nvidia GeForce 6600 128MB, TFT 1400x1050, RAM 512MB DDRII, HDD 60GB, WinXP Prof, Bulgarian

# 89
  • София
  • Мнения: 1 484
Аз също съм горд собственик на лаптоп от съвсем скоро, та искам да попитам - някой знае ли кои точно кафенета и университети (знам за "Онда" и НБУ) имат мрежа?


В МОТТО също има, мисля и в Spagetti Company в Цум

Общи условия

Активация на акаунт