🍀КСК 2020🍀 - тема 83

  • 87 431
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 3 245
marinadp И моята щерка е 5-ти курс медицина, но в Германия. Изкара си практиките присъствено, накрая само минаха онлайн. Работи в интензивно отделение, ваксинирана. За първи път имат онлайн изпити тази седмица.
Синът е първи курс медицина у нас. Ами, пей сърце. Само едно присъствено упражнение имат, другото е онлайн. Уж учи, но дали е така ще се види по време на сесията. От него не получавам никаква обратна връзка. По-информирана съм за следването на сестра му в Германия Simple Smile

Andrea Поздравления за отличното представяне! В Германия имат по-големи междусеместриални ваканции, но пък вторият им семестър приключва по-късно - края на юли, а понякога и началото на август.

# 781
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Привет! Радвам се, че всичко е наред и сесиите са минали успешно, браво!

Дунди, къде ги четеш тези неща?
В "нашата" тема няма такива сравнения.
Моята девойка е добре, вчера и свършиха изпити някакви и днес излизала да се разходи. На 12ти очакват да отворят магазините/различни от хранителни/ и кафенета, каза, че хората се подготвяли и било приятно оживено в града.Simple Smile Праща ми по някоя и друга снимка
Скрит текст:
от днес нарцисите са от кампуса

Замина си преди месец, изкара си поредната карантина, учи ... бори се там.Simple Smile
Сесията я изкара тук, много добър резултат според мен, според нея... естествено може и повече.
Изпитите им бяха open book, по 24 часа, нищо общо с миналогодишни като трудност и формат.
Ваканцията беше 1 седмица.
Лекциите ги имат на запис след като минат, което е чудесно според мен.
Наеха къща за следващата година.
Обеща да се прибере по някое време юни месец за поне месец.
Пишем си, 'чуваме' се всеки ден.
И така.

Здрави да сте!

п.п. съквартиранта, приятелката и колегата на сина ми в София са с ковид. Засега само той е без симптоми, та той ми е на предна линия тези дни.

# 782
  • Мнения: 7 159
Моля, нека някой публикува нова тема.

# 783
  • София
  • Мнения: 1 044
Моята е във Франция. И ние да се похвалим с валидиран първи семестър. Много трудно беше - 8 сериозни изпита. Нямаха ваканция и директно скочиха във втори семестър. Пуснаха ги в голяма степен присъствено та поне разнообразява и не изперква пред компа в изолация. Позавъди и приятелчета та произлиза чат пат.

 Семестърът им е до 18 април та всяка седмица са контролни и мидтърмове. За момента сесията ще е присъствено и ако остане така, то ще се видим сигурно в края на май.

# 784
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Дъщеря ми си остана тук след коледната ваканция. Тази седмица са изпитите и краен срок за есета по 4 предмета и ще има ваканция, която от университета удължиха. Бяхме купили билет да се връща, но сега решихме да остана тук за ваканцията и средата на април да пътува обратно, за 4 блок, макар че днес отново удължиха локдауна в Нидерландия. Летвата в университета й е много висока и й е много трудно на моменти. Следващия блок ще има и Математика, отделно повтаря един предмет от първи семестър.

# 785
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Девойката е у дома. Можеше да е още в София, но се случи проблем с "приятел", който ѝ посегна, някакъв психопат и отидохме и я прибрахме вкъщи. Учи. Даже днес трябваше да пътуваме, но отложихме за утре, че цял ден има лекции.

# 786

Общи условия

Активация на акаунт