Отговори
# 330
  • Мнения: 2 503
Айренце 😍,
Тези дни наистина ги хващам така. 😂
Башак отново поства честичко в ИГ. Много ми допаднаха сутрешните ѝ сторита. Генч е голям сладур. Явно са ранобудни КБТ. 😊
Аз се радвам и на тези снимки, разбира се! Винаги съм благодарна за малките неща. Но вече Къванч много ми липсва и искам да го видим, да му се порадваме и най- вече да разберем дали ще ни зарадва с нещо новичко. Аз отдавна спрях да гадая какво ще е. Времето ще покаже. Моля се те да се добре и да се разбере по-скоро! Нека всичките им желания се сбъднат и нещата да се наредят по най- благоприятния начин за тях! 🙏❤🙏
Много ти благодаря за прекрасните гифчета! 🌺 Ммм, сякаш наистина плаче Къванч, великолепна игра! 👏🏻👏🏻👏🏻
Да е жива и здрава Зерин! 🌈 Много топли думи е казала за Къванч. 😊 Наистина той е много специален. Simple Smile)

Фенче 😍, Поли 😍, Пепи 😍,
Чудесни коментари! 🌺
И аз като Айрето😍 няма какво особено да допълня, освен че и аз съм съгласна с коментара на Ани относно Зейнеп. Чудесна беше сцената с Кадир и майка му и после акцентът върху Зейнеп, защото наистина ги събра тя! Аз също ѝ се ядосвах, че лъжеше Кадир, но снощни определно си казах - струваше си! ♥

Пепи 😍,
Скрит текст:
Преди две седмици май започнах, защото само толкова болничен ми дадоха, но съм повече от добре и се радвам, че се разнообразявам, че умирах от скука по цял ден. 😂

Фенче 😍,
Благодаря за информацията относно ДК. Страхотен проект е, определено си струва гледането. Героите отново ни докоснаха. 😍 А местността, в която снимаха, беше просто разкошна.

Поли 😍,
И четиримата са тотал щета. 😂 Как се намериха един друг все такива злодеи, просто не знам. Но Джансъз определно ги бие всички, за жалост. Какъв е бащата, какъв е синът...

Аз отново ще започна да гледам епизода след Вас.
Пожелавам ви приятно гледане и до после! 😘

# 331
  • Мнения: 18 606
Айренце 😍,
Тези дни наистина ги хващам така. 😂
Башак отново поства честичко в ИГ. Много ми допаднаха сутрешните ѝ сторита. Генч е голям сладур. Явно са ранобудни КБТ. 😊
Аз се радвам и на тези снимки, разбира се! Винаги съм благодарна за малките неща. Но вече Къванч много ми липсва и искам да го видим, да му се порадваме и най- вече да разберем дали ще ни зарадва с нещо новичко. Аз отдавна спрях да гадая какво ще е. Времето ще покаже. Моля се те да се добре и да се разбере по-скоро! Нека всичките им желания се сбъднат и нещата да се наредят по най- благоприятния начин за тях! 🙏❤🙏




ехх, и аз така!! Heart

каква косааа!!! Stuck Out Tongue Winking Eye



би ли я търпял без причина Thinking

# 332
  • Мнения: 18 543
Привет, дружки! Благодаря на всички ви за споделеното! Kiss
Поли Kissing Heart, страхотен коментар, благодаря ти! Kiss
Айре Heart Eyes благодаря за прекрасните кивчета ! Kiss Не, коментара не е на Ани , а на Мамси.
Знаеш ли, днес цял ден го мисля това за пианото Grinning Ти за друго и вярваш на тази от Тийми, но за това не вярваш Laughing Казах, че и аз си имам моите съмнения именно заради чистото, технично изпълнение, но щом пък го споделя толкова уверено, защо пък и да не е истина ? Можеше да каже, че не и е известно, както отговаря на други въпроси. Не, че е нещо съществено, много важно дали свири той или не Stuck Out Tongue Closed Eyes просто ми стана интересно и за това го споделих. А колкото до това, че бил неуверен Киво на пианото, когато го дадоха да свири след ХС ... ами помисли си колко години са минали ... Че аз от март месец не съм свирила и пръстите ми вече са дървени, загубила съм техниката си, това е инструмент, ако не се упражняваш редовно си е пагубно, не се забравя, но не е и като да караш кола или колело след време ... Както и да е, няма как да разберем Sob
Колкото до започването на снимки за новия проект, е, когато - тогава. Не забравям, че той до скоро беше доста болен, какво ще го сравнявам с останалите актьори ...  И на мен ми се иска да снима по-скоро, но не виждам за сега от какво да се притеснявам, няма да остане без работа , споко Stuck Out Tongue Winking Eye И без това съм се приготвила дълго да го чакам, дори и да започне да снима още утре. Аз пък се радвам на всяка нова снимка, макар, че на тази Башак показва себе си, а не този, който ме интересува Smile Много му е дълга косата вече, може скоро да го видим на опашле GrinningStuck Out Tongue Winking Eye За какво мислите я пуска тази коса, а ?
Да е жива и здрава Зерин, великолепна актриса, една от многото, които оценяват Къванч и като актьор и като човек Heart
Ире Heart Eyes така е, времето ще покаже! Радвам се, че и ти като мен не си изпаднала в мрачни мисли за проекта на Киво Smile
Цитат
Ммм, сякаш наистина плаче Къванч, великолепна игра!
Ами, че той Къванч си плаче в тази сцена, джанъм и доста реално при това.
Приятно гледане и на теб по-късно!
Пепи Heart Eyes Елчин си е достатъчно известна и доказала се актриса, не мисля, че изпитва чак респект, че играе с Къванч. При това не им е и за пръв път.  Просто и двамата играят потресаващо добре и им вярваме на всички емоции, които изразяват.
Знаеш ли, при първото гледане и аз така си мислех за Мерал ... но, сега се убедих, че тя наистина обича Керем. Пък и ако си спомняш изповедта и пред Джемре ... обясняваше защо е постъпила така с него. Страхотно играе това момиче, иде ти с кеф да и забиеш два шамара на моменти Stuck Out Tongue Closed Eyes
Айре Heart Eyes е, и аз това попитах по-горе Smile

Хайде, приятно гледане след малко!

# 333
  • София
  • Мнения: 551
Здравейте момичета! Много хубава беше серията снощи. Много емоции предизвика срещата на Кадир и майка му,прекрасно изиграна и от двамата. Пак си поплаках. А
, влюбеният Кадир е радост за очите и сърцето. Страхотни са  със Зейно. Замайващо красива, споделена, истинска и искрена любов. Много се изкефих..." аз те обичам, още от седем годишен "- такова признание така го разбирам,че цял живот само теб съм обичал. Много силни и красиви сцени. Хайде, приятно гледане!

# 334
  • Мнения: 18 543
Маркито Hug Hands Plus1
Аз си чакам с нетърпение днешната серия, и особено тази уникална сцена Grinning Интересно ми е как ще я преведат Stuck Out Tongue Winking Eye



# 335
  • Мнения: 18 606
Фенче Kissing Heart, за пианото, не мисля да коментирам повече... Wink
Цитат
И на мен ми се иска да снима по-скоро, но не виждам за сега от какво да се притеснявам, няма да остане без работа , споко Stuck Out Tongue Winking Eye
оффф да ти имам спокойствието, овенско Mr. Green
Скрит текст:
не те ли жегва, че всички почват нови проекти, само за нашия няма нищо като инфо?? Head Band
но пък аз се шашках и за Нетфликса, пък ти запази самообладание и се оказа права: ))

тая сцена май няма да я видим днес.........
само в линейката


Маркито Hands Plus1

тоя план на Вели със събирането на Кадир и Дж., ми е  бая тъпичък......

# 336
  • Мнения: 18 543
Айре Heart Eyes Ми аз съм си такава, не се панирам лесно и съм оптимист до край Laughing Каквото - такова, и да се притеснявам и да не се , нещата ще се случат когато трябва Grinning А другите актьори изобщо не ме вълнуват ...
Не беше ли парка в тази серия ? Ще видим какво ще успеят да дадат, с тези реклами през 15 минути не мога да преценя Grinning
Приятно гледане! Що, плана на Вели си беше много добър дори, но Джансъз си има хора навсякъде.
Кефи ме как го строява Зейно Grinning
" Ако не беше звъннал телефона, щеше да ме набиеш " ха ха ха

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 21:18 от queen_fenka

# 337
  • Мнения: 18 606
Айре Heart Eyes Ми аз съм си такава, не се панирам лесно и съм оптимист до край Laughing Каквото - такова, и да се притеснявам и да не се , нещата ще се случат когато трябва Grinning А другите актьори изобщо не ме вълнуват ...
Не беше ли парка в тази серия ? Ще видим какво ще успеят да дадат, с тези реклами през 15 минути не мога да преценя Grinning
Приятно гледане! Що, плана на Вели си беше много добър дори, но Джансъз си има хора навсякъде.
Кефи ме как го строява Зейно Grinning
" Ако не беше звъннал телефона, щеше да ме набиеш " ха ха ха
да: ))) ами бойна другарка си има Laughing
аз не разбрах как Кадир разбра, че ще намери Джансъз там??
нали отиде уж при майка си?

# 338
  • Мнения: 18 543
Цитат
аз не разбрах как Кадир разбра, че ще намери Джансъз там??
нали отиде уж при майка си?
Ами нали Вели се обади анонимно в полицията и каза, че ще им даде адресът на който се намира Джансъз, Кадир се засече с тях на входа.
Сладуриии! Heart

# 339
  • Мнения: 18 606
Цитат
аз не разбрах как Кадир разбра, че ще намери Джансъз там??
нали отиде уж при майка си?
Ами нали Вели се обади анонимно в полицията и каза, че ще им даде адресът на който се намира Джансъз, Кадир се засече с тях на входа.
Сладуриии! <3


мда, сладури!! Heart Eyes
мерси за отговора, нещо съм се разсеяла: ))

нашите пак на ресторант! Wink
https://twitter.com/mlamh202/status/1291077219591258113

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 21:42 от Airra

# 340
  • Мнения: 18 543









Ох, беее ... Велко се подмокри от страх Grinning Намери на кой да прави капан и той ...

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 22:07 от queen_fenka

# 341
  • Мнения: 8 938
Ох този Джансъз тръпки ме побиват от него....
Киво се пуснал свободно няма лошо то сега е мода на всички да им са дълги косите и къдрави и тн...
Поне на почиващите....

# 342
  • Мнения: 18 543



Диде, Киво не е от тези, той коса пуска само за роля ... Виж, брада, докато почива да, но не и коса, не я търпи Grinning А сега и брада йок! Значи ... има нещо гнило в Дания Stuck Out Tongue Winking Eye Ама да видим Thinking
Актьора, който играе Джансъз е уникален, да. Как само си сменя изражението, от добродушен погледът му изведнъж става такъв, че те кара да потръпваш от ужас ... А ако го чуеш само как говори ... не знам защо не искате някои да си гледате оригиналните серии , не е 89 епизода все пак Thinking
Колко са долни само Селим и Демир ...

# 343
  • Мнения: 18 606
истанбулския Дон Корлеоне Mr. Green


Дидеее, ние го чакаме за нова роля с тоя причьос:)))

Фенче Kissing Heart Hands Plus1
пак обра архива : )) Hands Ok Hand

Зейно ме кефи на макс!!!

# 344
  • Мнения: 8 938
Велик спойлер изядох обаче.Гледах на турски като правех клипа понеже и изядох няколко спойлера ама единия беше къртечница право в главата.
И едва се сдържам да говоря по темата ама няма
Фенче аз го знам този от сериала на Кенан И обаче там беше много гаден....
Тази вечер не можах да гледам много добре...айде амин за роля де.Амин!

Общи условия

Активация на акаунт