The good doctor/Добрият лекар

  • 3 989
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 983
Аз започнах да гледам сериала от януари. И вчера, от 15 ч. попаднах на 1 серия, по БТВ. Не пишеше кой сезон, затова предположих, че е първи. Защо беше пуснат този епизод? Предвидено ли е да започнат излъчването на сериала отначало? Всяка вечер съм залепена от 22.30 пред телевизора.
,
Може да намерите сериите в Замунда

А относно корейския вариант има го във vbox и в master torrents

# 31
  • Мнения: 452
В Нетфликс са качени 5-те сезона вече.

# 32
  • Мнения: 1 011
Някой гледа ли го още този сериал - още ли е сапунка или са се върнали към някаква смисленост на сюжета (като в първи сезон)?

# 33
  • Мнения: 452
Някой гледа ли го още този сериал - още ли е сапунка или са се върнали към някаква смисленост на сюжета (като в първи сезон)?

Последният сезон върви добре засега. Леко по-драматичен.

# 34
  • София
  • Мнения: 27 021
Т.е. този сезон, който върви в момента е обявен за последен или просто защото е последен, за това така си го изписала? Просто ми е любопитно. Иначе аз си го чакам по AXN, те го пускат със закъснение.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Спокойно могат да спрат дотук, но все пак се надявам на още един сезон. Харесвам сериала, пък дори и да се определя като сапунка. Хареса ми, аз го изгледах в Амазон.

# 36
  • Мнения: 452
Не знам дали е последен сезон, не помня да съм чела нещо по темата. Харесва ми на мен. Засякох го по бг телевизия, не помня канала, но ме изгуби след първите 5 прекъсвания за реклами. Гледайки го по Нетфликс, е много по-стегнат и ми върви по-добре. Сега го свалям, серия за серия от новия сезон, но последните 3 не съм ги гледала.

Общи условия

Активация на акаунт