за наглостта....

  • 2 229
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
И да се говори директно, а не с намеци, защото намеците оставят винаги отворена вратичка.
Ох, аз не бих говорила изобщо....директно бих му размазала физиономията .... съвсем недвусмислено, но ...това е за едни по-примитивни общества, към които душата ми изпитва носталгична симпатия в случай като този....

# 16
  • Мнения: 3 611
що не слязохте и да си вземете друго такси? Нито е единственият, нито нищо.
Много ясно, че слязохме! Едва взе завоя....
[/quote]

Ще ме иzвиниш, че малко иzмествам темата, но ми се ще да раzкажа как преди около 3 месеца бях в едно диско в Търново и приятно пийнала си хващам едно от чакащите таксита пред диското. Едва качила се, ми се съобщава, че "апаратът отчитал със 60 стотинки по малко на километър", стана ми ясно веднага, че пичът беше решил да печели на мой гръб и след още няма и 20 метра му каzах да спре. И си хванах друго, Ай сектир  Naughty

# 17
  • Мнения: 6 315
Има си номера, на които можеш да се обадиш и да се оплачеш. Аз с удоволствие бих го направила.

# 18
  • Мнения: 2 957
И аз бих се вбесила!

# 19
  • Мнения: 695
егати наглеца  #2gunfire #2gunfire #2gunfire всичко мога да разбера,но да къди при положение ,че в колата му има дете просто незнам.... #Cussing out
В момента при баба ми правим ремонт и има майстор. Никой от нас не пуши. Майсторът да. Въобще не се съобразява, че  къщата е на непушачи, а си дими където му падне из къщи и си хвърля фасовете на замята (верно сме в ремонт, ама все пак....  Shocked)

Направих му забележка. Казах, че ако иска да пуши, да ходи във входа и че няма начин да не е забелязал, че сме непушачи.

След малко пак го гледам с цигарата в уста работи.....Ами казах му, че няма да се разберем така, че и детето там беше...

Наложи се да му обясня, като на малко дете, че къщата се вмирисва на цигари, стените, пердетата, мебелите всичко това поема гадната миризма и докато работи в моята къща, ще се съобразява с моите условия, а не да ми търси оправдание и да ми казва, че съм трябвало и аз да направя компромиси......Аре ве...  Stop
много хубаво си направила,такива типове не ги разбирам хем си плащаш хем си мислят,че си им задължен със нещо,ама не е случил на човек ,да се прави на тарикат.Браво Peace

# 20
  • Мнения: 1 263
Има си номера, на които можеш да се обадиш и да се оплачеш. Аз с удоволствие бих го направила.
Охоооо още утре рано сутринта ще го направя smile3508
Първата ми работа, като се измъкнах от таксито,  беше да се обадя и да им взема номера, специален за подобни случаи (набрах на мобилния, още преди да се кача в другото такси). Не очаквам да има някакъв резултат, не очаквам да го уволнят този идиот, нито дори глоба да му сложат... а и не ме интересува, но поне искам да знам, че съм опитала, че нещо съм направила, защото ми е писнало разни идиоти да ми ... smile3515

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 02:07 от eremita

# 21
  • Мнения: 6 206
Да, можеш да му създадеш неприятности.
И трябва да го направиш, да ме извиняват съпругите на този тип труженици във форума, не съм по разделенията, но като ги видя някои таксисти, само като ги видя ми се повдига, а ако ги й помириша, сигурно ще повърна. Sick И то не от цигарите.
Обикновено това са таксита под наем, някой друг е собственика, така че на тоя дръвчо въобще не му пука. Като се махне от този, ще иде при друг.
Обаче ти си дай труд, не оставяй нещата така.

# 22
  • Мнения: 2 407
Сменяш таксито и аз лично не бих ползвала същата компания.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз най-редовно си правя забележки за цигарите, за музиката(и аз се оправдавам с главоболие, но в интерес на истината не мога да търпя силна музика в малко пространство), за парното(зимата особено ми става много лошо като се кача в такси и вътре няма никакъв кислород и надуто парно) - никога не са ми отказвали на "капризите", но явно така съм случвала.

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
След няколко такива случаи, вече не ме притеснява и не смятам за глупаво да си поръчвам такси "за непушачи". Ползваме една и съща фирма по един път през седмица за една и съща дестинация. Още на вторият път диспечерката ме попита "И да не се пуши, нали?". Когато се качвам от улицата, първо питам пуши ли се вътре и ако да - изобщо не се качвам.
Не се и надявам скоро да накарат шофьорите да спазват тази наредба. И в маршрутките е същото Confused

# 25
  • Мнения: 817
Ами ,ти какво очакваш от един бакшиш newsm78 ,той ако имаше поне малко акъл нямаше да върти геврека цял ден Rolling Eyes
Е ,във всяко правило/професия/ си има изключения ,но като цяло..........

# 26
  • Мнения: 417
КЛИЕНТЪТ ВИНАГИ ИМА ПРАВО!!!! Peace

# 27
  • Мнения: 8 917
...................... че "апаратът отчитал със 60 стотинки по малко на километър", стана ми ясно веднага, че пичът беше решил да печели на мой гръб и след още няма и 20 метра му каzах да спре. И си хванах друго, Ай сектир  Naughty
Joy Joy Joy Е.а ти и наглостта Joy

# 28
  • Мнения: 534
Ами ,ти какво очакваш от един бакшиш newsm78 ,той ако имаше поне малко акъл нямаше да върти геврека цял ден Rolling Eyes
Е ,във всяко правило/професия/ си има изключения ,но като цяло..........
Все пак не може да се поставят всички под общ знаменател,защото мъжа ми е шофьор на такси и не само не пуши докато кара клиенти,но и доста се съобразява с техните желания.ОБАЧЕ,наистиа има гадни типове,които ти късат нервите и неведнъж ми се е случвало да се жалвам на мъжа ми дори и от негови колеги от същата компания.  Naughty

# 29
  • Мнения: 817
Ами ,ти какво очакваш от един бакшиш newsm78 ,той ако имаше поне малко акъл нямаше да върти геврека цял ден Rolling Eyes
Е ,във всяко правило/професия/ си има изключения ,но като цяло..........
Все пак не може да се поставят всички под общ знаменател,защото мъжа ми е шофьор на такси и не само не пуши докато кара клиенти,но и доста се съобразява с техните желания.ОБАЧЕ,наистиа има гадни типове,които ти късат нервите и неведнъж ми се е случвало да се жалвам на мъжа ми дори и от негови колеги от същата компания.  Naughty

Ама ,ти не четеш ли ,ясно съм написала ,че има изключение ,предполагам ,че твоя мъж е от тях...........

Общи условия

Активация на акаунт