Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Българските бутици и брандове- мнения

• 22 383
  • 319
  •   2
Отговори

Анкета

Намирате ли дрехите за качествени?

Опции:

# 315
Точно на Алеса ми се случи с палто за 190 лева да имам супер хлабави копчета и висящи конци… но пък много ми хареса и не съм го връщала, затегнах си ги сама. Имам една страхотна черна рокля от там, перфектна изработка, както и един панталон, същото. И това са ми от тях поръчките. Определено обаче са високи цените им за качеството, и определено не бих дала 70-80 лева за тяхна блузка/поло/тениска от най-обикновена материя. Но пък който е луд фен на марката, защо не, всеки сам си определя за какво да си харчи парите. Аз си харча (или харчеХ преди да родя) твърде много за скъпа козметика 🤭

# 316
Не съм голям фен на Алеса.Тениски не съм купувала.Един екип имам,нищо особено.Предпочитам тениските на Юнона и на Ароганс.

Дреха с висящи конци и копчета бих им върнала веднага.

# 317
Отдавна заглеждам Ephos, забелязвам че доста бързо се изчерпват някои артикули и благодаря на Judy, че ми напомни за пантолона, като сподели линк към него. Поръчах го Blush
В последно време и на Junona съм си заплюла по нещо, но много ме дразни изтипосването на видно място с големи букви името им и това ме възпира. Смятам да посетя магазина във Варна.
Ето още една бг производителка, харесват ми някои рокли, но май шие в по уголемени размери и не смея още да поръчам
https://plamenna.boutique/collections/sales/products/%D1%80%D0%B … B%D1%8F-city-boho

# 318
Отдавна заглеждам Ephos, забелязвам че доста бързо се изчерпват някои артикули и благодаря на Judy, че ми напомни за пантолона, като сподели линк към него. Поръчах го Blush
В последно време и на Junona съм си заплюла по нещо, но много ме дразни изтипосването на видно място с големи букви името им и това ме възпира. Смятам да посетя магазина във Варна.
Ето още една бг производителка, харесват ми някои рокли, но май шие в по уголемени размери и не смея още да поръчам
https://plamenna.boutique/collections/sales/products/%D1%80%D0%B … B%D1%8F-city-boho

Когато Ефос пуснат колекция, често артикулите, особено тези, от естествена материя, се изчерпват за часове. Понякога правят нови зареждания, ако имат плат. Трябва да се следи фейсбук страницата им, на нея обявяват предстояща нова колекция предварително.
Имала си късмет, че е бил наличен твой номер от панталона. Моят отдавна свърши.

Погледнах линка ти на Пламена - имат си ръстова табличка. По нея можеш да се ориентираш какъв размер си.
https://plamenna.boutique/pages/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D … D0%B5%D1%80%D0%B8

# 319
Благодаря, Judy, видях ги, прави ми впечатление, че не предлагат в XS, а размер S имам съмнения, че ще ми е леко голям, но без да се поръча един път не бива да си правя прибързани изводи.

Общи условия

Активация на акаунт