Българските бутици и брандове- мнения

  • 72 755
  • 769
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 898
Пинк и на тези финни крака много ще им отива нещо такова.


P/s Аз пък си държа краката кръстосани сякаш ще ми изпадат вътешностите Joy

# 271
  • Мнения: 2 104
Ms.Gorgeous, благодаря Heart

Савова, ти май искаш да се пребия?! Grinning Никога не съм се качвала на такъв ток, защото не мога да запазя равновесие.

# 272
  • Мнения: 830
Аз ли нямам късмет с панталоните на Авин или са си такива по принцип, не знам. Или проблеми с ципа, или се разшиват на места и стърчат конци. Вече с три-четири панталона техни ми се случва. Хубави модели, но изпълнението не е на ниво.

# 273
  • Мнения: 1 382
Момичета, предложете някой магазин с качествени анцузи, онлайн задължително, че всеки момент ще раждам, а ММ има скоро рд и единия му подарък ще е анцуг.

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 6 363
От бг фирми Flair като, че ли са най-добре.Скоро и в Теодор видях анцузи, симпатични бяха като модел, но цената ми се видя висока.

https://flair.bg/

https://teodor.bg/sportni-ekipi

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 1 921
Теодор ни продадоха дънки, които се разпраха след точно седмица носене . Като се опитах да ги върна ми казаха, че нямат политика да връщат пари, въпреки че явно дънките имат проблем след като се разпрата след седмица.
Взех си парите след като подадох оплакване в комисия за защота на потребителите и оттогава не ми стъпва крака в Теодор. Комуникаьията и отношението към клиента им куца много.
Имам и съмнение в качеството им, след нашия случай.
Освен това те се шият в Турция , а не в България, макар че са бг марка. Не, че има лошо, но ме дразни , че наблягат че са бг марка и много хитро завоалират, че голяма част от продулцията се шие в цехове извън България.

Flair мисля, че шият в Китай, само етикетират тук и пак подвеждат , като Теодор.

Спортна марка, която със сигурност се шие в България и може да ви допадне е Above The Rest.

# 276
  • София
  • Мнения: 543
Здравейте. Търся си копринен топ с тънки презрамки. Намерих такъв в Lila Style House. Не съм ги чувала до сега. Има ли някой, който има впечатления от дрехите им? Иначе ето това е топът: https://lilastylehouse.com/product/light-natural-white-silk-top/
Също така чудя се дали някоя друга българска марка предлага такива. При тези ме притеснява, че няма да има за мен размер, пише, че най-малкият е S, а се опасявам, че ще ми е голям.

# 277
  • Мнения: 2 231
Аз го бх гледала това, очаквах нормален топ, но се оказа кроп топ, който е повече широк, отколкото дълъг. По таблицата трябваше М да ми е ок, но се оказа по-широк, а и идваше ниско, като за по-висок човек. Абе нещо размера не е ок. Иначе плата изглеждаше много приличен, бял с леко лилав блясък, хареса ми.
Подобни топове има във Верне, но са изкуственяк.

# 278
  • Мнения: 940
Днес се изкуших и си взех този сет - риза и панталон. Харесвам материята. Лека, бързо съхнеща. Единствен недостатък, че е леко капризна и трябва да се пази, но пък е предпочитана от мен.
Скрит текст:

# 279
  • Мнения: 21
Искам само да попитам, само аз ли не съм доволна от отношението и обслужването на АВИН, или е масова практика

# 280
  • София
  • Мнения: 543
Искам само да попитам, само аз ли не съм доволна от отношението и обслужването на АВИН, или е масова практика
Колкото пъти съм ходила в бутика са сопнати, не много любезни, а винаги когато съм писала в страницата им във фейсбук, не са ми отговаряли. Поне от дрехите им бях доволна, но сега един елек от тях пусна боя, защото се бях изпотила и съответно оцвети потника ми отдолу. Много се изненадах.

# 281
  • Мнения: 21
Искам само да попитам, само аз ли не съм доволна от отношението и обслужването на АВИН, или е масова практика
Колкото пъти съм ходила в бутика са сопнати, не много любезни, а винаги когато съм писала в страницата им във фейсбук, не са ми отговаряли. Поне от дрехите им бях доволна, но сега един елек от тях пусна боя, защото се бях изпотила и съответно оцвети потника ми отдолу. Много се изненадах.

Аз нямам възможност до магазините да стигна и все поръчвам или през инстаграм или през вайбъра, понеже в сайта НИКОГА не качват всичко. Вчера едвам ми отговориха във вайбър, вече n-ти път докато ми отговорят, то се е изчерпало, не могло да стигне до сайта и прочие глупости…. Аз, не знам по 5 бройки ли произвеждат, обещават ги на фуклите дето качват и не стига до нас простолюдието ли какъв е проблема.
Дрехите са им страхотни, но с тая наличност, това отношение, и забавянето (а претендират, че отговарят веднага) за мен развалят всичко. А като добавим и пасивно-агресивните дразги където си разменят с Алесите става много грозно и съвсем ме отказва да пазарувам от тях.

На всичкото отгоре днес писали пост, че инстаграм профилите не били онлайн продажби, не може вече да се занимават и ако искаме нещо само от сайта. Е, добре, те като не качват повечето нови неща в сайта как да стане? Естествено, че ще им пиша в инстаграм, не е като да си нямам какво да правя цял ден да им спя пред магазина, за да си купя това, което ми хареса… Или пък специално да ходя до Ст. Загора или Благоевград, защото даден артикул е наличен само там.
Имат претенции да се сравняват с Алеса, но в организацията спрямо тях са кръгла нула и определено се иска подобрение в тази насока, ако искат да стигнат хилядите продажби, които Алеса правят ежедневно.

# 282
  • Мнения: X
Не пазаразувам нито от Алеса, нито от Авин, но ако наистина е такова положението защо продължавате да поръчвате от тях? За такива търговци трябва само бойкот, докато се научат.

# 283
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Аз пазарувам от бутика на Авин в София и винаги съм била доволна от обслужването. Отговарят ми на вайбър доста бързо и любезно. Онлайн съм поръчвала 2 пъти и в двата случая бяха объркали нещо по поръчките, но така или иначе предпочитам да пробвам и ходенето до бутика не е проблем.
От Алеса също съм поръчвала 2-3 пъти. Обслужването е добро, но използват Лео куриери, които са безумни и имат два супер неудобни (за мен) офиса в София.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 852
И до офис на Еконт пращат Алеса, срещу допълнително заплащане. Поне преди беше така като съм поръчвала от тях.

Общи условия

Активация на акаунт