ГОЛЯМ корем

  • 1 835
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867

kulinarna vulshebnica написа:
Цитат
Мерси мамчета. Абе може да съм малко изостанала, но какво е това Aura slim 



Аура слим е "мИжи да те лАжем" Grinning Нещо уж антицелулитно, уж за отслабване, но не върши работа. Умерено хранене и спорт е спасението. И, ако имаш възможност - много движение - т.е. ходене пеша.

# 16
  • Мнения: 670
Преди около година четох във форума много препоръки за антицелулитните кремчета на Леокрема.Мазах се около месец и половина,всяка вечер след душ си мажех корема и краката,обвивах ги с прозрачно домакинско фолио и така спях.Ефекта е страхотен и траен,свалих доста сантиметри и няколко килограма.Не спортувам,не съм правила диети,нямам режим на хранене и ям каквото ми падне.Даже и съпруга ми беше удивен от резултата,а той изобщо не вярва на козметиката.

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аura Slim е лосион който се продава в аптеката и струва 5,00-5,50лв.Нанася се върху желаните участъци и се овивам във домакинско фолио.Така правя коремни преси и други упражнения.Лосиона загрява и се получава нещо като сауна.
Може и да пробваш това упражнение има ефект.
   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122428.0

# 18
  • Мнения: 1 680
qnka, корема махнах с целутрон и масажи, но това не е по джоба на всеки. Но можеш да си правиш масажи на корема с кремчетата ,които мамите са ти препоръчали и само коремни преси.
И между другото махни си от ника това дебеланка, защото така положителните резултати наистина ще закъсненят Peace Hug.

# 19
  • Мнения: 2 495
Аз правя следното упражнение, опитай и ти , не е трудно-поемам си въздух, след което си "гълтам корема", опитвам се да задържа около 20 сек, след което издишам.Правя го по 30-40 пъти на ден вече втора седмица и има ефект Peace

Общи условия

Активация на акаунт