Бъдещата мама започва да се пита, кога ли ДЕКЕМВРИйче ще започне да я рита ? {тема 5/2020}

  • 28 798
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 481
Джена, честито. Къде прави ФМ , че пуснаха и мъжа? Аз ще ходя утре в Селена,ама едва ли ще го пуснат.

# 61
  • Мнения: 128
Джена, честито. Къде прави ФМ , че пуснаха и мъжа? Аз ще ходя утре в Селена,ама едва ли ще го пуснат.

Изгубен, аз ходя в Медлайн и таткото два пъти вече влиза с мен.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 089
Дженна, супер новинииии ! Relaxed
И честито момиченце ! Gift Heart

# 63
  • Мнения: 621
Здравейте момичета.
Днес направих изследвания кръв и урина. Може ли да погледнете и да кажете какво мислите? Чак другата седмица ще мога да отида до личния лекар да си каже мнението.

# 64
  • Мнения: 609
Джена, честито. Къде прави ФМ , че пуснаха и мъжа? Аз ще ходя утре в Селена,ама едва ли ще го пуснат.

В медлайн бях този път.

# 65
  • Мнения: 2 481
Сладката2 аз от другите не разбирам,ама хемоглобина можеш да почнеш да пиеш Феро- фолгама 2*1. На мен ми го изписаха 2*1 но след месец като се понатрупа го намалих на веднъж сутрин по едно. И за вит Д. Моят лекар ми изписа да пия Огестан в него има вит.Д. Огестан до края на бременността ми каза.
Другите неща незнам. И моите левкоцити са 10.Вчера за тях се бях ошашкала и питах тук,но било нормално да са до 15 при бременни.

# 66
  • Мнения: 85
Момичета, ето ме и мен с новини.
Първо, Джена честито момиченце!

Ние ще си имаме момиче  Gift Heart и момче Blue Heart, тати е много щастлив. Blush
Аз също, децата вървят добре. Момченцето е 13 см и 219 гр, момата тя финна 11 см и 195 гр Blush, а дива не спря да се върти и мята. Ще ни разкаже играта май Joy

# 67
  • Мнения: 256
Честито на всички момичета, които вече разбраха пола на безценните мъничета Heart

# 68
  • София
  • Мнения: 2 089
тонет, колко хубаво, все така добре да вървят ! Blush
По едно от двете, ей това е мечта. Sparkling HeartBlue Heart

# 69
  • Мнения: 2 481
Ехаа, Тонет за всеки по едно детенце. Да са здрави и да кротуват в мама засега Wink

# 70
  • Мнения: 85
Благодаря ви момичета, дано кротуват и вървят добре. На всички ви пожелавам, безпроблемна бременност и хубави емоции!!! HeartHeartHeart

# 71
  • Мнения: 5 234
Фифи вие чак сега ли казахте? Че то не си ли личи вече?
Да, чак сега. Simple Smile Само на децата засега.
Минимално си личи в 19.4 г.с. вчера.
Tonet, Djenna, супер новини.

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 08:47 от Fifiana

# 72
  • Мнения: 2 481
Мале,чак нищо не личи. Аз съм като в девети месец спрямо теб.

# 73
  • Мнения: 3 597
Джена , честита госпожица ❤

Тонет , на вас , честито шаренко 💙❤

Сладката , предполагам АГ ще ти изпише желязо    , за да вдигнете показателите . Типична картина при бременност .

Фифана , много сладко малко коремче ... и мен съседите и някои познати още не са ме разпознали , чак ми е чудно , защото корема ми е доста изпъкнал , но явно широките тениски си казват думата 😁

# 74
  • София
  • Мнения: 2 089
Момичета, нещата в Лидл са страхотни !
Много приятна и еластична материя.
Мислех да не взимам бодита, защото са през главата, но като ги видях наживо - имат като разширение на вратлето и мисля ще са доста удобни за обличане.

Взех две гащеризончета, две бодита и комплект чорапки. Heart Eyes
После май ще се върна и за комплект пелени. Blush

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 10:39 от rave

Общи условия

Активация на акаунт