Фотошоп III

  • 38 881
  • 481
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 284
пак за водата да питам инсталирах си Фотошопа и защо не ми се включва Имейдж реди не е активен, първо снимките ли да отворя newsm78, защото в урока пише да стартирам програмата ама не мога

# 466
  • Мнения: 3 457
и аз да се запиша поне от тук нататък дано нещо хвана Embarassed

# 467
  • sofia
  • Мнения: 1 426
пак за водата да питам инсталирах си Фотошопа и защо не ми се включва Имейдж реди не е активен, първо снимките ли да отворя newsm78, защото в урока пише да стартирам програмата ама не мога

Би трябвало да ти е активен, защото върви в комплект с Фотошопа  newsm78. Кликваш върху квадратчето със стрелка най от долу на лентата с инструментите.
Аз всъщност вече направих водното отражение, макар че на едно място ми прескача анимацията. Уж подредих слоевете по ред на номерата  #Cussing out. Ще пробвам с друга картинка. А къде мога да го кача в този формат, за да ви го покажа?

# 468
  • Мнения: 6 039
нова тема?

# 469
  • Мнения: 811
Здравейте!
Аз май писах в старата тема, та едва ли някой ще ми види въпроса  Embarassed Сега ще се самоцитирам и много се надявам да ми помогнете  Praynig

"Имам проблемче и не мога да се справя.
Значи свалих си доста рамки и вече имам направени доста снимки. Обаче днес като реших да си направя още няколко снимки в рамки изникна проблем. Още като искам да отключа рамката (layer 0 ) се появява съобщение, че scratch discs are full и не може да ми изпълни зададената операция. Ясно ми е, че трябва да разширя скреч паметта, ама къде да я търся, в кое меню или подменю???"

# 470
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ако някои я подреди като предната......  bouquet.....ще го  newsm51.Че на нас новобранците ни е трудно. Embarassed

# 471
  • Мнения: 505
хайде преди да сте пуснали НОВАТА тема да ви покажа първата си РАМЧИЦА... приемам всякакви КРИТИКИ... Rolling Eyes Blush Rolling Eyes




а по въпроса на Кифла този формат можеш да го качиш например
тук

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 17:24 от wily

# 472
  • Мнения: 198
Зарибих се  Embarassed Хайде и от мен , една рамчица  Grinning

# 473
  • Мнения: 6 039
хайде преди да сте пуснали НОВАТА тема да ви покажа първата си РАМЧИЦА... приемам всякакви КРИТИКИ... Rolling Eyes Blush Rolling Eyes




а по въпроса на Кифла този формат можеш да го качиш например
тук



единствената ми препоръка, ако мога така да се изкажа, е че този бананово пъпешов фон не ми се вързва с другите тонове

# 474
  • Мнения: 811
А на мен някой може ли да ми отговори  Cry Искам да си продължа със снимките, а не мога да направя абсолютно нищо заради тия скреч дискове, дето са пълни  Confused

# 475
  • Мнения: 2 085
Маlenna, ще пуснеш ли нова тема?

# 476
  • Мнения: 6 039
Цитат
Маlenna, ще пуснеш ли нова тема?

бих пуснала, но ми трябва време да я подредя, а днес нали е петък - излизаме семейно Grinning

# 477
  • Мнения: 1 033
Аз мога да я пусна. Само кажете:) В Клюкарника ли пак?

# 478
  • Мнения: 2 085
Аз мога да я пусна. Само кажете:) В Клюкарника ли пак?
Пускай(ама да събереш всички линкове Wink).Не знам дали пак тук newsm78 модераторите да кажат

# 479
  • у нас
  • Мнения: 5 716
И аз нещо не мога да разбера. Може ли някой да ми обясни къде бъркам.  Като преместя снимката зад рамката, ги правя един слой така да го нарека. А как излиза после снимката вътре в рамката? Може да ви се стори тъп въпроса, ама цял ден ме боли главата да се чудя, че накрая прочетох книжка за фотошопа и се обърках съвсем.
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт