Фотошоп III

  • 38 882
  • 481
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 284
еми нямам такова аз съм със Фотошопелемент почти същото но нямам такова, откъде да го сваля и да е free

# 436
Мацки, голям фен съм на всичко, което правите тук. Скоро си свалих програмата и изобщо си нямам понятие от нея. В началото на темата видях доста линкове към уроци...поизпробвах това-онова ама нищо не ми се получава. Нормално де, имайки предвид, че понятие си нямам кой бутон за какво е Simple Smile
Та ви моля за съвет - от къде да започна? Какво трябва да прочета най-напред, да се запозная с програмката?
Пробвах Help файловете - ама там е пълно с глупости и нищо по същество newsm78

А по въпроса с анимацията, всичко направих и ми се получи ама до тук:
9. Трябва да знаете вече как се прави анимация в Image Ready - на всеки фрейм трябва да се присвои по един слой, който да се направи видим, когато е маркиран съответния фрейм - и така, докато се изредят всичките слоеве и фреймове. Натиснете бутончето Play, за да си изгледате анимацията и да я оправите, ако нещо сте пропуснали /ако не сте подредили слоевете по номера, анимацията ще прескача на моменти/.

Там е работата, че не знам как се прави Анимация с Image Ready - как се присвоява слоя върху фрейм и прочее

# 437
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мацки, голям фен съм на всичко, което правите тук. Скоро си свалих програмата и изобщо си нямам понятие от нея. В началото на темата видях доста линкове към уроци...поизпробвах това-онова ама нищо не ми се получава. Нормално де, имайки предвид, че понятие си нямам кой бутон за какво е Simple Smile
Та ви моля за съвет - от къде да започна? Какво трябва да прочета най-напред, да се запозная с програмката?
Пробвах Help файловете - ама там е пълно с глупости и нищо по същество newsm78

А по въпроса с анимацията, всичко направих и ми се получи ама до тук:
9. Трябва да знаете вече как се прави анимация в Image Ready - на всеки фрейм трябва да се присвои по един слой, който да се направи видим, когато е маркиран съответния фрейм - и така, докато се изредят всичките слоеве и фреймове. Натиснете бутончето Play, за да си изгледате анимацията и да я оправите, ако нещо сте пропуснали /ако не сте подредили слоевете по номера, анимацията ще прескача на моменти/.

Там е работата, че не знам как се прави Анимация с Image Ready - как се присвоява слоя върху фрейм и прочее
За правене на анимация преди време направих този файл с указания, ще ти е от полза;
http://nelichka.hit.bg/test.html
Иначе като начало, най-добре е да си избереш няколко по-лесни урока и стъпка по стъпка да разучиш поне бутоните. Няма как да стане изведнъж




Момичета, страхотни неща показвате. Компютърът, на който работех в къщи, нещо се развали и докато чакам да го оправят- довечера ще се пробвам да си изтегля нещата през лаптопа, за да мога да продължа с рамките през почивните дни. Иначе  изобщо не ми се свалят фонове и елементи. Но следя темичката, не съм ви изоставила

# 438
  • Мнения: 1 108
Здравейте, Heart Eyes
Някой може ли да ми каже кой е серийния номер на Фотошоп Елементс 4.0

Благодаря предварително  bouquet

# 439
Трилиън - много ти благодаря за урочето - изпробвах го неколкократно и се справих  newsm10
Обаче все още не ми е ясно как става точка 9. от анимираните, а именно:

9. Трябва да знаете вече как се прави анимация в Image Ready - на всеки фрейм трябва да се присвои по един слой, който да се направи видим, когато е маркиран съответния фрейм - и така, докато се изредят всичките слоеве и фреймове.

Фрейм и слой поне разбрах какво е...ама как става това присвояване newsm78 и как да стане видим newsm78
И още отдолу в менюто за Анимации какво време трябва да се избере, за да се получи?
Благодарско предварително!  bouquet

# 440
  • Мнения: 2 085
Здравейте, Heart Eyes
Някой може ли да ми каже кой е серийния номер на Фотошоп Елементс 4.0

Благодаря предварително  bouquet
аз съм пробвала с тези, но не стават, не знам защо:
1057-1216-0461-4400-0979-1595 or 1057-1213-2730-1611-6360-6332

# 441
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А някой ще ми каже ли как ставаше със завъртането на снимка или елемент? Blush
Бях го чела, сега не можах да го намеря обаче. Tired

# 442
  • Мнения: 1 502
Mama Vessi,
толкова е хубав този Даниел с тази трева   bouquet Laughing Grinning
сякаш наистина играе с цветята, пеперудите и това бобърче..........

ти работи /то и аз съм на работа, ама имам междучасия  Grinning Grinning/

  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти! Много ме обнадеждаваш, нали ти ни зареждаш с идеи. На мен също много ми хареса, мисля, че стана много хитро. Имам много такива серийки от снимки, така, че материала е налице, само време трябва да намеря, но започна много да ми допада тази програма, сега като сменя и принтера с по-добър, ела да ме видиш... #Crazy

# 443
  • Мнения: 505
КиФла погледни този урок- ЗА ОТРАЖЕНИЕ - воден ЕФЕКТ  мисля че е по-добре обяснено.. аз оттук го правих и като имам предвид че съм прохождаща в анимацията и фотошопа... значи имаш РЕАЛЕН шанс да се справиш... Hug

Иренка, за да завъртиш снимката отиваш в Image>Rotate Canvas> и си го връткаш... а само на слой натискаш Ctrl+T, десен бутон на мишката и ти излиза помощно меню от което си избираш какво ще ги правиш този слой... поне аз така процедирам  newsm78 ПО-ОПИТНИТЕ да те посъветват и друго ако нещо бъркам....

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 10:24 от wily

# 444
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


Иренка, за да завъртиш снимката отиваш в Image>Rotate Canvas> и си го връткаш... а само на слой натискаш Ctrl+T, десен бутон на мишката и ти излиза помощно меню от което си избираш какво ще ги правиш този слой... поне аз така процедирам  newsm78 ПО-ОПИТНИТЕ да те посъветват и друго ако нещо бъркам....



Мерси!

# 445
  • Мнения: 6 039
това е последната, но опредлено си личи, че съм под въздействието на съвсем други емоции и не мога да се съсредоточа Laughing Laughing Laughing Laughing

# 446
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Как мога да изтрия елемент?

# 447
  • София
  • Мнения: 10 309
Как мога да изтрия елемент?
Изтрий леяра с елемента  Wink

Хайде и мойто средношно творение.... не е довършено, ама много ми се спи вече  Embarassed

# 448
  • Мнения: 6 039
утре да я довършиш, макар, че и така много ми харесва. А и тази истинска балерина Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesКрасотааааааааа

ето и моята катерачка. И аз искам балет, ама така като гледам ще е някой петобой..... Mr. Green

# 449
  • Мнения: 2 085
nad tab, балеринката е уникална сладурана!  love001

Общи условия

Активация на акаунт