Чувствали ли сте се така по време на бременност?

  • 2 066
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Да не си с анемия?Кога ти бяха последните изследвания?Аз си докарах на финала анемия за има-няма няколко дена.Уж всичко беше нормално, пък изведнъж се оказа това.На мен ми прималяваше, задъхвах се, гадеше ми се и ми причерняваше изведнъж.Оправя се с прием на желязо-потърси лекарката си и сподели с нея.Успех!
Да, с анемия съм и пия Сорбифер от 2 месеца. newsm78 Дали е от  това?
Ами от това е. На мен като ми беше паднал хемоглобина по време на бременността се чувствах по същия начин, даже на няколко пъти щях да припадна. Хемоглобина го вдигнах с фолиева киселина (спомага за усвояването на желязото, освен другите й преимущества) и много плодове и зеленчуци, ааа да и червено месо.

# 16
  • Мнения: 1 910
През цялата бременност ми се спеше и бях невероятно отпаднала. Едвам се тътрех понякога. На моменти получавах също някакво сърцебиене. А изследванията ми бяха перфектни, кръвно идеално, разхождах се редовно (винаги с бутилка вода, много ми се пиеше).  Така че се случва, спокойно. Колкото и да повтарят, че бременността не е болест това си е стрес за организма и все по някакъв начин се проявява.

# 17
  • Мнения: 4 621
Имала съм периоди на отпадналост и умора, също имах и сърцебиене. Няма за какво да се притесняваш, всичко ще си дойде на мястото Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 199
Здравей didiqna и аз преди около месец имах проблем като твоя. Чувствах се много отпаднала и изморена. Най-кошмарни за мене бяха горещините. Едва издържах. Беше като истински кошмар. Имах чувството, че не мога да дишам, постоянно ходех със замаяна глава.. При направените рутинни изследвания се оказа че имам занижен хемоглобин. Изписаха ми да пия желязо. Сега вече се чувствам по-добре. А и времето малко се поразхлади...
Според мен трябва да се консултираш с лекаря си и ако необходимо да се направят по-обстойни изследвания. Пожелавам ти да се оправиш по-бързо. Няма как, бремеността не е най-приятното нещо, но мисли за това че още малко остана и скоро ще си гушнеш малкото съкровище. Прегръдки!  Hug

# 19
  • Мнения: 409
Според мен е нормално и аз се чувствах тако.Споко. Peace

# 20
  • Мнения: 959
Определено е от анемията.

# 21
az sum v sredata na 9 mesec i predi dva dena taka mi premalia malko predi da si legna.Surcebiene, izpoteni ruce i viene na sviat. Pitah lekaria si - kaza che nai-veroiatno mi e padnalo kruvnoto ili zaharta. spoko!vsichko shte bude nared:) leko doizkarvane na bremennostta  Wink  i leko rajdane

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз се чувствах така,но всичко минава

# 23
  • Мнения: 169
На мен ми казаха 4е ми е нисък хемоглобина и за това се 4увствам така.Отиди да ти вземат кръв и 6те разбере6 със сигурност .Успех  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 183
Аз пък да кажа,че преди 2-3 дена изведнъж ми се вдигна кръвното 150/90 и доктора веднага ме прати в болницата,там ми изписаха някакви хапчета за кравно и за момента слава богу съм добре и кръвното падна,ще стискаме зъби още малко Praynig

# 25
  • Мнения: 903
Напълно нормално е да се чустваш отпаднала... трябва да си почиваш повече и когато се чустваш добре да се разхождаш.

# 26
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Спокойно, миличка! Успешно раждане и сладко бебче!   bouquet

# 27
  • Мнения: 503
странно,но аз  сега започвам да чувствам умора и ленивост,чак започнах да се притеснявам но явно е нормално

# 28
  • Мнения: 35
знаеш ли и аз имах такива моменти, но генколожката ми ме натъпка с чудесни вещества. при  беше паднал хомоглобина и имах точно същите симптоми, добре е да ти кажат по изслевнията, дадоха ми слонски дожи желязо. мисля също че активното ядене на плодове /щото малко бях го поанамалила лятото/ ми се отрази също много  добре. имай предвид че май ще трябва да намаляме косумацията на вода в 8 месец и като цяло е добре да наблегнеш на плодовете. между другото виж си и захарта

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
През бременността може да се наблюдават какви ли не странични ефекти и неразположения на тялото. Аз също се тормозех когато нещо ми се случеше и си мислех и тюхках дали е нормално, но когато проблемите ми изчезнаха като с магическа пръчка заличени след раждането, разбрах, че всичко се е дължало на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт