Изрод-наркоман блъсна майка и 6 месечния й син!

  • 1 794
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
Не съм гледала репортажа, ама аман вече от оправдания, некадърни шофьори и страдащи деца! Моля се с цялото си сърце да се оправят майката и бебчето, ама сърцето ми се свива от...безсилие-кои ли ще са следващите Cry

# 16
  • Мнения: 3 216
Мдаааа. Още вчера коментирахме случея в отчетната тема. Днес в "Марица" пишеше, че не е бил пиян,взели са му веднага проба,може би друсан,защото свидетелите твьрдели,че не е бил адекватен. Какьвто и да е бил-нищо не го оправдава- НИЩО! Дано се оправят миличките. Не искам да сьм на мястото на милата майчица. Не мога да си представя. Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 949
Момичета, вината е колкото на шофьора, толкова и на общината... При положение, че мястото е без тротоар в близост до пункт на детска кухня и заместник кмета говори за приоритети при оправянето на инфраструктурата!!! не само шофьора, но и местаната управа и кат и държавата са за съд..Вие се възмущавате, а дойдохте ли на протестите в 6те града, където повдигнахме именно подобни въпроси? Ако бяхме повече можеше и повече внимание да ни обърнат...     bouquet

Съгласна съм!!!

Гледах репортажа и ми стана много мъчно. Дано се оправи бебчето и майка му.  Praynig
Дано се възстановят бързо!

# 18
  • Мнения: 282
Много ми е мъчно newsm45 newsm45 newsm45Вчера като разбрах исках да го намеря този побърканяк и да го #Sniper #2gunfire.Направо съм newsm61 Rage RageМоля се от сърце да се оправят и да имат сили да продължат напред newsm17 newsm17 newsm17

# 19
  • Мнения: 353
Дано малкото слънчице и майка му да се оправят Praynig Praynig Praynig,а тоя идиот да го #2gunfire #2gunfire #2gunfire,ама държавата е виновна за такива затвор.

# 20
# 21
# 22
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Много ми е мъчно newsm45 newsm45 newsm45Вчера като разбрах исках да го намеря този побърканяк и да го #Sniper #2gunfire.Направо съм newsm61 Rage RageМоля се от сърце да се оправят и да имат сили да продължат напред newsm17 newsm17 newsm17
Боже,дано се оправят без последствия.А той е само за..........

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Дано се оправи малката душичка и маминката Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дано се оправят  Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 992
Моля се за тях, дано се оправят. Praynig Praynig Praynig

Момичета, моля ви, ако имате някакви новини пишете как са бебчето и майка му..

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Praynig Praynig Praynigдано се оправят по-бързо

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
 newsm17 newsm45 newsm17 newsm45 newsm17

A за шофьора  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 520
Дано да се оправят и бебе и мама newsm17 Този да го дадат на пловдивските майки , те знаят какво да направят с него #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт