Препоръчайте ми крем за лице на малко дете,предпазващ от студа

  • 1 917
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
От Нивеята против студ и вятър /но май без защитен фактор/ останах много доволна. След едно-две намазвания, бузките й се оправиха, при това трайно.

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Две зими под ред ползвам Мустела и съм страшно доволна Peace!

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нашия е Бюбхен Peace

# 18
  • Мнения: 2 274
   Преди 7 г. имаше много малко бебешка козметика на пазара и тогава ползвах за малкия Линола Фет! Много бях доволна! Хипоалергичен с гъша мас и Вит. А!

# 19
  • София
  • Мнения: 836
Mustela -Cold cream  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 97
До сега сме ползвали Bubhen и сме много доволни. Mustela е много добър! Всъщност миналата зима ползвахме и на dr.Theiss (при невродермити и много суха кожа) за цялото тяло включително и бузките. Предписаха ни също Lipobase на Yamanouchi - но те са не за предпазване от студа, а за третиране на кожата след това, защото е прекалена суха. Линола Фет е също много добър!

# 21
  • Мнения: 870
Миналата година ползвахме кремчето на Nivea и бяхме доволни, тази година сигурно пак него ще ползваме.

# 22
  • Мнения: 1 284
подариха ми на ПЕНАТЕН още не съм го ползвала и не мога да кажа

# 23
  • Мнения: 695
Има на Бюбхен за лошо и студено време и е много добър, можеш и ти да се мажеш с него.
Peace и ние ползваме същия крем

# 24
  • Мнения: 693
Взела съм Мустела - колд крем за зимата медицинска козметика а и само добри отзиви чувам за нея дано е така но ще не съм го ползвала - чакаме бебо след 1 месец  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 000
Мустела е страхотен

Общи условия

Активация на акаунт