Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 73 572
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 385
Ползвала съм, имаше един амоняк на Аче. Нищо особено, дишаш гадна миризма.

# 361
  • Мнения: 11 641
Заслужават ли си почистващити препарати на ДМ?За цялостно почистване на дома,кухня,баня,под....От кои сте доволни,решила съм да ги пробвам и ми трябват насоки?Благодаря!
Не. Нищо особено. Даже един гел за тоалетна ми съсипа дъската- там където я докосна, я оцвети и ѝ развали гланца. Пробвала съм за под, за плот...Каво да кажа?! - посредствена работа.

# 362
  • Мнения: 2 961
Аз от препаратите на ДМ съм доволна само от пяната за мебели ....

# 363
  • Мнения: 24 369
Аз съм много доволна от препаратите на ДМ срещу котлен камък, за баня и техния аналог на Циф

# 364
  • Варна
  • Мнения: 90
От къде купувате препарати на маркатa Viacal? Доста ми ги похвалиха, но в големите вериги ги няма!

# 365
  • София
  • Мнения: 11 713
От къде купувате препарати на маркатa Viacal? Доста ми ги похвалиха, но в големите вериги ги няма!
От Гърция и от магазините които предлагат само гръцки стоки.

# 366
  • Мнения: 2 961
От къде купувате препарати на маркатa Viacal? Доста ми ги похвалиха, но в големите вериги ги няма!
От магазините за пар . внос .

# 367
  • Варна
  • Мнения: 90
От къде купувате препарати на маркатa Viacal? Доста ми ги похвалиха, но в големите вериги ги няма!
От магазините за пар . внос .
Бихте ли ме насочили къде във Варна има такъв?

# 368
  • Мнения: 3 047
Заслужават ли си почистващити препарати на ДМ?За цялостно почистване на дома,кухня,баня,под....От кои сте доволни,решила съм да ги пробвам и ми трябват насоки?Благодаря!

това което съм ползвала съм останала доволна : веро, препарат за тоалетна, препарата за под, таблетките за миялна, препарата за прозорци , препарат за почистване на миялна / пералня (от лидълските също съм много довлна).

взела съм си препарат за банята, но не съм стигнала до него.

По въпроса с праха за миялна : Кауфланд и лидъл , таблетки и прах са ужасно качество и надират. Ползвах на ДМ таблетките , сега взимам течните и ги харесвам повече от Сомат, Финиш, Феъри и прочие. Прах не съм взимала, за малко съдове ползвам течен . Но предвид, че качеството на таблетките е ниско, не очаквам праха да е нещо кой знае какво

# 369
  • Мнения: 2 660
Препоръчайте препарат за прозорци.
Най- доволна съм от Фрош и Циф, който вече не откривам никъде .
Медикс стана тотално замазващ, наскоро и Клийн приключих - и той не става.
Може пък Вие да имате други фаворити.

# 370
  • Мнения: 2 134
Matеah, напоследък се насочих и ползвам препаратите на Planet - веро и за прозорци. Доволна съм много.

Преди Планет ползвах препарата на Фрош, но с Планет резултатът е много по-добър.

# 371
  • Мнения: 2 961
Препоръчайте препарат за прозорци.
Най- доволна съм от Фрош и Циф, който вече не откривам никъде .
Медикс стана тотално замазващ, наскоро и Клийн приключих - и той не става.
Може пък Вие да имате други фаворити.
Аз ползвам на Clin .
Ябълката най–много ми харесва .

# 372
  • София
  • Мнения: 11 713

това е истината за прозорци. Преди доста време някой беше препоръчал Медикс ...е такъв боклук не бях купувала до момента, за нищо не става, освен да си мия плотовете с него, колкото да свърши и повече никога.

# 373
  • Мнения: 197
Моля за съвет с какъв препарат да си изчистя мебелите след основен ремонт. Нови са, но са пипани от кой ли не.. Един вид и дезинфекция.
Става въпрос за мдф и пдч. Благодаря

# 374
  • София
  • Мнения: 8 570
В тази ситуация бих си взела Пронто или някой универсален био препарат (уж да е по-лек за повърхността).

Общи условия

Активация на акаунт