Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 73 802
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 11 744
За прозорци:



# 376
  • Мнения: 2 965
За първи път виждам това Фелче Азура..
Да похваля препарата за под на LysoForm - страхотен е ..

# 377
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте ,трябва препарат за тоалетна чиния,да е много силен.
И за баня.Изпробвани за силно замърсени баня и тоалетна.Отдавна не е живяно и е ужасно занемарено.
Благодаря ви много

# 378
  • Мнения: 4 770
Белина, трезон, кислол- хубаво оливаш да постои да се дезинфикцира и разкисне поне час и после яко търкане. Работиш с ръкавици и маска, че са доста силни и агресивни. Може да пробваш и с някакъв вид абразив или обезмаслител.

# 379
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Белина, трезон, кислол- хубаво оливаш да постои да се дезинфикцира и разкисне поне час и после яко търкане. Работиш с ръкавици и маска, че са доста силни и агресивни. Може да пробваш и с някакъв вид абразив или обезмаслител.
Ее, така, както го написахте ако вземе жената да ги смеси, нали знаете какво ще стане?
Не знам състава на тризона, не ми се е налагало да купувам, но кислол и белина в никакъв случай не се смесват.

# 380
  • Мнения: 2 965
Белина в никакъв случай ..
Скрит текст:
Понякога дадени "съвети" може да са много опасни ..

# 381
  • Мнения: 24 490
Има един много силен препарат, но трябва с ръкавици да се ползва. Зебра Згура търси в хранителните магазини

# 382
  • Мнения: 22 867
Кислол върши хубава работа при занемарени тоалетни, обливаш хубаво, цялата бутилка изливаш, затваряш капака и след половин-един час действаш. Може и да не се наложи голямо търкане, обикновено смъква всичко. А тризон не е ли всъщност белина?
Но горното за тоалетната, за плочки кислол мисля, че няма да стане, може фугите да отидат.

# 383
  • Мнения: 11 744
Здравейте ,трябва препарат за тоалетна чиния,да е много силен.
И за баня.Изпробвани за силно замърсени баня и тоалетна.Отдавна не е живяно и е ужасно занемарено.
Благодаря ви много
https://vnosnipreparati.com/product/gel-lyso-form-wc-zero-calcare-lime-750ml

# 384
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Момичета залях с кислол след половин час и един трезон,взе да кипи само и ще видя сега какво ще стане.
Уплаших се като ви прочетох,че не може заедно,корава глава съм еййй.
Все бързам.Ще търкам после ,взех и ръкавици и маска.

petiaivanov,откъде мога да го купя ?
Благодаря ви много

# 385
  • София
  • Мнения: 19 322
Момичета залях с кислол след половин час и един трезон,взе да кипи само и ще видя сега какво ще стане.
Уплаших се като ви прочетох,че не може заедно,корава глава съм еййй.
Една от най-опасните комбинации, които правят много жени е да смесват белина с кислол. Отделя се голямо количество хлор, който има корозивно действие върху лигавицата на дихателната система. Поотделно използвани не крият никакви опасности, но когато се смесят са много опасни.

# 386
  • Мнения: 2 965
Момичета залях с кислол след половин час и един трезон,взе да кипи само и ще видя сега какво ще стане.
Уплаших се като ви прочетох,че не може заедно,корава глава съм еййй.
Все бързам.Ще търкам после ,взех и ръкавици и маска.

petiaivanov,откъде мога да го купя ?
Благодаря ви много


Не съм petiaivanov  , но да кажа,  че същия продукт се продава отново в България , но под друго име - Дометос.
Има зелен , розов , мисля и син .
Аз ползвам розовия . Виждала съм тази серия само в Кауфланд..

# 387
  • Мнения: 11 744
Момичета залях с кислол след половин час и един трезон,взе да кипи само и ще видя сега какво ще стане.
Уплаших се като ви прочетох,че не може заедно,корава глава съм еййй.
Все бързам.Ще търкам после ,взех и ръкавици и маска.

petiaivanov,откъде мога да го купя ?
Благодаря ви много


Не съм petiaivanov  , но да кажа,  че същия продукт се продава отново в България , но под друго име - Дометос.
Има зелен , розов , мисля и син .
Аз ползвам розовия . Виждала съм тази серия само в Кауфланд..
Категорично НЕ Е СЪЩИЯ продукт! Ти и за LysoForm за под не беше чувала, ама виждам, че малко по_нагоре го хвалиш. Наистина е супер.

Авторката, нали освен снимка, съм дала и линк към магазина.

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 14:15 от petiaivanov

# 388
  • Мнения: 2 965
Момичета залях с кислол след половин час и един трезон,взе да кипи само и ще видя сега какво ще стане.
Уплаших се като ви прочетох,че не може заедно,корава глава съм еййй.
Все бързам.Ще търкам после ,взех и ръкавици и маска.

petiaivanov,откъде мога да го купя ?
Благодаря ви много


Не съм petiaivanov  , но да кажа,  че същия продукт се продава отново в България , но под друго име - Дометос.
Има зелен , розов , мисля и син .
Аз ползвам розовия . Виждала съм тази серия само в Кауфланд..
Категорично НЕ Е СЪЩИЯ продукт! Ти и за LysoForm за под не беше чувала, ама виждам, че малко по_нагоре го хвалиш. Наистина е супер.
Авторката, нали освен снимка, съм дала и линк към магазина.
Същия е .

# 389
  • Мнения: 4 770
Извинявам се- изредих ги имайки в предвид , че може да ползва един от трите зависи кой има в къщи. Те са гадни и сами по себе си затова споменах ръкавици и маска.

Общи условия

Активация на акаунт