Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 13

  • 74 098
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 864
Извинявам се- изредих ги имайки в предвид , че може да ползва един от трите зависи кой има в къщи. Те са гадни и сами по себе си затова споменах ръкавици и маска.
Няма какво да се извиняваш. Който работи с такива препарати, първо трябва да им чете упътванията!

# 391
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Много ви благодаря .Наистина сте прави нвма да ги смесвам никога вече,просто незнаех и прибързах .Голяма миризма не може да се проветри вече трети ден,добре,че никой няма там в този апартамент.Стрсшна миризма на хлор просто ужас.
Благодаря ви днес отивам да купя и търся препаратите,които ми препоръчахте!

# 392
  • Мнения: 1 356
Ако се използват много силни препарати може да се прецака емайла на тоалетната. Може да се пръска с препарат и търка упорито, и след 12345687 пъти всичко ще се изчисти.

# 393
  • Мнения: 7 048
Лаленце, поне изчисти ли се добре с коктейла Stuck Out Tongue Winking EyeHug

# 394
  • Мнения: 2 751
Някой път, като изпусна много положението в банята- с ужасна варовита и ръждива тинеста вода сме и аз си позволявам да смесвам Медикс рейзър и Церезит стоп мухъл. После съм като омагьосана , ама нали банята е перфектна.

# 395
  • Мнения: 176
Здравейте, по дрехите ми попадна препарат от доместос за тоалетни и сега незнам какво да направя някой сблъсквал ли се е .
Благодаря !

# 396
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Лаленце, поне изчисти ли се добре с коктейла Stuck Out Tongue Winking EyeHug
Без майтап ,всичко се лъсна.Стана като нова тоалетната чиния,много миризма имаше ,много,но изчезна де.По цял ден отворено и почиствах всеки ден с друг препарат той миришеше много добре и така овлядях положението с миризмата.
Добре,че никой не живее все още там.

# 397
  • Мнения: 2 751
От известно време си чистя всички подови повърхности с разтворен Medix universal- малка опаковка от 500 мл, зелен. Много съм доволна, не пише , че може да се ползва за ламинат, но и с него се справя чудесно без замазване. Колкото и да е мръсен подът, мръсотията някак остава във водата, а кърпата или стирката са  без петна и захабяване.
Днес за сефте го ползвах разреден на кухненски шкафове от светъл МДФ, светнаха , имаха петънца, които с друг препарат не се махаха, този свали всичко.
Накрая се сетих и накиснах  една от онези гумираните подложки, които се ползват за застилане в шкафове, беше много мръсна, че стоеше в гаража, с 5 минути киснене стана като нова.

# 398
  • Мнения: 2 971
Медикс Рейзър е най–големия боклук .
За нищо не става , а е на цената на Циф ..
От всичко на Медикс бягам на километри ..

# 399
  • Мнения: 2 751
Хайде, пак с генералните заключения.
Подът не бих си търкала с Циф, скъп ми е ламината…😀
Ползвам всичко на Медикс, само този за стъклата развалиха и спрях да го купувам.

# 400
  • Мнения: 2 971
Ми и аз не си мия пода с Циф ..
Медикс са пълни боклуци , на надути цени ..
Подсети ме , че трябва да изхвърля Рейзър–а , който ММ ми купи ..

# 401
  • Мнения: 2 751
Циф не съм купувала с години и не бих купила пак, освен този за стъкла, който ми хареса и не го откривам.
Иначе се сещам за бялата паста с абразив, това вземах навремето, седеше по година под мивката и не ми вършеше работа- не се сещам какво да мия с него, като после със зор се изплаква.

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 16:19 от Mateah

# 402
  • Мнения: 2 971
Е аз пък точно този за стъкла не харесвам особено ..
Хората са различни ..
Обаче аромата му ми харесва .

# 403
  • Мнения: 10 461
Скоро купих абразивния Циф и ми се струва, че много по-лесно се изплаква, отколкото преди. С него си чистя тенджери и купи от неръждавейка, като след Цифа ги измивам и с веро. Всичките ми съдове блестят. Преди ги чистех с един абразив на Лидл, от който също съм много доволна, но отдавна не съм попадала на него. Явно не е в постоянният асортимент на Лидл и го пускат в определени седмици.

# 404
  • Мнения: 593
Аз отново да попитам - с какво чистите под от корк?
Бонус лазещо бебе 😁

Общи условия

Активация на акаунт