Спирала против забременяване и кървене

  • 1 632
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Преди 7 месеца тази година ми поставиха Спирала копер Т.Цикалат ми стана по обилен, заедно с болки, но и след като приключи, кървенето не спира не е много се все има кръв.
Искам да споделя това също от както го имам не съм водила полов контакт, кръвта може ли да е от това ?

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 12:10 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 5 257
Спиралата вероятно трябва да се махне. Организмът ви не я понася. Посетете гинеколог.

# 2
  • Мнения: 12 725
Не може да е от това, че не сте имали полов контакт. Идете на лекар спешно.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Тук само лекар може да помогне,моля Ви отидете възможно най-бързо.
Може да е възпаление,може кървенето да предизвика анемия...
Може да не Ви понася спиралата,в никакъв случай не се опитвайте да я извадите сама.

# 4
  • Мнения: 2 722
Преди 7 месеца тази година ми поставиха Спирала копер Т.Цикалат ми стана по обилен, заедно с болки, но и след като приключи, кървенето не спира не е много се все има кръв.
Искам да споделя това също от както го имам не съм водила полов контакт, кръвта може ли да е от това ?
Моля, споделете какво стана с вас? Организма прие ли спиралата, как се чувствате сега? Обмислям поставяне затова се интересувам

# 5
  • Мнения: 2
Преди 7 месеца тази година ми поставиха Спирала копер Т.Цикалат ми стана по обилен, заедно с болки, но и след като приключи, кървенето не спира не е много се все има кръв.
Искам да споделя това също от както го имам не съм водила полов контакт, кръвта може ли да е от това ?
[/quote]
Моля, споделете какво стана с вас? Организма прие ли спиралата, как се чувствате сега? Обмислям поставяне затова се интересувам
[/quote] Ве че водя полов контакт. Нямам болки , но след цикъл има малко кръв пак, незнам защо. Мисля да ходя на Гинеколог .

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Simple Smile
Преди 14 дни си сложих нехормонална спирала Балерина. След слагането започна едно кафеникаво зацапване , след 4дни зацапване, съответно писах на гинеколожката ми и тя каза, че това е нормално и да не се притеснявам, нооо зацапването продължава вече 14 дни ..
От 3, 4 дни има и леко червеникаво , чудя се това нормално ли е , да си запазвам ли час за преглед или да изчакам!? Попринцип трябва да ми дойде на 29.12, но това червеникавото не мисля ,че е цикъл . Има ли някой минал през същото? Благодаря

# 7
  • Мнения: 5 257
Има. Ако до месец - два не се регулира цикъла, според мен ще означава, че не ви понася спиралата. Ако няма болки или опасно кръвотечение, бих дала шанс поне до идването на цикъла.

# 8
  • Мнения: 8
Благодаря Simple Smile
Има. Ако до месец - два не се регулира цикъла, според мен ще означава, че не ви понася спиралата. Ако няма болки или опасно кръвотечение, бих дала шанс поне до идването на цикъла.

# 9
  • Мнения: 1 091
Здравейте! Използвам темата да попитам, много се притеснявам да не ми се размести спиралата и да не разбера.От 4 месеца съм с нея, две посещения имам при гинеколог и според него е на мястото си. Възможно ли е от вдигане на тежко? По груб секс да се размести и да не разбера? Като цяло съм адски доволна, почти нямам болки преди цикъл, не кървя повече, имам зацапване преди и след цикъл, но е в рамките на нормалното. Не мога да ходя всеки месец да я гледат,защото аз започнах при всяка болка, боцкане или дърпане да си внушавам,че е разместена или нещо не и е наред.

# 10
  • Мнения: 3
Според мен няма да се размести. Бях 5 г със спирала и никакви ядове нямах. Сега пак обмислям да сложа, но въпроса е какава. Вие с каква спирала сте? И имаше ли период на зацапване след като ви я поставиха?

Общи условия

Активация на акаунт