На море в България 2020 г.! - 6

  • 41 992
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 210
sofy, благодаря!

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Момичета и момчета, някой има ли пресни отзиви от хотел Cook's Club в Слънчев бряг? Нещо ми е влязла "мухата" за късно септемврийско море. 😀 А и нали това е годината за посещение на курорта. 😀

# 707
  • Мнения: 3 922
Аз вчера се обаждах в един от хотелите /доста голям/ на първа линия в Сл.бряг, където евентуално си мисля да резервирам за края на месеца. Казаха ми, че хотелът е пълен и няма места! За другия месец вече не знам как ще е.

# 708
  • Мнения: 693
Наистина ли е непоносимо ветровито на морето в момента? Струва ли си да откажа резервация?

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Аз вчера се обаждах в един от хотелите /доста голям/ на първа линия в Сл.бряг, където евентуално си мисля да резервирам за края на месеца. Казаха ми, че хотелът е пълен и няма места! За другия месец вече не знам как ще е.
Кой е хотелът?

# 710
  • Мнения: 6 298
Наистина ли е непоносимо ветровито на морето в момента? Струва ли си да откажа резервация?
Ами то зависи къде си резервирала, но чак пък да си отмениш почивката! Ето малко инфо. На фона на ужасното време в югозапдана България на морето направо си е рай. От утре започва да се оправявя.
https://m.dir.bg/dnes/intsidenti/44-godishen-mazh-se-udavi-na-plazha-v-pomorie

Исето  тези Кукс Клуб може въобще да не са отворени. До колкото съм чела за тях, основно се посещават от британци, които тази година ги няма. Звънни в хотела, за да видиш дали работи.

# 711
  • Мнения: 744
Наистина ли е непоносимо ветровито на морето в момента? Струва ли си да откажа резервация?
Ами то зависи къде си резервирала, но чак пък да си отмениш почивката! Ето малко инфо. На фона на ужасното време в югозапдана България на морето направо си е рай. От утре започва да се оправявя.
https://m.dir.bg/dnes/intsidenti/44-godishen-mazh-se-udavi-na-plazha-v-pomorie

Исето  тези Кукс Клуб може въобще да не са отворени. До колкото съм чела за тях, основно се посещават от британци, които тази година ги няма. Звънни в хотела, за да видиш дали работи.
Хотелът работи със сигурност, защото наши близки приятели бяха в началото на юли месец. Adults only е.

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Фаталина, хотелът работи, имаше  пресни отзиви в букинг. Отзивите бяха както положителни, така и отрицателни. Затова попитах и тук. 😀 Така или иначе няма да резервирам отсега, ще чакам последния възможен момент.

Iliyana_iv, приятелите Ви бяха ли доволни от хотела и почивката?

# 713
  • Мнения: 681
Iseto6, гледах го този хотел преди време, на всякъде отзивите бяха противоречиви и оплакванията повтарящи се и най-вече разгледай последните отзиви в google reviews, както и снимките правени от хората по-надолу след професионалните, има достатъчно от тази година и се вижда от какво са оплакванията. Не бих го избрал, колкото и да ми е ниска цената е момента, но ти си преценяваш.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Благодаря Adventurer, именно повтаряемите негативни коментари ме разколебаха. Друг е въпросът, че заради септемврийския период ми се искаше да е нещо по-на юг и Слънчев бряг щеше да е компромис в това отношение. Ако и хотелът не става, компросимисите стават много и не си заслужава. 😀 Засега не намирам нещо на юг, което би ни устройвало, но има време - ще търся.😀

# 715
  • Мнения: 681
Имай предвид, че първите две седмици на септември обикновено си се пълнят курортите, знам, понеже обикновено тогава ни остава време за нашето море и последните няколко години на Златни пясъци си беше пълно, може би само миналата година имаше проблеми, но смъкнаха цените и хората бързо се появиха. Така че, не чакай точно до последния момент, защото и цените ще се вдигнат и избора ще се ограничи, за някои от по-добрите хотели още от сега няма места, така или иначе тази година си е странна. Вероятно и аз септември ще ходя в Слънчев Бряг...

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Adventurer, Благодаря! Дай мъничко "нишанче" за приличен хотел. 😀 Съотношението цена/качество ми е важно, да е чисто и предлаганите кюфтета, поне местната котка да ги яде... 😀

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 404
За Уейв Ризорт , Поморие има много добри отзиви. Вярно, че е в нищото, но за релакс и почивка ме интересува съотношение цена - качество?

# 718
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте! Завърнахме се днес от уикенда в Свети Влас. Много сме доволни от хотел Джулия / офертата на Бояна МГ, която съфорумка постна/ - чистота, удобство, но най вече отношението на домакините. Почувствахме се като у дома. Дори днес ни позволиха да освободим малко по-късно, за да се възползваме от банята след плаж. Единствен минус е, че хотела не е много близо до плажа, но всичко друго беше ок. Писала съм по-подробни отзиви в темата за Свети Влас, ако на някого му е интересно. Трите дни имаше вятър и вълни, но от утре май вятърът ще позатихва.

# 719
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Така... Приключи нашата почивка в Мидия Гранд Резорт и ще дам отзив.
Първо базата - отлична! Чистота 10 от 10, голямо, широко, поддържано. Зелените площи са много изпипани и подравнени по конец. Никъде няма да видиш нещо счупено, захабено или неработещо. Апартаментът много широк, пише 73 кв.м., много чист, ама много. Мебелите са по-скоро евтини, но пък са в голямо количество и всички забърсани до блясък. Камеиерките са основно от ромски произход, но си вършат отлично работата. Кърпи и бельо се сменят на всеки 3 дни, в банята има само течен сапун и тоал. хартия /други консумативи няма/. Банята е с добра вентилация и бързо съхне.
Да се има предвид, че има комари, заради близостта на реката.
Басейните - огромни и чисти. Шезлонги винаги има, но то и хотелът не беше пълен. В противен случай не знам как ще е, но така или иначе са много, заради големината на басейните. Чадърите около басейна са плътни и големи.
Персоналът е много усмихнат и любезен. В лобито, ресторанта, на рецепция, както и във всеки вход има дезинфектанти. Маски носят единствено служителите на ресторанта. Храна се сипва от тях, дистанция не съм видяла.
Плажът - плаж няма. Има насипана с пясък тераса с малки чдъри и дървени скари /не шезлонги/. Широка е около 3-4 м. До нея се слиза по бетонова рампа, а от нея до водата - стълби. На нас не ни хареса, предвид прекрасния басейн, но пък си имаше хора и там. Времето беше много ветровито, морето - бурно и с водорасли.
Храната - определено най-слабото звено. Еднообразна. Някои неща вкусни, други не. На вечера имаше много вкусна пица - хит сред децата. Пържени картофки, кебапчета и спагети имаше на всяко ядене, които бяха вкусни, та и друго да не си хареса човек, гладен няма да остане. Салати, или по-скоро нарязани зеленчуци - също /краставици, домати, зеле, моркови, маруля/. Таратор и супи на всеки обед. Готвените ястия бяха вкусни. На закуска - пържени филийки, яйца, колбаси ... стандарното. Кашкавалът беше евтина имитация. Риба - бяла или скумрия, всяка вечер. Праскови, ябълки, грозде, диня, пъпеш - на всяко хранене. За десерт винаги едни и същи пасти. В общи линии гладни не сме останали, ние не сме с големи претенции. Напитките - топли от машина, безалкохолни от бутилки на Пепси, алкохолът бива.
Ми това е, доволна съм за цената - 960 лв. за 3+1, 5 нощи. Ако някой има въпроси, ще отговарям.

Общи условия

Активация на акаунт