Отговори
# 90
  • Мнения: 28 053
Добро утро! Hug



Честит рожден ден на Хатидже!



Бирдже в Бодрум

# 91
  • Мнения: 14 571
ЧРД на Хатидже!....  Cupid

 

 

 

# 92
  • Мнения: 28 053
Цитат на: Marina
"Любовные позы Бергюзар Корель со своим мужем Халитом Эргенчем"! Романтичные фото Бергюзар Корель и Халита Эргчена получили признание...
Бергюзар Корель добавляет все больше фото к своим многочисленным постам из отпуска. Любовные позы прекрасной актрисы Бергюзар Корель со своим мужем Халитом Эргенчем произвели огромное впечатление. Супружеская пара, которая идеально подходит дргу другу, несколько месяцев назад стала родителями во второй раз. Бергюзар Корель, которая совсем недавно поделилась своими фотографиями в бикини, сама акцентировав внимание на лишнем весе и целлюлите, оказалась в центре внимания социальных сетей. Потом были фото с яхты, гда актриса позировала вместе с мужем и вот новые фото супругов в романтичных позах, которые собрали огромное количество восхищения.



https://www.sabah.com.tr/galeri/magazin/berguzar-korelden-esi-ha … na-begeni-yagdi/5

# 93
  • Мнения: 13 399
Blue HeartЗдравейте! Blue Heart

Благодаря на всички в темата за всичко! Heart Eyes

Аслъ Енвер и житейският й партньор Мурат Боз. Flowers Four Leaf Clover



И филмовият й партньор Халит Ергенч. Flowers Four Leaf Clover



Честит рожден ден на Хатидже Шендил! Flowers Rose
Честит празник и на сладкото й семейство! Flowers Four Leaf Clover

# 94
  • Мнения: 28 053
Втори ден Стар тв публикува клипчета от "Вавилон" със съобщението, че можем да гледаме всички епизоди на сериала на сайта на телевизията. За новия сезон - нищо.

https://www.instagram.com/p/CDW8QCqqiRm/






Боран и Хатидже репостнаха информацията за всички болни деца, която Берг сподели в ИГ. Hands Plus1

Джу, Аслъ се раздели с Мурат Боз още през м. октомври миналата година. Имаше снимки с този баскетболист - Керем Тунчери, репортери бяха я засекли с него през м. април,

https://www.instagram.com/p/B_KCSsvpJJc/

сега продължават да пишат за тях.

# 95
  • Мнения: 13 399
Браво на Стар ТВ - поддържат интереса към сериала си. Hands Plus1



Знаех, че има някакви журналистически слухове около Аслъ,
но не вярвах да се разделят с М. Боз.
Но тя си знае - дано с този юнак има късмет. Flowers Four Leaf Clover
Всъщност това ли е новото гадже?

# 96
  • Мнения: 14 571
В "Зорлу"  преди 4 години....

 

 

 

 

 Хубава вечер и лека нощ!.... HeartsHeartsHearts

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 16:12 от vera17

# 97
  • Мнения: 13 399
Любима песничка с Аслъ Енвер и Мурат Айген от друг сериал ("Завинаги"). Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/CDQtjFPJkqb/



Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 16:25 от jupetrov7

# 98
  • Мнения: 28 053
Джу, много хубаво изпълняват песента. Не съм гледала сериала, но сега тя звучи в "Любов на чердака".

Покрай този клип реших да погледна в темата публикациите ни отпреди една година, когато медиите съобщиха, че Берг е бременна Heart Eyes,



https://www.instagram.com/p/CDYx-JvoZC4/



а ние какво казахме Joy Joy

27 юли - аз

В един от сайтовете към тази снимка са писали Joy
"Бременна ли е?
Двойката Бергюзар Корел - Халит Ергенч присъства на рождения ден на своя мениджър Айше Баръм. Маскировката на Корел с чантата породи слухове за бременност. Корел каза, че иска да бъде майка за втори път, "обичам майчинството." Един брат би бил мил с моя син Али." /ГТ/

Джу -  подмятанията на журналистите
вече са нахални... Rage





Кики - боже ами теглила пари и си стиска чантата ама че хора Kissing Heart

Джу - Ами точно така е - чоовек да не знае къде да си сложи ръцете...
Всичко гледат под лупа - Б и Х затова не искат много да ги снимат и разпитват...

А толкова са чаровни двамата!

28 юли -  Вера е публикувала само снимки с новината, но се е въздържала от коментар, а аз Flushed

Аз - Да, Вера, медиите настояват, че Берг е бременна. Което според мен е много неетично, много! Да не казвам по - силна дума. Sad И да е истина, и да не е, не са медиите, които трябва първи да го съобщят.

Джу - Тази новина - фалшива или не - вече обиколи света...
За мен е съвсем нормално нашите любимци да я отминават в пълно мълчание.
Все пак, това си е тяхна, семейна работа, независимо колко публични личности са! Hands Plus1

Аз - И още нещо за бременността на Берг - добре, че Али не е на училище. Все някое дете ще чуе коментар от родителите си и ще го пита

Редим снимки и се възмущаваме Joy

Аз - Денис се опитва да отклони вниманието от световната истерия с бременността на Берг като публикува снимки на хората, които се сбогуват или лично, или с мили съобщения като Силвия Лопез от Маями, Неслихан, Аслъ - с нея и с кафенето.

Такава истерия не помня от времето, когато се разбра, че Халит и Берг ще участват отново заедно в сериал.  Медиите вече "знаят" и колко месечна е бременността, а Берг само преди две седмици плуваше и се гмуркаше.
Под тази предпоследна снимка в профила ѝ заредих хиляди коментари, за да видя последните - отпреди 3-4 часа - с поздравления за бебека.

В следващите 2-3 дни новината присъства в статии и телевизионни репортажи, но ние не се предаваме. После забравяме. Отбелязали сме, че Берг липсва от 25 юли. В Чешме са, но тя нищо не публикува.

На 19 август - снимка от Вера,



и още - в кафене с приятели, снимани от папараци.



Аз - Може да е от чистия морски въздух и хубавата почивка, но между 5 юли и 18 август Берг е различна в лице... Бузките ѝ са като кадифе.

И на 20 август разбираме, че снимката е пред входа на лекарски кабинет,



но продължаваме да упорстваме -
аз - Дали не започвам да се поддавам на медийната истерия

Джу - А новината за Берг - хамиле - вече започва да втръсва!
Накрая ще се окаже фалшива, но не знам как ще се извиняват журналистите ...
И защо трябва да се бъркат в абсолютно личния живот на семейството? Anguished
Харесва ми това, че Х и Б тотално не обръщат внимание на "новината".
Прав е Али, че се крие от репортерите - кой знае и него как щяха да го обсъждат...

21 август

Аз, сутринта - Дали ще видим Берг на рождения ѝ ден следващата седмица. Новината в пресата вече трети ден е една и съща - за бебето.

След час вече всички вярваме и се радваме, защото Берг е потвърдила Joy Heart Eyes



Следват най - хубавите пожелания и прекрасните мигове през които се опитваме да асимилираме това,  в което медиите цял месец ни уверяваха - че най - после щъркелът отново е долетял в дома им.

Почти месец бяхме категорични, че е медийна измислица - най - вече аз и Джу. Ако сега отново се появи подобна новина, веднага ще повярвам. Joy Joy

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 00:40 от LU4IQ

# 99
  • Мнения: 13 399
Страхотен архив! Hands Clap

За ЛЕКА НОЩ - пълнолуние над морето от тази вечер. Hands V

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 10:52 от jupetrov7

# 100
  • Мнения: 14 571
Hearts Здравейте в понеделник и новата седмица! Hearts
 Много помните ЛУ и ДЖУ! Във възторг съм. Sparkling Heart
 Истинското заглавие на "Завинаги" е "истанбулска невеста". Гледах го 3 години... Hearts
 

 

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 06:47 от vera17

# 101
  • Мнения: 28 053
Добро утро! Hug
Вера, изкопирах ги от миналогодишната тема Smile



Цитат на: Marina
Чудесное послание, которое дала пара Халит Эргенч и Бергюзар Корель!

В мире знаменитостей отношения обычно бывают кратковременными. Браки начинаются счастливо, но многие заканчиваются спорами и скандалами. Хотя конечно, есть отношения, которые являются исключением. Халит Эргенч и Бергюзар Корель являются той редкой парой, которую можно ставить в пример в мире знаменитостей.
Вернувшись на экран с сериалом Вавилон, Халит Эргенч сейчас проводит счастливый отпуск со своей женой Бергюзар Корель, в марте родившей ему второго сына. Счастье пары, которые стали вновь родителями через 10 лет после рождения первого сына Али, привлекает огромное внимание со стороны поклонников.
Последние красивые фотографии супругов рассказывают много... И прежде всего, они рассказывают о любви. Но также они дают вам почувствовать уважение между ними, и возможно, самое главное, эти фотографии дают ощущение, что в двух разных телах обитает одна душа на двоих.
Любовь этой образцовой, для мира знаменитостей, пары, началась в сериале "1001 ночь". Брак, длиной более чем в 10 лет, сделал их любовь еще более зрелой. На этих фотографиях, которые также являются примером для всех, они выражают свою преданность друг другу, одним лишь взглядом.

Тези дни четох за актриса и режисьор,, които си направили сватба през м. юни и сега се разделили. Развод няма, защото не са сключили брак Satisfied

Мирай наистина има нов проект Hands Plus1 - театрален, с режисьора на "Момичета и момчета" Ибрахим Чичек.











https://video.twimg.com/ext_tw_video/1290139651152457728/pu/vid/ … Y_bweG.mp4?tag=10

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1290140571558961153/pu/vid/ … rwN61R.mp4?tag=10

# 102
  • Мнения: 13 399
Blue HeartЗдравейте! Blue Heart



Слънчева и успешна нова седмица - и за работещите, и за почиващите! Flowers Four Leaf Clover





Една мноооооого стара снимка на двамата партньори зад кадър в BBG.

# 103
  • Мнения: 14 571
"Это только кажется, что наша судьба непременно предопределена свыше. На самом-то деле, если вовремя измениться, можно и судьбу свою изменить, повернуть к лучшему. (с) Олег Рой

 

                                       

# 104

Общи условия

Активация на акаунт