СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 12

  • 82 251
  • 769
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 247
При Рачева С++ ли се учи?Те не са ли разпределени по групи там?Вълова ще ни води и двете история и география като гледам.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 123
При Рачева С++ ли се учи?Те не са ли разпределени по групи там?Вълова ще ни води и двете история и география като гледам.

 Да .По групи са- едните са при Рачева,другите са с друга.По ИТ също е така(там май ще сте със същата госпожа,която беше на моето дете,той я харесва).
 А за Вълова ви завиждаме.

# 92
# 93
  • Мнения: 7 110
Ще видим как ще се осъществяват школите, в които се сливат по два класа, но и все така ще бъде голямо предизвикателство за организиране на извънучилищните занимания.

# 94
  • Мнения: 13
Здравейте, спорна и успешна година на всички деца. Ако някой търси запазени учебници за 8 клас и сборници по математика-нови за 5, 6, 7, 8 клас, синът ми ги предлага на половин цена от коричната. Пишете на лично. Успех!!!

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 15:26 от Тина Иванова 635588

# 95
  • София
  • Мнения: 982
При нас класният изпрати програмата, въпреки обещанието, че г-жа Рачева няма да преподава на 6 клас, пак тя е определена. И по ИИ ни е сменена учителката, децата много я харесаха, но тази година ще ни е Симов. И по немски ще сме нов учител, някой има ли инфо за Мариана Караджова?

# 96
  • Мнения: 819
Децата много обичат г-н Симов ,така че сте случили на учител по ИИ.
Иначе нямам информация за Мариана Караджова (да не е дъщеря на госпожа Караджова по математика)

# 97
  • Мнения: 2 182
Не, Мариана Караджова не е млад учител. Преподаваше НЕ на английски паралелки в гимназиален етап. От няколко години е в СМГ. Не знам дали е преподавала на 5-7 клас до сега.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 768
Може ли някой да се включи с отзиви за Ели Манова?

# 99
# 100
  • Мнения: 4 204
Може ли някой да се включи с отзиви за Ели Манова?


Старае се. Аз я харесвам.

# 101
  • Мнения: 114
Здравейте, аз имам учебници за 8ми клас АЕ- Информатика, ИТ, Музика, ИИ, География, История. Ако някой се интересува, ще погледна от кои издателства са. Запазени, на половин цена.

# 102
  • София
  • Мнения: 7 673
Не че имам нещо против. Но днес следобед едва ли са много тези, които да не са се подготвили вече с букет.
То не, че пречи на кутиите, ама все пак...

# 103
  • София
  • Мнения: 3 123
Тази инициатива е от миналата година и родителите знаят.Единствено родителите на петокласниците няма как да знаят, но миналата година го видях преди да купя,не помня кога го публикуваха.

# 104
  • София
  • Мнения: 7 673
Тази инициатива е от миналата година и родителите знаят.Единствено родителите на петокласниците няма как да знаят, но миналата година го видях преди да купя,не помня кога го публикуваха.
Това, че е било така миналата година, не означава автоматично, че и тази ще е така.
За протокола, с двама съм и нито единият не е пети клас и изобщо не съм се замислила да помня какво е било и да предполагам какво ще е.
Както казах, няма против инициативата. Просто беше хубаво да се публикува по-рано и дано не откажат вече купените букети, които са си предназначени за конкретните учители.

Общи условия

Активация на акаунт