Парфюмни размисли и страсти - 247

  • 39 127
  • 711
  •   1
Отговори
# 330
  • España
  • Мнения: 1 223
Ще си купиш нов! Голяма работа ... има една теория в йога, която гласи, че не трябва да се привързваме към нищо, което не е особено приложимо при повечето тук, но ако се замислите, може би ще откриете нещо вярно за себе си.
Аз така счупих навремето един много любим мой парфюм и не след дълго отново  се сдобих с него Simple Smile

Аз отдавна съм свикнала да не се привързвам към предмети...така е трябвало да стане...вероятно...рядко го слагах...предимно “ритуално”, когато съм в Африка и има истинско Шарги ...вероятно ще го подновя, но по-нататък...

# 331
  • Мнения: 41
По препоръка на macadamia  в почивката прескочих до Дъглас, за да видя Boucheron Quatre  en Rouge и останах страшно впечатлена. Струва ми се една идея по-стилен и женствен от Quatre. Сега съм в още по голяма чуденка. Grinning

# 332
  • Мнения: 2 971
Отстрелвай го, не се чуди, най-хубавият от серията е Simple Smile

# 333
  • Мнения: 1 575
По препоръка на macadamia  в почивката прескочих до Дъглас, за да видя Boucheron Quatre  en Rouge и останах страшно впечатлена. Струва ми се една идея по-стилен и женствен от Quatre. Сега съм в още по голяма чуденка. Grinning
Аз харесвам много и двата, но Rouge е по-интересен. За ежедневието предпочитам Boucheron Quatre обаче, en Rouge не знам защо ме разсейва, по-скоро ми е започивните дни и разходки.

# 334
  • Мнения: 2 243
И на нен Rouge ми е любимец,но не ми е ежедневен...уникален за цената си!

# 335
  • Мнения: 1 430
Rouge не познавам, но имам Quatre EDP, от който за 2-3 години съм изпръскала едва 15-20 мл. Толкова ми е... обикновен и безличен. Такива парфюми имам няколко и си ги наричам парфюми за из квартала. Да отида в кварталния магазин, до съседката на кафе... Точно му търся повод за изпръскване. Току-що ходих до Спиди да си взема пратка и служителката замечтано каза: "Ухаете невероятно". Дори не ми стана приятно, а някак се натъжих - не е отбелязвала толкова други, наистина страхотни парфюми, с които съм ходила преди, а днес се зарадва на плодовото ми компотче... Rolling Eyes

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Днес съм много доволна, защото получих проба на толкова харесвания Amouage Sunshine и си спестих едни не малко пари😊 този никак не е моят или може да не съм на фаза да харесвам такива парфюми, а утре чакам познатата Принцеса да се запася спокойно🥰

# 337
  • Мнения: 2 231
Е, хората сме с различен вкус. Аз също намирам Куатре за безличен и сапунест, но наистина е много харесван... От другите от линията, Руж е интересен и донякъде нощния.

# 338
  • Мнения: 1 996
И на мен ми е скучен и обикновен Quatre, ок е, но не ми е уау. Не поляризира мненията като другите ми парфюми, харесван е и забелязван от всички, но май най-малко от мен.

# 339
  • España
  • Мнения: 1 223
И аз не съм от феновете на Съншайн Амуаж . 😉
След вчерашната неприятност, днес ми се пооправи настроението , най-после получих дългочаканата Делирия! Ароматът е точно , както го помня от преди няколко години от една приятелка
Точно така мирише нож, току-що разрязал сочна червена диня .

# 340
  • Мнения: 1 430
Е, хората сме с различен вкус. Аз също намирам Куатре за безличен и сапунест, но наистина е много харесван... От другите от линията, Руж е интересен и донякъде нощния.
Точно на рях двата много им се чудех и още не съм ги отписала, но като че ли не смея след разочарованието ми от оригинала. Може би все пак ще си взема едни 50 мл от Quatre en Rouge по-нататък.

# 341
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета, моля за малко помощ. Мъжът ми ми подари за рождения ден Miss Dior Eau de Parfum. Закупен е от парфюмериен магазин в София. Обаче аз имам вкъщи малко от стария, който преди 2г. съм купувала и той ми е по-сладникав, което ми харесва. Също така и цвета е различен. Сега като се зачетох явно през годините е имало различни модификации. Но как да разбера кой точно е моя, за да си търся него.... Прилагам снимки на новото и старото шише.

# 342
# 343
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
dyvaromi, честит да ти е, наистина интересен аромат. Flowers Hibiscus

Днес получих Golden Wood Dupont.
За почитателите на дървеса и сух тютюн. Пръснах само във въздуха, защото съм напръскана с една розова нежност и не исках да я развалям...а и нещо, посред лято, не съм настроена за такива аромати, които крещят за по-студено или зимно време. Grinning

SOTD - Christian Dior Addict Eau Fraiche 2014

# 344
  • Мнения: 566

Не е ли обратното? Аз имам 2017г. и е същият като пълният на снимката. Blush

Общи условия

Активация на акаунт