За съвпаденията

  • 2 464
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Преди години всеки изпит на който се явях с едни черни дънки + конкретен черен пуловер - 6. Само с дънките или само с пуловера - 5. С други дрехи не ми издържаха нервите и се отказвах или получавах ниска оценка.
Така че последните 2 години се мотках с едни и същи дрешки...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сетих се за вчера: една наскоро родила приятелка вчера ми звъни и се оплаква, че има запушени канали от кърменето. Аз обяснявам горе-долу кво да прави и следобяд ми се запушва и на мен, при положение, че от месеци не ми се беше случвало  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 254
на таблото на колата ми светна "проверка на двигателя".отивам в сервиза-и даааа smile3521 когато механика се качи в колата то изгасва hahaha
така вече 3 пъти Tired
карам си така-за сега.или да взема като се качвам  в колата да я заплашвам: "ако не се държиш прилично-отиваме в сервиза" Joy

# 18
  • Мнения: 142
Работиш цял ден без да си вдигнеш главата  #Crazy тъкмо сядаш на терасата да запалиш една цигара и шефа те хваща с кръстосани крака и фас в устата  newsm78

# 19
  • Мнения: 321
Винаги когато успеем да съберем малко парички, колата се разваля  smile3514 , а без кола неможем  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 846
Обикновено, когато ме поканят на някакво интересно събитие или място, следва друга покана за същия ден и същото време. Rolling Eyes

Кремовете, спиралата ми, дезодорантът, парфюмът и прочие дълготрайна козметика винаги се свършват в момента, в който нямам достатъчно пари за нови. Twisted Evil

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
На две поредни Нови Години бях болна от грип, при това яко се бях тръшнала.
И миналата и тази година точно в деня, в който тръгнахме за морето имахме проблеми с колата и се наложи да я караме в сервиз  #Cussing out
Има и още, но в момента не мога да се сетя  newsm78

# 22
  • Мнения: 8 917


Кажете си вашите съвпадения, ако са ви се случили такива.
Като се замисля имам доста съвпадения в личния живот и то наистина значими  - няма да ги изброявам, но наистина са ръководили живота ми досега Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 9 903
Да !Най редовно става авария и спират водата точно когато съм си боядисала косата smile3511

бях бременна. Ще си мия косата един ден, и първо я намазвам със стимуланта на Икаров за коса. Той се държи до половин час. Влизам аз след половин час в банята - забравила съм да включа бойлера и няма топла вода. Брейй Sad чакам. След един час решавам, че се е постоплила. Влизам пак да се къпя и установявам, че водата е спряла съвсем. Бреййй още веднъж Sad естествено, в квартала двата фризьорски салона също нямат вода и не могат да ме измият. А аз все още намазана с миризливи масла. Метнах се на трамвая и отидох в центъра да ме мият, а как се притеснявах от околните......

а иначе ако се разболявам, ако ме заболи зъб, око или нещо друго спешно, то по правило се случва в събота вечер. И малкият се е метнал на мен, установих миналата седмица.

# 24
  • Мнения: 6 417
Да !Най редовно става авария и спират водата точно когато съм си боядисала косата smile3511

бях бременна. Ще си мия косата един ден, и първо я намазвам със стимуланта на Икаров за коса. Той се държи до половин час. Влизам аз след половин час в банята - забравила съм да включа бойлера и няма топла вода. Брейй Sad чакам. След един час решавам, че се е постоплила. Влизам пак да се къпя и установявам, че водата е спряла съвсем. Бреййй още веднъж Sad естествено, в квартала двата фризьорски салона също нямат вода и не могат да ме измият. А аз все още намазана с миризливи масла. Метнах се на трамвая и отидох в центъра да ме мият, а как се притеснявах от околните......

а иначе ако се разболявам, ако ме заболи зъб, око или нещо друго спешно, то по правило се случва в събота вечер. И малкият се е метнал на мен, установих миналата седмица.
Всеки истински зъбобол започва в петък вечер, нали знаеш? Rolling EyesНа мен често ми се случва точно когато си боядисвам косата някой да се сети да ме покани на вечеря. Thinking

# 25
  • Мнения: 3 371
Преди години всеки изпит на който се явях с едни черни дънки + конкретен черен пуловер - 6. Само с дънките или само с пуловера - 5. С други дрехи не ми издържаха нервите и се отказвах или получавах ниска оценка.
Така че последните 2 години се мотках с едни и същи дрешки...
Поста ти ми напомни , че и аз се явявах с едни и същи дрехи на всички "политически "изпити в университета .Веднъж си сложих други обувки и 5-ца!

# 26
  • Мнения: 88
O , живота ми понякога е низ от съвпадения.Много често ми се случва , когато съм с много багаж - да не работи асансьора.

# 27
  • Мнения: 8 917
А по-сериозни съвпадения не ви ли са се случвали? Започвам да мисля, че наистина има нещо странно около мен Rolling Eyes
Като ви чета съвпаденията, наистина се учудвам, че или не се сещате за подобни, или само моите са такива странни - ще кажа 2-3
1. Двама абсолютно различни хора, които няма как да се познават ми подаряват ЕДНО И СЪЩО плюшено животно /само с различен цвят беше Wink/ и го напръскаха с парфюма си, за да ми напомня за тях....става въпрос за бившият ми скъп и настоящият ми съпруг- това е, разбира се, последователно във времето Simple Smile

2. Години след като се разделихме с "първата си любов" и всеки пое по своя път /той се ожени за момичето, което преди това заряза, предполагам, че и аз съм била катализатор на това за това, и с което се знаеха от над 10 години/ и когато сме почти в двата края на България се оказа, че работим за една и съща фирма и аз довършвах нейни работи, която тя е правила в клона на фирмата и освен това - й изчислявах болничният за бременност и раждане Wink

3. Отново скъп - в период на разделяне сме и той си хванал някаква мацка да я разхожда за един уикенд /няма да споменавам с какво/...е да, но същата мацка след разходката решава да се похвали и да прати снимки на човек, с който си говорех по интернет /просто познат тогава/....той пък знаеше с кой се разделяме и му станало интересно от препращането - нали се изписват имейлите и се оказало, че е моят тогавашен човек.....и тук отново става въпрос за различни и доста отдалечени градове Wink А отделно пък, бившият на тая мацка преди това се беше запознал с мен и си говорехме - като идвал в моят град къде ходил,имаше тогава някакви концерти и ей такива....
....това са част от моите съвпадения - дали са странни , вие ще кажете, но аз съм си свикнала вече с тях Laughing

# 28
  • Мнения: 22 935
С мъж ми се запознахме на  датата-27 97-ма година.Купих си кола на следващата година и доста време след това се усетих,че номера й е 27 97.Предната ни къща беше на номер 97.А сегашната е 24,номер много важен в моя живот.Много често се обаждам на хора,които ми казват,че в момента говорят точно за мен.Има още,но не се сещам сега...

# 29
  • Мнения: 282
При мен навсякъде се появява тройката. Името ми е от три букви, започва със З. Живея във Варна, който се води трети  в страната (на полицейските коли има един номер, с който се означава града). живеех преди да се оженя в 63 блок(3+3 ,3), 3ти вход, 3ти етаж. А от четирите части на квартала, аз бях в третата. Сега живея на номер 12(1+2=3). Родена съм на 30-ти. Бах трети номер в прогимназията. Сигурно има и още, но се обърках вече.

Общи условия

Активация на акаунт