Мами в арабски страни-8

  • 20 331
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 043
Защо не попитате директно модераторите къде е предишната тема? В нея нямаше нищо, което да нарушава правилата. Според мен е станала някаква грешка.

# 16
  • Мнения: 2 804
Мърси , ние прави ме и тажин .
Не е като този в Тунис !
Но е много вкусно стига да не се прекалява с мазнината , че аз не понасям мазна манджа или супа .
Свекъра какво ти каза , че се слага в супата ни ?
То по принцип всеки район си я приготвят по свой начин , по основата е една .
Аз обичам да си прави ме и крем супа зеленчукова ,че цял месец не може да не се разнообразява менюто .

# 17
  • Мнения: 1 269
Леле за какво сте разговорили.Стига с тия манджи бе,после пак ще се 4удя коя диета да захвана. Grinning

Сега се връщаме от Буржуман.Видяхме се с Ноиа и мъжа и.Много хубаво семеиство.Големи са сладури и двамата. HugПоприказвахме си,пооправихме клюките набързо и се разделихме.Нои4ка много ни беше приятно да се запознаем.Живот и здраве ще се видим на ваша територия,за по дълго Simple Smile

Аз отивам да разу4авам машината докато не ми е минал мерака,а докато разбоиниците спят

# 18
  • Мнения: 4 390
Вместо да бъде заключена, темата ви погрешка е била изтрита.
Върната е във форума.






Последна редакция: чт, 31 авг 2006, 23:39 от Дивиана

# 19
  • Мнения: 1 655
Вече ни я има темичката!!!  bouquet
Е сигурно е ходила да се поразходи в някои друг форум !!! Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 655
Ох за манджите азняма проблем да четасамоо да не са ми пред очите!
И аз съм на диета!И съм смъкнала 7 кг за 2 седмици !
А има още 2 пъти по толкова да смъквам до желаното тегло!
Е корема от бременноста го няма, сега започват да се топят краката и дупето!та да видим докога!
И нали вече не кърмя мога да си гладувам!
Ще пробвам и ксинекал да ми помогне малко също че ми писна да се гледам като топка! Joy

# 21
  • Мнения: 2 804
Креми , недей така , че и аз не мога да се гледам !
Пък пусто нали кърмя и ме е страх , че ако мина на диета само салата ще ми намалее много кърмата , а Фатума все още яде само от мен .
Ядене не иска само го приготвям и хвърлям .

# 22
  • Мнения: 1 269


Моми4ета 4ерпя ви  Hug
Имаме си рожденик Simple Smile  Халид става на 1 годинка днес Hug 

# 23
  • Мнения: 1 184
4естит Рожден Ден на малкиа-голям мъж! Да расте весел и здрав за радост на мама и тати.

# 24
  • София
  • Мнения: 462
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХАЛИД!!

Да ти и жив и здрав MLN и много да ви радва!Дано Господ го благослови с дълъг и щастлив живот! Целувки по бузки от мен.
   Hug

Kremi, кажи каква диета спазваш с такива забележителни резултати?
 #CrazyСамо не ми казвай, че е от тормоз. Sad Искам и аз да си върна старите килограми, но вече се стресирах и не знам какво да правя Sick

Миме, честито за къщата и визата.Радвам се, че всичко ви се нарежда по план, а за Рамадан-а , мисля, че ще ти е малко трудно да го спазваш тук, но не и невъзможно.Много хубави и смешни клипчета ни пусна.Мерси !  Laughing

Пожелавам на всички останали момичета и дечица лек ден!  Hug

# 25
  • Мнения: 341
честит рожден ден на сладкия Халид
Да бъдат изпълнени с много радост и веселие всичките му дни и да слушка мама и тати

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит рожден ден на халид, милен4е на тебе пък 4естит рожденник! много здраве и радост да ви носи този момък ! щастливо детство му желаем! newsm51 smile3525 newsm53 newsm59 txtloves newsm38  bigdance2  ura
да ти кажа мислех, 4е е ве4е на една и нещо ,нали тръгна и рано и едри са децата сега!
как сте? аз съм като разбита, не знам откакво прекъснат сън май на 2 пъти ставах за дълго  , кошмари имах, едни странни сънища, просто 4ак тялото ме боли! иска ми се един масаж, ама тука освен в хамема другаде не сам видяла студио§отивам за кафе в слонски дози! миленке хайде даваи инструкции за слабеене, или пиши справо4ник, мимката и тя е страхотно във форма, зърнах я на снимка, браво на вас!
креми, полека,  ще се нацъфкаш, недей бързо!
лек ден като ми светне пред о4ите пак! кажете какво давате за закуска ?

# 27
  • Мнения: 920
Честита ви нова тема. Благодаря на всички, които обясниха за Рамадана. Интересно ми какво пишете за този тъй различен начин на живот. Ако някога съм нетактична, извинете ме. Не е нарочно.
Да са ви живи и здрави красивите дечица.
Креми, от такова отслабване...Аз като се развеждах отслабнах с 10 кг., въпреки че изобщо нямах нужда. Но всяко зло за добро. Ще станеш 1 готина, слаба мацка, а той ... не искам да кажа нещо нецензурно.

# 28
  • Мнения: 77

Честит рожденник маме! Да ти расте здрав ,силен и щастлив.За него милиони целувки. Hug
 newsm59               smile3510

# 29
  • Мнения: 1 655
 bdbaloniЧестит рожден ден на малкия Кхалид!  bdbaloni
Да расте здраво и послушно дете и да радва мама и тати!
Ей как бързо минава времето!

А за моята диета четох четох тук из форума и се спрях на тази на пиер дюкан, естествено че като ми спря кърмата намалих яденето и карах на к.мляко, семки исамо лека вечеря и така си заминаха 3 кг,започнах на пиер дюкан и свалих другите 4 сега продалжавам, ама то моето си е чист глад,карам само на кофичка и половина к.мляко!хаиде лек ден от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт