Телк за дете с бъбре4ни проблеми

  • 2 311
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравеите, имам моми4е на 2,6 год преди няколко месеца установиха 4е има вродени бъбре4ни аномалии казаха ми да я нося на телк, защото била 4 степен . неможах и аз да разбера каква е тази 4 степен. Обясниха ми 4е имала пиелектазия , двоина дренажна система и ВУР в десния бъбрек. Въпросът ми е имали тя право да взема някакви пари и какво то4но трябва да правя. Ще ви бъда много благодарна за отговорите.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2015, 13:56 от lara imamova

# 1
  • Мнения: 41
Да имате право и то ако  си тарситте правата защото от ТЕЛК може и да ви откажат ,но  в 14 дневен срок може да обжалвате пред НЕЛК.Ние имаме също вродено бъбре4но заболяване и сме с ТЕЛК.Успех.

# 2
  • Мнения: 130
a ako nemoje6 da objalva6 do tezi 15 dena ima6 li pravi sled vreme da kandidatstva6 pak , ne sim se zanimavala s tezi ne6ta i may 6te ni otkajat

# 3
  • София
  • Мнения: 1 178
Винаги имате право да кандидатствате. Но ако детето е с проблем, по-добре първо го решете, после търсете пари от ТЕЛК. Ако се наложи операция, след операцията задължително ще дадат ТЕЛК, както и ако лежите по болници и прави инфекции - пази епикризите.

# 4
  • Мнения: 130
Винаги имате право да кандидатствате. Но ако детето е с проблем, по-добре първо го решете, после търсете пари от ТЕЛК. Ако се наложи операция, след операцията задължително ще дадат ТЕЛК, както и ако лежите по болници и прави инфекции - пази епикризите.

Ne go pravim s edinstvenata cel da vzema pari ot telka , di6terq mi ima problem a za operaciq ne iskame za sega
sipruga mi e v 4ujbina i sled 7-8 meseca 6te zaminem pri nego i 6te q zaveda v bolnicata tam za tova 6te iz4akam

Общи условия

Активация на акаунт