Мами в арабски страни-8

  • 20 360
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 122
marsy   - нямам представа какво ти е , но знам че нещата при теб ще се оправят, бъди силна и споко.... Simple Smile

# 241
  • Мнения: 152
Здравейте,момичета!Как сте днес?Надявам се дечицата ви да са по-добре  newsm03.Как са Кхалид и Атли?Дано тези малки сладурчета вече са по-добре  Praynig.Аз сам добре.Днес ходих с една приятелка да я гледат на видеозон.Казаха и че ще е момченце.Ама той много кротак.Доктора каза,че спинкал  smile3522.За разлика от нея,тя беше доста притеснена понеже и обаркаха едни изследвания в болницата и ходихме на частно,уж доктара каза че не е сериозно,ама ще видим.Леле и аз го видях бебока.Чакам да се роди,че да го нацелувам и да го намачкам.Ама така е като си нямам мое,ще се радвам на чуждите  Weary.
 Лорекса,ти наистина имаш дже прекрасни дечица.Браво на каката,голяма помощничка.Хаиде аз ви оставям за сега.Лек ден и много целувки на всички,най-вече на малчовците  Kissing Heart
Марси аз сащо нямам идея какво ти е,но не се предаваи ние сме с теб  Hug

# 242
  • Мнения: 1 269
марси,що така бе душо  Hug съжалявам за проблемите ти,дано да се оправят в скоро време,но ако имаш нужда да споделиш тук сме,може и да ти олекне.надявам се 4е не е нищо сериозно,нещо със децата. пази се и да се успокоиш,4е нерви после трудно се лекуват Sad

даниела много хубави снимки Simple Smile добре си прекарвате,а самира много е пораснала.а какта е кукла да са ти живи и здрави
 лорекса машала и за трите.направо сте си като сестри4ки,да са ти живи и здрави

моя мъж ми предложи да отидем в България към края на рамадана Shocked 4е много бил изморен.та ние сега се прибрахме.хем ми се ходи хем  не.като си помисля само колко ще е студено.....брррр,но пък пак ще видя семеиството и приятелките.ох незнам.има още време да решим

# 243
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Марси, какво става? Hug
Дани, много хубави снимки.
Миле, къде пак потеглихте Laughingдай да ходим на нащо си Рамаданско местенце, може пак да имат промоция Wink
докато не съм забравила пак. като беше болен малкия в началото на ваканцията му давахме за имунитета GINSENG ROYAL JELLY . китайско. добре му подейства. женшен, пчелно млечице и плод на шизандра newsm78. те са в шишенца и се пие половинка на ден за деца. повишава жизнеността, имунитета, подходящо за възстановяване след боледуване.

# 244
  • Мнения: 815

Любс,кажи повече за себе си,аз сигурно съм пропуснала,от колко време си в Дубай? Simple Smile


Добър вечер, мами!!  Hug

Да се представя за тези, които са изпуснали по-горните ми постинги:

Казвам се Люба. Живея в ОАЕ от близо 5 години, женена съм за ливанец. Иначе съм от Варна, на 29 години.


Миленка, къде отивате, душо  Laughing ... Тъкмо стана интересно тук Simple Smile)) Да знаеш завиждам ти най-благородно...
Миме, как сте? Спите ли вече самички?
Марси, пожелавам ти само хубави моменти!!!
Даниела, снимките ти са много хубави, а малките са големи сладурки!! пу-пу-пу
Лорекса, малеее, малката как расте... пу-пу-пу, да ти е жива и здрава!! Много сте готини и трите!!!

Поздрави и лека вечер на всички!!!

# 245
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
благодаря за подкрепата на вси4ки! много ми е необходима и я ценя истински!
а люба, ти си ми градска, суперско! Hug Peace Hug  bouquet

# 246
  • Мнения: 77
Здравей те.Днес няма много пишещи.
Миленка елате да се видим. HugВярно студено ще е но пък разнообразие за вас. Laughing
Мерси как е при теб.Успокоили се положението.Малкото как е?
Лорекса малката расте наистина като гъбка сладури.  bouquet
Аз усилено търся градина за Сара но като гледам май никъде няма да стане.Здраве да е ще обикаляме цяла зима по детските кътчета .
Лека и спокойна вечер на всички Joy Joy Joy

# 247
  • Мнения: 815
Добро утро!!! Няма никой на линия, аз ще съм първата за днес май. Отдали сте се на почивка този петък, нали е и почивен ден  Laughing Laughing
Черпя ви с кафе, бисквити и мамул и ви пожелавам един прекрасен ден!!!  Hug  bouquet

# 248
  • Мнения: 341
аз подуших почерпката и веднага се отзовавам Hug
днес изпратихме племенницата на училище.леля нали е фоторепортерка ходих да правя снимки.ама организацията за първия учебен ден от страна на училището беше гола вода.то микрофоните им не работят,децата пеят ,казват стихчета,но нищо не се чува.иначе класната й ми се видя много лъчезарна и свясна жена,но то времето ще покаже.
Лорекса, много са ти пораснали момите.Големи са симпатяги .А и каката как  помага само bouquet
Дани ,поздравления за хубавите снимки Hug
Лек и спорен ден момичета  bouquet

# 249
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен! Simple SmileСега се върнах от първия учебен ден   bouquet.Поразходих се до училище,че ми беше домъчняло за преподавателите .Имаше прегръдки,целувки  Hug
 Лек ден на всички .Целувки за малките сладурковци .Чао за сега bye

# 250
  • Мнения: 590
Добър ден и от мен.
Йасин ми направи хубав подарък за РД остави ме без комп,та чак днес го оправиха.
Креми гледах ви със Сами по БТВ новините,много сладки бяхте.
На новите момичета  Hug
Марси какви са тези нерви,я плесни по дупето три пъти и се усмихни  Wink
Йасин и той в групата на болните,благодарение на безотговорната майка на братовчед му.За пръв път откакто се е родил се разболя и ми е много криво.Не ги разбирам тези жени,като е болно детето им  не им  дреме за другите деца,какво им пречи да ме предупреди.Аз ще си прибера детето,не,не може.
mln добре,че е бил малкия дявол ужас направо изтръпнах като четях.Честита годишнина./на патерици/
Ноя дано се размине и не се стигне до операция.Честита годишнина./на патерици/
За училищата гледам си говорите нищо хубаво не съм чула за тези,които споменавате.Преди няколко години ми попаднаха брошури на ливанското и на още едно у-ще в,които пишеше,че не се признават никъде дипломите.Нито в България,нито в арабските държави,не знам дали все още е така.На повечето ни приятели децата учат в БГ у-ще,а през лятната ваканция в Сирия си учат езика.В Арменското също учат арабски,но то си е легитимно БГ-у-ще.
Дани много са хубави снимките.
Благодаря много на всички за поздравите за РД.

# 251
  • Мнения: 77
здравей те .Още няма никой но да Вие повечето почивате. Simple Smile
Благодаря за почерпката особенно за мамул ох... как ми се хапва Rolling Eyes но тук няма от къде .Липсват ми сладкишете такива лакомства има покрай вас хапвайте и заради нас които сме в БГ Heart Eyes
Приятен ден на всички и много игри за малчовците. hahaha

# 252
  • у нас
  • Мнения: 660
Черпя ви с тортичка,че днес Кари става на 2 месеца--как лети времето 

Да ви е сладко

# 253
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Да ти е жива и здрава Лорекса Hug
пак ще ми развалите диетите, дето в последно време ги отлагам от ден за ден hahaha

Защо искате толкова да ги изпращате в арабски училища?
нека са стоят в нормално, пък езика и културата нека ги учат в къщи и в общуване с други арабчета.
аз поне не бих рискувала щом не им се признават дипломите.
Креми, да те дават по телевизията и да не се похвалиш Naughty   Laughing
Люба, за теб не знам как издържаш да гледаш сладкарницата със най-вкусните сладости и еспресо, срещу вашия салон  #Crazy като минаваме покрай тях мога дори да ги вкуся визуално Embarassed срам и позор Joy
Милена намери ли си помощница?

# 254
  • Мнения: 152
Лорекса мерси за тортичката.Мммммммм много е хубава  Simple SmileЧестит празник на малката Кари-нека е жива и здрава,много да ви радва и да расте все така хубава.Много целувки за малката принцеса  Kissing Heart .Приятно изкарване  Tada.
 Лек ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт