Още едно дете е вече АНГЕЛЧЕ

  • 3 584
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дете си играло до магистрала?  Shocked

Убиецът е виновен, но не по-малко от родителите на детето.

# 16
# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Нека почива в мир!

Наистина това, което се случва по пътищата е истинска война. Само колко души загиват всяка година. Половинката ми казва, че всяка вечер, преди новините, да се казва тази статистика за да се стреснем малко. Истината е и друга. Възмущаваме се и това е. Нека някой с ръка на сърцето да каже с колко кара извънградско - надали ще се намери човек да каже че се движи със скорост под 90 км./ч.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 038
Аман от безотговорни шофьори и родители/защо това дете играе на пътя???/!
Нека да почива в мир душичката му!
Много си права Катюша, вчера в 17:30 на ул. Вишеградска в Княжево(който я знае, ще се сети колко е натоварено движението там) играеха НА УЛИЦАТА до тротоара три дечица на видима възраст 2-3 годинки, родителите им(сигурно са били те) пиеха питиенца на кафето пред блока на тротоара. Дори и напълно трезвен шофьор движещ се с 20км в час не би реагирал, ако някое от тези дечица изскочи на средата на пътя зад паркиралите до тротоара автомобили, кой ще е виновен тогава, боже...
Бог да прости ангелчето.

# 19
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
А къде са били родителите на това невръстно дете в този момент??? :bad-words
И аз бих искала да запитам това.Това си е пълна безотговорност.Лошото е, че няма затвор за безотговорни родители и за шофьори които се мислят за най-великите #Cussing out
Мир на малката душичка newsm17 newsm17 newsm17

# 20
  • Мнения: 2 292
buni , ако караш внимателно и с 20 , дори с 30 ще можеш да реагираш.  То и родителите да са там, като минеш с 70 и тях ще пометеш. А къде да са ли? Ами има ли проходими тротоари, където могат да са? И колко от блоковете имат добре поддържана градинка , където могат да са?

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
 Praynig Praynig Praynig
нямам думи... Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 121
Тръпки ме побиват... мир на праха му .. newsm17 newsm45

# 23
  • Мнения: 2 353
  Ужасно! Миличката душичка Cry

# 24
  • Мнения: 79
Милото детенце smile3518. Нека почива в мир! Cry
smile3518 newsm45

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
Дано душичката намери покой,а родителите - сили!
 Cry

# 26
  • Мнения: 656
Дано душичката намери покой,а родителите - сили!
 Cry
Praynig Praynig Praynig

# 27
Ох направо настръхвам от ужас, че никой не е застрахован в този луд свят.Стана страшно.Всеки ден е едно голямо изпитание.Избиват си комплеските зад волана някои "Мъже"/ГОВЕДА/. Моята дъщеря падна на 30.07. тази година от прозореца на детското отделение от 1-ия етаж близо 2 метра.Милички пред очите ми стана, не спирам да се обвинявам всека вечер сънувам кошмара.Слава Богу нищо и няма цяло чудо, но нали знаете кой прави чудесата- Бог нека той ни пази. СЪЖАЛЯВАМ  МНОГО ....................

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Не знам кой ще страда от безсъние и вина повече- родителите на това малко дете, оставено да играе на шосето, или шофьорът, който е фактическият извършител...

Почивай в мир, детенце  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 7 038
buni , ако караш внимателно и с 20 , дори с 30 ще можеш да реагираш.  То и родителите да са там, като минеш с 70 и тях ще пометеш. А къде да са ли? Ами има ли проходими тротоари, където могат да са? И колко от блоковете имат добре поддържана градинка , където могат да са?

Децата играеха на УЛИЦАТА с натоварено движение, родителите бяха на тротоара, е за мен това е непростимо и ненормално. При паркирана до тротоара кола, детенцето може да ти изскочи на един метър пред теб, да не дава господ да ти се налага да реагираш. Ами като нямаме поддържани градинки да си пуснем децата да тичат по улиците newsm78 и да се надяваме на бързо реагиращи шофьори ли?

Общи условия

Активация на акаунт