Защо момичетата не ме харесват?

  • 4 380
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 528
А, като каза "да смекча написаното" - прави ми впечатление, че някои потребители държат да се държат надменно. Или снизходително. Все едно всички са били перфектно ориентирани, отракани и със съвършен правопис на 15.

# 31
  • Мнения: X
За какво ти е това гадже на 15? Върви си изживей детството, после колко гаджета ще имаш, ехееееееее...

# 32
  • Мнения: 10 024
А, като каза "да смекча написаното" - прави ми впечатление, че някои потребители държат да се държат надменно. Или снизходително. Все едно всички са били перфектно ориентирани, отракани и със съвършен правопис на 15.
Да не се обиди детето. Каква надменност?! Знаете ли значението на думата "смекчавам"?
Правописът е много важен, да.

# 33
  • Мнения: 4 528
На много думи знам значенията, да. Постът ми не беше насочен конкретно към теб. По-скоро беше обобщаващ.

# 34
  • Мнения: 1 502
Еее закопахте момчето ! Очаквате на 15 да знае как да се развие във всяка насока ли ? Нали затова се е обърнал към по-големи, които не са му баща/дядо.
Какво е това насаждане на комплекси от малък, все едно човек с пъпка е половин човек, че и нехигиеничен? Не всеки е лъскав и богат от малък, а това прави ли го негоден за обичане изобщо?

На момчето бих дала съвет да пробва, защото с действия ще изгради увереност и ще разбере какво точно търси. Сега е време за разучаване, а марковите дрешки и фръцкането на лигли да ги остави за по-натам, ако прояви интерес към такъв тип жени.

Да си гледа ученето и живота ? Взаимно ли се изключват? Нима не помните как бушуваха хормоните на тази възраст...

И още нещо. Казваш " Защо момичетата не ме харесват " , а после добавяш, че като си харесаш някое момиче си мълчиш и не й споделяш. Не си прави изводи, че не те харесват преди да си го чул от нея Wink Не се самонавивай, може да си страхотен пич и да не го знаеш.

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 09:07 от Tual

# 35
  • Мнения: 1 008
Точно така. Моля тези, които не са били момчета на 15 години да се въздържат от мнения по темата.

Авторе,

Прочети внимателно какво е написала стрина ти Вилоран, особено за времето когато е била на 15.

Скрит текст:
Синът ми е с твоите габарити, долу горе, на 18г е и никога не е имал гадже или пъпки по лицето, врата и или тялото, бляк.

За да свалиш момиче на твоята възраст трябва да си по-отворен, изразителен, артистичен и атлетичен от връстниците си, или да имаш покупателната способност на 20-25 годишните.

На 15г заглеждах само мъже над 25г и на 50г пак така. Пикът на мъжете е между 25 и 35 години. За мъж младото, неопитно момиче е привлекателно. За жена девствен и без опит е често отблъскващо. Нищо няма да научим от него 

Връстничките ти са супер привлекателни за абсолютно всички мъже и момчета от 12-13г до 90-95г. За жената една гола младост и свежест е достатъчна за да се хареса и никой мъж или момче не пресмятат има ли или няма кола, собствено жилище или терен, какви подаръци прави и дали може да ги заведе на Сейшелските острови. За момче не е така. Никое момиче не иска някой живеещ двустайна панелка с баба си и майка си, пъпчивко да я разкарва пеша из парка и да я пълни с лиги в някое мазе.

Вложи в хигиена и външност! Иди на дерматолог и си излекувай пъпките, защото са доста отблъскващи и нехигиенични. Оправи си зъбите ако са криви, обезцветени!  Почни да се храниш чисто, да тренираш, да ти закупят вашите малко маркови парцалки и се запиши на латино танци. На жените ни е по-лесно да се влюбим в красив, изкъпан, атлетичрн танцьор по танго отколкото в кварталния дебелак или пъпчивко, колкото и да са умни и колкото и да се перчат. Младостта е бушуващи хормони, а в природата женската е за силния, здравия и перспективния.

Говори за желанията си с баща си или дядовци, чичовци, ако имаш. Могат да ти спретнат приятна изненада.

Още ли искаш да си намериш гадже на 15 ?

# 36
  • Мнения: 1 246
Честно казано някои от съветите тук са направо стресиращи, какво значи например да си оправи правописа? че то масово се пише по чатовете от телефоните със всевъзможни грешки, всякакви съкращения и жаргонни изрази, половината примерно на английски...
Да не говорим че тенденцията е всички да са предимно във виртуала.
Принципно ако си спомняте ученическите години има едни да ги наречем модни тенденции - примерно ако много от познатите съученици на момчето си имат гаджета (или поне го демонстрират по някакъв начин) е очаквано че техните приятели които не са се ,,уредили" да завиждат и да са увлечени от тази вълна...в други градове/училища/компании може други да са приоритетите и т.н.
Гледайте по-реално на нещата, от гледна точка на един тийн от днешното съвремие

# 37
  • Мнения: 1 008
Честно казано някои от съветите тук са направо стресиращи, какво значи например да си оправи правописа? 
-----
Гледайте по-реално на нещата, от гледна точка на един тийн от днешното съвремие

Да се научи да пише правилно е възможно сега. После ще е късно.

Провписа няма да излезе от мода, а да го научиш когато ти потрябва е меко казано трудно.

Колкото и "ОН ЛАЙН" да е младото поколение, по-важните неща се случват "ОФФ ЛАЙН" и тази тема го доказва.

п.п. Не знам защо смяташ, че преди е било много по-различно. Не, не беше. Случваха се същите неща, но никой не си развяваше резилите "У ФЕЙСО".

# 38
  • Мнения: 10 998
Интересът на момичета към дадено момче, вдига изключително самочувствието на момчето. Моят син е на 13 г. И съм на мнение, че в тази възраст момичетата са по-активни. Тук изобщо не говорим за секс или интимности, просто му звънят за да си играят някакви игри в мрежа или за да си говорят по вайбър.
Аз съм на мнение, че го харесват, защото той е сладък / на майка си се е метнал/ и освен това ужасно се раздава за приятелите си / с което аз не съм съгласна/. Редовно ги кани вкъщи, където опоскват къде каквато вредна храна намерят, гледат си филми, скачат на батута. Има скутер/ знам, каква е глобата за неупражнен родителски контрол/ и развозва момичетата из селото, с 20 км./ час, ако това е успокоение на майчината ми съвест.
По принцип и аз смятам, че училището на този етап ти е най-важно, но умението да общуваш с противоположния пол е не по-малки важно за чувството на удовлетвореност в живота, така че аз напълно разбирам терзанията на младежа.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моля те не чети Невена, че ще намразиш всички момичета от сега.

Правописът е важен обаче, вие пак си пишете в чата zdr ko pr.

# 40
  • Мнения: 519
Учи сега , после ще ти се размъти всичко, започнеш ли връзка няма да имаш спокойствието от преди , ще си фокусиран върху друг човек , а това е нож с две остриета, и учи качествено

# 41
  • Мнения: 65
В днешно време а то и от доста години момичетата в годините 15-20 харесват мускулести, татуирани и головлави мъже. Не мисля че трябва да ти е чак такъв приоритет да имаш гадже на такава възраст. Момичетата обикновено търсят интелигенти момчета с цел в живота чак когато минат 25. Или изчакай няколко години още или ако толкова държиш да е сега се промени- тренирай, купи си някои маркови дрехи и т.н. От няколко месеца гледам едно момиче колкото теб от входа как всеки ден като техните отидат на работа я взима една мутра на 30-40 с Мерцедес, гола глава и татуси от краката до главата.

# 42
  • Мнения: X
Е, това са чалга контингента (20-30% от момичетата на тази възраст).
Сузанита е прослушала чалга на примерно на 10г. и вече на 16г. я видяхме каква стана Grinning
За мен по-притеснителната тенденция е увеличаването на пейкарките.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Превод ако може за по-задръстените?

# 44
  • Мнения: 2 086
Аз пък съм ужасена от 15 годишни момичета , които пишат в темите "Бременна ли съм " редовно и гълтат Ескапел . Явно им върви гаджелъка .  
Авторе , скоро и на теб  ще ти предстоят такива преживявания , образовайте се на тази тема  и се пазете .

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 15:44 от Ел_Си

Общи условия

Активация на акаунт