Защо момичетата не ме харесват?

  • 4 367
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X

Превод ако може за по-задръстените?

Тези дето по цял ден пият бира по пейките, винаги ходят мърляви, увличат се по тренди субкултури и еко активизъм.

# 46
  • Мнения: 518
Сред пейкарите има и народ с интелект , на тях им е писнало и понякога сядаш , защото чалга контингента те е изместил от някъде, а ти искаш да пробиеш в собствената си държата, ако стане .............

# 47
  • Мнения: X
Концентрирай се върху 3 неща-Да не си когнитивно ощетен, да изглеждаш прилично и да си в добро здраве, върху собствения си кеш. Друго не трябва да те интересува.
Емоции, емпатии, чувства...колкото по-малко, толкова по-добре.
Когато станеш достатъчно вип и добра партия, ако до тогава не ти се е включила някоя, ще те намери някой качествен клуб като Gray & Farrar и ще ти матчмейкнат точната половинка. И ще ти спестят планините от досадни проблеми на плебса.

# 48
  • Мнения: 4 524
... ако до тогава не ти се е включила някоя, ще те намери някой качествен клуб като Gray & Farrar и ще ти матчмейкнат точната половинка. И ще ти спестят планините от досадни проблеми на плебса.

Абе къде отиде ти... 😂

# 49
  • Мнения: 12 846
Сладурчо, без майтап, вземи да тренираш. Сега е моментът да си развиеш физиката. Не се шегувам, после ще съжаляваш, ако не си го направил сега.

За гаджето, да, ако приятелите имат, си е важно. Не разчитай да станеш душата на компанията ей така, с едно щракване на пръсти . Общувай с момичета лично, по повод някое домашно, за някоя игра, за нещо друго ежедневно и дребно. Може да искаш химикалка от момичето на съседния чин, че твоята не пише, или каквото се сетиш.Търси ситуации, когато не си в голяма компания. Бъди естествен и събирай опит да говориш с момичета. Така ще можеш да заговориш и момичето, което ще харесаш.

Доколкото разбирам, в момента говорим за "момичета", най-общо, а не за някое конкретно. Дай си време, това не е състезание.

# 50
  • Мнения: X
Сладурчо, без майтап, вземи да тренираш. Сега е моментът да си развиеш физиката.

до 19 годишен , заради спецификата на спорта си, на ръст 187 см , тежах около 64 кила,без нито един мускул, по природа имам много дебели устни и голяма уста и понеже съм светъл , а и заради Кърт Кобейн и Нирвана, се носех с дълга руса коса , та в общи линии мязах на абсолютна женка, само къде нямах ц1ц1 , ама то и те нямаха Simple Smile Майка ми ,лека и пръст, само бучеше, че няма дрехи вече и трябва да ми купува женски джинси, зада не ми стоят шерапато.
Разпрах се от любов в тия години, брат! Никога по-нататък в живота ми не е било така,хем после покачих кила, тръгнаха ми бради и такива, тренировки и т.н.т.
И то съм бил 16 годишен във времената с мутрите-където уж вървяха сред жените набити ,трениращи бабанки.

Чудя се, дали защото бях в художествено училище и девойките бяха по-инакви или по принцип, това с мутренски изглеждащите селтаци се харесва на некви отрудени слугинеси, дето ги мокри мъжът да излъчва възможност да бачка от сутрин до мрак, които са малка част от женското съсловие.

# 51
  • Мнения: 6 622
Някой мъже имат необясним чар. И аз съм си падала по мъже, които нямат кой знае какъв външен вид, но има нещо магнетично в тях.

# 52
  • Мнения: 18
Сладурчо, без майтап, вземи да тренираш. Сега е моментът да си развиеш физиката.

до 19 годишен , заради спецификата на спорта си, на ръст 187 см , тежах около 64 кила,без нито един мускул, по природа имам много дебели устни и голяма уста и понеже съм светъл , а и заради Кърт Кобейн и Нирвана, се носех с дълга руса коса , та в общи линии мязах на абсолютна женка, само къде нямах ц1ц1 , ама то и те нямаха Simple Smile Майка ми ,лека и пръст, само бучеше, че няма дрехи вече и трябва да ми купува женски джинси, зада не ми стоят шерапато.
Разпрах се от любов в тия години, брат! Никога по-нататък в живота ми не е било така,хем после покачих кила, тръгнаха ми бради и такива, тренировки и т.н.т.
И то съм бил 16 годишен във времената с мутрите-където уж вървяха сред жените набити ,трениращи бабанки.

Чудя се, дали защото бях в художествено училище и девойките бяха по-инакви или по принцип, това с мутренски изглеждащите селтаци се харесва на некви отрудени слугинеси, дето ги мокри мъжът да излъчва възможност да бачка от сутрин до мрак, които са малка част от женското съсловие.

Де да можеше и аз да съм толкова висок Simple Smile

# 53
  • Мнения: 6 622
Бих ти казала да не мислиш толкова за външният си вид. Е поддържай се, но не се комплексирай от недостатъците си. Малко повече спорт ще оформи тялото ти и ще ти даде повече самочувствие. Момичетата харесват отракани момчета със самочувствие.

# 54
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Сред пейкарите има и народ с интелект , на тях им е писнало и понякога сядаш , защото чалга контингента те е изместил от някъде, а ти искаш да пробиеш в собствената си държата, ако стане .............
Сред пейкарите наистина има хора с интелект... т. нар. неоценена Ентелигенция. Хора, които в действителност са се предали. И са се сдухали дотолкова, че вече трудно могат да минат за адекватна интелигенция дори. Grinning

# 55
  • Мнения: X

Де да можеше и аз да съм толкова висок Simple Smile
Аве, ей,приятел...на 15 и вече си се научил да четеш като Дявола евангелието! Simple Smile)))
Гледай цялостната картина!

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 22:34 от Анонимен

# 56
  • Мнения: 1 605
Не че на теб нещо не ти е наред - просто на тази възраст всички момичета си падат по едно-две момчета от класа - готините. Те са готини, не защото другите не са наред, а защото им дадено от Господ по една щипка повече от всичко, което ги изстрелва много напред в женските очи. Така ще си остане и занапред - жените ще падат в краката на готините, но ще усетят, че освен тях, има и други мъже, с други качества, които има за какво да бъдат харесвани. Така че просто изчакай - ще дойде и твоят час. Вярно, че на 15 хората са нетърпеливи, но това е положението.

# 57
  • Мнения: X
Не че на теб нещо не ти е наред - просто на тази възраст всички момичета си падат по едно-две момчета от класа - готините. Те са готини, не защото другите не са наред, а защото им дадено от Господ по една щипка повече от всичко, което ги изстрелва много напред в женските очи. Така ще си остане и занапред - жените ще падат в краката на готините, но ще усетят, че освен тях, има и други мъже, с други качества, които има за какво да бъдат харесвани. Така че просто изчакай - ще дойде и твоят час. Вярно, че на 15 хората са нетърпеливи, но това е положението.
Същото мислех и аз, как като някой каже "момичетата/ момчетата не ме харесват", има пред вид, че най-красивите екземпляри от групата не ги и поглеждат. Интересът на по-неатрактивните не го броят.
Ако не се научиш да играеш в своята си лига, цял живот никой няма да ти обръща внимание. А ако се научиш да играеш добре в нея, оттам насетне всичко може да се случи, вкл. Мис Свят : ))))

# 58
  • Мнения: 363
Аз на 15 имах брекети, ти си късметлия Sob

# 59
  • Мнения: 1 605
Днес всички имат брекети на 15 и това не е повод за подигравки, все пак сме 21 век. Даже е обратното - ако имаш криви зъби, тясна брадичка или неправилна захапка, ще те питат защо вашите не те заведат да ти сложат брекети. Да не говорим, че има и сапфирени, които направо са си аксесоар, тиййновете си ги харесват и дори не искат да ги свалят.

Общи условия

Активация на акаунт