Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Плуване за деца с лечебна цел

• 234
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, майка съм на двама близнаци на 4 години. Децата са родени недоносени. В момента единият е с признат ТЕЛК 91 % с чужда помощ, а за второто дете вече няма да има ТЕЛК, признаха му едва 20%. То обаче има леко гръбначно изкривяване. Търся да ги запиша на плуване в София. Препоръчайте ми добро място с хубав и подходящ басейн. Ние живеем в кв. "Хаджи Димитър", но съм отворена и за други квартали, стига да е добро мястото и треньорите. за съжаление, в най.близкия до нас стадион "Герена" няма тази услуга или поне не знам, а в Спортаната палата басеинът не бил подходящ. Ще се радвам на Вашите препоръки.

# 1
а в Спортаната палата басеинът не бил подходящ. Ще се радвам на Вашите препоръки.

какво значи не е подходящ? там има малък плитък басейн за начинаещи, а треньорката е супер /строга е, предупреждавам/.

# 2
Плуването при тези дечица е добре да не е просто плуване,а да се извършва от рехабилитатор.Такъв има в басейна Спартак,казва се Велизар.Можеш там да запишеш часове,има още едно момче Стоян.В Банкя има една дама.Имам само координатите на Велизар,но тук във форума има коментари и за другите .Ако можете да си позволите е добре и езда.Ние ходихме при Камен до стадион Славия

Общи условия

Активация на акаунт